Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 ян. 2008, 14:49 ч.

Маккуин Светкавицата - ТОРТА - от къде???

• 21 366
  • 36
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте, мами...Откъде мога да поръчам торта  на състезателната кола Маккуин Светкавицата, от филчето Колите???
Също така и за украса - дали има шапки, чинийки, салфетки на Маккуин - ако някой е срещал....ЩЕ СЪМ ВИ МНОГО БЛАГОДАРНА!!!
Наближава именния ден на сина ми, това му е любимото филмче, гледа го без прекъсване, вкъщи го знаем почти наизуст...
 Hug Hug Hug

# 1
  • София
А във вкъщи го знаем не почти наизуст,ами направо наизуст.Големият ми син е луднал по всичко свързано с това детско и вкъщи се купуват всякакви неща с тази тематика.Ние поръчахме торта Маккуин  за рож. му ден от сладкарница "Лагуна" .Мисля че още пазя телефона и интернет страницата на тази сладкарница.Ще се поразровя ,за да ти ги пратя Simple Smile

# 2
  • София
И ние взехме от там (***) излезе около 50 лв. за 14 парчета. Имат страница в интернет, а цеха им е в Дианабад зад блок 58 срещу Самрт Систем (в едни ниски сгради боядисано в оранжево няма надписи)

Тая фирмата с Звездичките е онази дето прави еклерови торти

# 3
  • София
Сори ,не се съобразих с изписването на името на сладкарницата,но съм ти оставила на лични телефона и.Дано харесате нещо Simple Smile

# 4
  • София
Благодаря, а бихте ли пуснали линк на тази сладкарница??? newsm78

# 5
  • София
http://www.laguna-bg.com/catalog/cakes-15.html
но не виждам 3д торта

# 6
  • София
Ами нещо самата страница не се отваря #Crazy #Crazy #Crazy

# 7
  • София
пратих ти на лични, от там не става ли....имат явно бан в  сайта от доста време нито името им нито сайта им излизат Wink

# 8
  • София
 В Лагуна има. И ние сме фенове на Маккуин. Взехме торта от там, много са вкусни
Нещо не излиза линка

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 20:09 от ralinikol

# 9
  • София
е то точно за лагуна става въпрос и линка е към техния сайт....но...цензура БРАТ Simple Smile

Diana_321 - ако не ти излиза линка или не си го получила и на лични пусни вв гоогъл сладкарница лагуна и ще ти излезе...

# 10
  • София
http://pegas.bgcatalog.com/disni.html-за парти артикули.
Аз съм много доволна от тези-имат магазин на Иван Асен-близко до Румънското.Има всички-от покривката, до украсата...
цЕНИТЕ СА НОРМАЛНИ.Някъде имах каталог, та ако те интересува нещо, питай.
Работното време е от 8 до 5 часа. Сега се сещам, че на страницата в интернет жената казваше, че доста от новите неща ги няма, или имат нови  непаказани видове. мисля ,че в Пикадили са същите, но цените ми се видяха по-високи ,а асортимента -беден.

# 11
  • София
Напиши Лагуна в гугъл и ще ти излезе веднага. Нещо има проблем с линка.

# 12
  • София
Момичета, СТРАХОТНИ СТЕ!!! Hug Hug Hug В понеделник отивам да поръчам и за аксесоари също....
БЛАГОДАРЯ ВИ!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 13
На рожденият ден на сина на приятелката ми тортата беше невероятен Маккуин, децата страшно му се радваха, а и аз Simple Smile Мога да изровя снимки, ако искаш. От 100 г сладки беше, на мен са ми любими също Simple Smile

# 14
в сладкарница неделя ще ви я изработят перфектно и само 1 ден предварително се дава заявка. обадих се в сладкарница лагуна и ги попитах  ще изработят ли тортата като спазя 3 дни предварителна заявка. Обещаха ми по телефона че няма да имам проблем. Отидох и те ми отказаха поръчката, нямали възможност. Заради сладкарница Лагуна щеше да се провали празника на детето ми. В паника се обадих в сладкарница Неделя и любезен Господин ми обясни, че това че я няма тортата светкавицата маккуин в каталога им не значи че няма да ми я направят. Отидох в най близката сладкарница и я поръчах. Днес си я взехме тортата, съвсем същата е като колата по която всички деца са полудели. Благодаря на целия екип на сладкарница неделя, които направиха празника ни прекрасен.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт