Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравей те,бебо плаче,а мама неможе да реши какво да дава освен стандартните капки от които няма ефект!Затова питам някой да е давал Ентерокинд,Бейби Кучоло или Бебинос-мехлем?
Цитирай

Докато не пробваш, не можеш да разбереш дали действат при твоето бебе или не.

Принципно съм против експериментално пробване на много видове капки при новородени бебоци.  Rolling Eyes

Пробвай и другите начини - гушкане и люлеене на бебо, топла пеленка на коремчето, звук от сешоар.
Причините за коликите така и не са доказани напълно, а са само предположения.

Цитирай

Балчик

Аз опитах да давам Ентерокинд, но при нас по-добър ефект имаше Еспумизана и предпочетох него. Давах Еспумизан преди всяко хранене, напоследък го давам при нужда и коликите като че ли отшумяват. Трябва да намериш просто вашите капки, междувременно пиех чайче от копър или чай против колики, правихме и масаж и какво ли още не, но капките го спасяваха.
Цитирай
Благодаря,desi em аз направих същото като теб,но още никакъв ефект плаче та се къса,незнам какво да правя освен да се надявам,че на  3месеца ще спре.

« Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 10:40 от mucinka1 »
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

Взех и от трите. Ефекта бешеминимален, като от мехлема Бейбинос видях най-много ефект, но при други не е бил толкова ефикасен. Кучулото сега ми върши повече работа, като е превъзбудена-успокоява я и спи спокойно.

mucinka1, на дъното на втория ти пост стои една еденица и поста е станал ужасно дълъг. Ако можеш, я махни.
Цитирай

Плевен

Здравей, Муцинка! Нашият мъник също имаше много силни колики чак до 3 месец. Какво ли не опитвахме, но най-добре се повлия от капките Бейби нос и от затопляне на коремчето. Но по принцип всичко само облекчава или временно намалява болките, не лекува. Ще си минат накрая от само себе си. Дотогава търпение и успех1
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.