как разнообразявате ежедневието си?

  • 2 866
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 745
Здравейте Мами!Най-хубавото нещо в живота ми се случи,когато се роди синът ми.До тук добре,ама не съм предполагала колко трудно е да седиш затворен,особено когато е студено и да гледаш детето си.И това всеки ден-едно и също...чистене,готвене.Направо се побърквам.Има дни ,в който не мога повече така,обзема ме една депресия.
Та въпроса ми е как си разнообразявате ежедневието, когато си седите в къщи?

# 1
  • Мнения: 6 029
С форума. То друго няма:) Или каня приятелки на гости.

# 2
  • Мнения: 9 973
тук във форумите Grinning

# 3
  • Мнения: 151
Като ми писне с готвенето и чистенето всеки ден ,сядам пред копютъра и влизам в интернет.Дори и детето е с мен и иска да натиска клавиатурата.Повечето ми приятелки или са на работа или имат малки деца и не могат и те да излизат и за това пред компют.е спасението.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
С форума. То друго няма:) Или каня приятелки на гости.
  И аз така Peace

# 5
  • Мнения: 668
ами то май всички сме така Simple Smile.Чакаме да ни огрее за разходки Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 940
С форума. То друго няма:) Или каня приятелки на гости.
И аз така. На мен много си ми харесва, чаках тези месеци с такова нетърпение, омръзнало ми е до болка динамичното, напрегнато ежедневие на работа. Сега съм щастлива.

# 7
  • Мнения: 5 026
С форума. То друго няма:) Или каня приятелки на гости.
  Peace

# 8
  • Мнения: 213
С форума или някоя книжка докато малкото спи.

# 9
  • Мнения: 750
С интернет, форума, книга или ако случайно някой се сети да ми дойде на гости....Simple Smile

# 10
  • Мнения: 8 999
За форуми и чатове започнах да имам време чак, когато децата ми бяха в 3та и 4та група в детската. До този момент изобщо нямах време, в което да осъзная дали ми е скучно, потиснато, клаустрофобично или депресивно. Бях достатъчно заета.

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
При мен няма време за скука-първите ми гостенки за кафе идват в 08.30 преди да тръгнат за работа,след това идват приятелки с деца,след това ходим за кухня или в парка на въздух,като заспи детето идва една друга приятелка на кафе,съпругът ми се прибира и аз излизам,връщам се вечеряме и след това до към 01.00-02.00 пред РС-то Peace
Съжалявам,че имам само още 5 месеца рахат!

# 12
  • Мнения: 560
Трудно!

# 13
  • Мнения: 22 414
Засега пред компа, някоя друга работа, от време на време излизам на кафе. ))
Добре че от февруари месец ще поработя малко, че вече откачам в къщи. )))
А и в този студ, няма как човек да мръдне нанякъде с бебето.

# 14
  • Мнения: 636
Не ми е скучно!Преди обяд пием кафе с приятелка от блока, а децата си играят. Излизаме за малко на разходка и се виждаме с други майки. Следобяд, докато спи, е времето за мен - правя всичко, което ми е приятно. Като се събуди пак се събираме с приятелката от блока. Вечер задължително излизаме тримата-аз, таткото и бебето. Ходим на гости, пазаруваме, на фризьор или козметик...запълваме си времето до къпането. През почивните дни често пътуваме извън града...сами си гледаме детето и навсякъде е с нас, но намираме време и начин за всичко, което ни доставя удоволствие Peace.

Общи условия

Активация на акаунт