Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 212 отговора

Гледате ли този сериал и какво ви е мнението?
Цитирай

София

Гледаме го и двамата с мъжа ми и е готин. Ама те такива като него сериалчета колко станахаааа....то не беше "Как се запознах с майка ви...", "Съквартиранти"....въобще след "Приятели" тия филмчета процъфтяха.
Цитирай

Mediterraneo

Леко филмче. Гледам го, защото по това време приспивам малката и няма какво друго да гледам.
Цитирай

София

Гледам го и много ми харесва. Обожавам такива "леки" сериалчета преди лягане...  Hug
Цитирай

Дааа филмчето ми е интересно  с явеа Квартала на богатите продължавам с него
2 часа от този тип филми ми действат разтоварващо Laughing
Цитирай

Гледах снощния епизод по изключение-хареса ми. Бих го следяла, но часът е много неудобен за мен. С този епизод ще си остана,сигурно... Laughing
Цитирай

СОФИЯ

Да гледам го. Леко и не ангажиращо е. Определено ще го гледам. То няма  и какво да се гледа в това време.
Цитирай

в облаците.....

Много ми харесва. Аз съм човек, който не гледа много много филми, но такива като този са ми приятни. А пък и актьорите са приятни.
Цитирай

София

Моля, който го е гледал вчера и днес да ми каже:
Къде е Анджело и Браян спа ли с булката?

МЕрси   bouquet
Цитирай

в мъжки прегръдки

Няма ли някой който го дърпа от нета и гледа напред? Да сподели какво ще стане че нямам търпение  да чакам до утре.

Анджело каза на жена си че не може да дойде заради филма си. Браян се спря точно преди да си легнат с Марджъри и й каза че не могат да спят.
Цитирай

Анджело каза на жена си че не може да дойде заради филма си. Браян се спря точно преди да си легнат с Марджъри и й каза че не могат да спят.
....и накрая булката избяга от сватбата Laughing
Цитирай

София

Много сладък филм.Много сладки артисти.Гледам го.
Цитирай

София

....и накрая булката избяга от сватбата Laughing

Наистина ли избяга? Аз точно снощи не можах да гледам.
Цитирай

София

Ами Браян отиде да й каже,че я обича точно преди тя да излезе пред олтара.Тя му каза да я остави на мира и че ще се ожени за Адам.След малко обаче отвориха вратата ,от където трябваше да влезе тя и я нямаше.Беше прекрасна булка.Очаквах го.
Цитирай

София

stefani6, мерси за информацията. То се видя накъде отиват работите в предния епизод още, ама тая Марджъри, в стремежа си да е с няколко едновременно и да я гледат всички със зяпнала уста, все си мислех, че ще вземе да се ожени. Иначе наистина е много красива, спор няма Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 212 отговора