6 дена на режим , на седмия потоп

  • 42 937
  • 497
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 231
Момичета привет!
И аз се включвам във вашите редици.
Пожалавам ви успех. Стартирам с тегло 73кг, крайна цел 65кг.
Вие колко имате да сваляте?

# 31
  • Мнения: 122
Аз до момента не съм яла нищо, просто не мога да закусвам.
На обяд ще хапна активия и една филия препечена /бонус/.
Тарталета  колко кг искаш да свалиш.
Аз декември месец направих житната диета за 5 дена свалих 5 кг, точно толкова исках, но по празниците за съжаление пак ги качих ....
Сега с нов старт  Peace
Но тази диета ми харесва повече, защото има и солено и сладко, а житната само сладко .... накрая вече умирах за нещо соленичко Party
Надявам се да издържа 2 седмици   Praynig

# 32
  • Мнения: 231
Аз си позволих да разменя закуските, първо плод и после мляко. Едва ли ефатално...

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Оооо, аз съм в тежката категория. Имам много за сваляне, които са трупани от 7 години и две бременности. Отново 60 кг не искам да ставам, но поне 70-те да стигна  Tired Сега съм 80 и няколко, но нямам кантар и не знам точно.

Изобщо- започвам офанзива, но не да свалям непременно килограми, а да топя по- скоро обиколки. Успея ли да се пъхна в някои от дрехите си от миналата година, ще съм много щастлива. И засега това са ми целите- 3-4-5 кг.

# 34
  • Мнения: 2 492
Аз до момента не съм яла нищо, просто не мога да закусвам.
На обяд ще хапна активия и една филия препечена /бонус/.
Така до никъде няма да я докараш ... тази диета се базира именно на честото хранене .
Не хапвате ли през 4 максимум 5 часа , все едно нищо не правите .
Закуската е задължителна .
Честото хранене поддържа метаболизма , пропускането на хранене води до застой и обратен ефект .
След сън задължително си трябва зареждане , не е нужно да чакате обяд , за да ви се качи инсулина до небето и да озвереете от глад .
Даже и да не можеш да закусваш , можеш поне 100 гр от активията да изядеш .
А и нали това е целта , да си създадеш полезни и здравословни навици .
И аз не закусвах , но вече просто не правя тази грешка .
Веднъж раздвижен метаболизма , после ще продължите да сваляте и след диетата , ако се храните на често и по малко .

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 11:39 от nepukistka

# 35
  • Мнения: 2 492
Оооо, аз съм в тежката категория. Имам много за сваляне, които са трупани от 7 години и две бременности. Отново 60 кг не искам да ставам, но поне 70-те да стигна  Tired Сега съм 80 и няколко, но нямам кантар и не знам точно.

Изобщо- започвам офанзива, но не да свалям непременно килограми, а да топя по- скоро обиколки. Успея ли да се пъхна в някои от дрехите си от миналата година, ще съм много щастлива. И засега това са ми целите- 3-4-5 кг.
За една седмица ще дръпнеш поне 3- 4 кг с този режим , ако си стриктна и спазваш всичко .
Често хранене , много вода , да не пропускаш ядене ...
Това от опит , имаш ли повече излишни , килата поне в началото падат неусетно .

# 36
  • Мнения: 2 492
Аз си позволих да разменя закуските, първо плод и после мляко. Едва ли ефатално...

Ох, момичета , не знам вече ...

Сега да обяснявам ли защо е така подредбата на храните и как това се отразява на свалянето .
Активията нарочно е дадена първа , след сън имате нужда от зареждане , а и от това да отидете до тоалетна . Wink
Плода е даден за междинна закуска , въглехидрат - яде се главно в активната част на деня , за да може да не ви отиде на дупето този въглехидрат и да ви даде сили .
Втория плод , гледайте да е изяден до 16 ч , пак по същата причина .
Вечерята трябва да е протеин .

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
За една седмица ще дръпнеш поне 3- 4 кг с този режим , ако си стриктна и спазваш всичко .
Често хранене , много вода , да не пропускаш ядене ...
Това от опит , имаш ли повече излишни , килата поне в началото падат неусетно .

Ти ме уби  Grinning Много ме зардава това ти твърдение  Hug Направо получих шут в задника да се мобилизирам и да съм стриктна. Много благодаря, че ме надъха още повече. 3 кг за една седмица са супер!

# 38
  • sf
  • Мнения: 10 143
аз съм в още по-тежката категория.
и аз след 7 години и две бременности- от 60кг сега съм към 90кг. поне 20 трябва да сваля. от първото дете успях да ги сваля, ама сега съм се закотвила и тва е -свинска работа  Twisted Evil

# 39
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
 donsyy,мила...това на аватара ти ли си... Thinking

# 40
  • Мнения: 2 492
За една седмица ще дръпнеш поне 3- 4 кг с този режим , ако си стриктна и спазваш всичко .
Често хранене , много вода , да не пропускаш ядене ...
Това от опит , имаш ли повече излишни , килата поне в началото падат неусетно .

Ти ме уби  Grinning Много ме зардава това ти твърдение  Hug Направо получих шут в задника да се мобилизирам и да съм стриктна. Много благодаря, че ме надъха още повече. 3 кг за една седмица са супер!

Това за първата седмица , след това ще сваляш по кило , кило и половина на седмица .
Този режим , съм го спазвала и аз и майка ми и още няколко мои приятелки .
Аз имам много за сваляне , нормално е да свалям бързо .
Но майка ми и приятелките ми , не бяха с повече от 7 -8 излишни и пак свалиха първата седмица по 1,5 - 2 кг .
А в последствие продължиха да свалят малко по бавно , но си свалиха всичко излишно .
Едната ми приятелка от 61 кг , в момента е 52 кг , само и единствено с този режим .
Нищо не е върнала , а го прави преди година и нещо , когато и аз го правих .
Но си пази принципите - често си хапва , по малко , гледа протеините да са вечер , въглехидратите до 16 часа и избягва пържено , сладко и т.н. вредни неща .
Аз ако бях по сериозна можеше още да си пазя постигнатото , но не съм .
Втори път едва ли ще повторя тази грешка .

И не забравяйте водата , колкото повече , толкова по добре - 3 литра за теб са перфектни -  Simple Smile
Може да ти е трудно , но знаеш за какво го правиш .

# 41
  • Мнения: 2 492
аз съм в още по-тежката категория.
и аз след 7 години и две бременности- от 60кг сега съм към 90кг. поне 20 трябва да сваля. от първото дете успях да ги сваля, ама сега съм се закотвила и тва е -свинска работа  Twisted Evil

Има и по дебели от теб , ако това те успокоява , но едва ли .
Аз стигнах до такива килограми , че е трудно да го напиша без да умра от срам .
Засега съм смъкнала 20 , остават още много .  #Crazy
Но съм стегнала и се боря , колкото мога .

# 42
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
аз съм в още по-тежката категория.
и аз след 7 години и две бременности- от 60кг сега съм към 90кг. поне 20 трябва да сваля. от първото дете успях да ги сваля, ама сега съм се закотвила и тва е -свинска работа  Twisted Evil

Те на практика и моите са повече от 20 за сваляне, но ми е пределно ясно, че няма как да стане. Не съм на 18 години, че с ръст 176 да поддържам 59-60 кг. А и тогава изглеждах болезнено слаба, та не го искам  Crazy Затова си поставям малки цели. Дано са изпълними  Praynig
Съвсем скоро планирам да започна и аеробика или фитнес. Да видим кога ще се натуткам.

# 43
  • Мнения: 224
Здравейте, момичета!
Успях да стигна до РС-то...
Днес е 4-ти ден за мен. Вече съм минус 1,5 кг и ще съм доволна на седмица да свалям не повече.
Режимът ми харесва, гладна не оставам. Определено първите два дни забравях да пия по 2 чаши вода преди всяко ядене, но после се поправих  Grinning
Имам още едно прегрешение - чаша червено вино с пържолката, ммммм. Но него го броя като антиоксидант  Blush
Сега Nepukistka ще ми скочи .....  Heart Eyes  Peace
Аз продължавам, мили момичета. Радвам се, че вече сме повече тук. Споделяйте!

# 44
  • Мнения: 122
Браво Saga,

ти си най-сериозната   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт