6 дена на режим , на седмия потоп

  • 42 932
  • 497
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 698
Добро утро  Hug , аз съм ден трети, чувствам се добре  Grinning , а и спорта много помага не само за кг., но и невероятно ободрява .
Донсита, нали за това сме много, за да се подкрепяме, най-вече при "злоупотреби" Mr. Green , хайде гуш  Hug и само напред с поглед към морета и плажове Grinning.
Чао засега, много сте готини мацки, като огладнея ще се включа пак, да ви почета и да се амбицирам  Wink

# 376
  • Мнения: 910
Здравейте и от мен!
Днес ми е 4-ти ден,чувствам се доста добре и не изпитвам никакъв глад,старая се да спазвам часовете и да пия доста вода,но трите вечери все се издънвам с нещо Embarassed.Трябва сериозно да се взема в ръце.
За спорта - аз правя от три седмици гимнастиката на Синди Крауфорд,а от понеделник реших да включа и тае бо,но явно тае бото не е за мен,защото вчера ми се поду коляното и реших да карам само на гимнастиката на Синди.
Лек и успешен ден!  bouquet

# 377
  • sf
  • Мнения: 10 142
setony, мерси за милите думи. аз съм трагичен случай, гледам си снимките отпреди и въпреки това си викам, айде за последно да хапна, така и така съм вече дебела и после почвам сериозно  Weary
ей ме тук малко преди да родя, сега само корема ми не е толкова голям
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=18282&photo=14

а тук съм преди две години  oops

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=18282&photo=11

# 378
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Donsita, не се отчайвай. Всички сме тук защото сме се докарали до положение, в което не се харесваме. Важното е да се стегнем и да се подкрепяме взаимно.

# 379
  • София
  • Мнения: 242
Поне в началото е трудно без прегрешения. Не ги толерирам, но знам, че не е лесно. Самият Ипо ми е казвал: "ако нещо ти се яде ужасно много и мисълта ти е непрекъснато насочена натам, по- добре го изяж и спри да го мислиш, после продължаваш, все едно нищо не се е променило." Един съвет от мен: когато сте направили някакво прегрешение увеличете приема на вода с много. Помага, питайте и дюканките.
dess76, гимнастиката на Синди е страхотна, щом се справяш с нея ще видиш бързи резултати!
donsita, тъкмо щях да кажа веднага да се заемаш с корема и видях, че това е бременна снимка Laughing! Виж как добре си се възстановила след първото раждане- така че давай! Много са ти готини дечицата, каката е красавица! Какви са тези медали, с които се е накичила с щърбавата усмивка Heart Eyes?
setony, и аз се чувствам свежарка. И да знаете, гладни сме само с очите и вкусовите възприятия, това трябва да се преодолее. Храната ни е съвсем достатъчна, ако не я пропускаме разбира се. Свиква се с времето и става все по-лесно, никой да не се отчайва.
Много ми се иска след един месец всички, които сме в тази тема да сме доволни и да няма отказали се!

# 380
  • sf
  • Мнения: 10 142
Карол , мерси.
на баща й са, от едно време когато тренираше лека атлетика. дава й ги когато тя почне да мрънка, че й е писнало да ходи на плуване. стимулира я  Joy

# 381
  • София
  • Мнения: 2 020
Здравейте, момичета!  Hug
Днес ми е шестия ден, кантарът показва -2кг.  Simple Smile Между другото ги свалих още първите два дни, както ви бях споделила и повече не съм смъквала засега. Иначе се чуствам добре и съм все така мотивирана да продължа!
Хубав ден и успех на всички!   bouquet

# 382
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Момичета, много се радвам че в темата има оживление.
При мен Грипо все още не пуска Ипо. За сега съм на айрянчета, фрешове и чайове. След няколко дена  Praynig дано да е по- скоро, ще започна да включвам и от другите храни в менюто си.
Радвам се за всички, които са постигнали резултати. Пожелавам ви  хубав и режимен ден  Hug

НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ВОДАТА НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ВОДАТА НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ВОДАТА НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ВОДАТА

# 383
  • Мнения: 22 841
Привет на всички.Включвам се във вашите редици,защото съм пациента ная Ипо от 4г.Сега пак съм се хванала да свалям килограми и ще ми е интересно да следя вашите стъпки,защото и аз понякога имам пробив на волята. Sad  Та,имам да свалям 19 кг.преборих се със 6.Запчнала съм от юли месец,първите 2 седмици свалих 2,5 кг.После имах голям застой.Ипо ми смени малко диетата и свалих до 70 кг.Там пак задържах доста време.Сега съм 68,5 кг.Тези дни от 67,800 върнах на 68,5.Това е главно заради липсата на движение и волности в режима:вместо един зеленук,една салатака.Вместо месо само салата.Когато усетя подобно боксуване се старая да следвам диетата на 100% и веднага има ефект.Започнах да играя комбинирана гимнастика у дма,защотото иначе килграмите се топят бавно.Мнго съм доволна от Ипо,дава ми голям стимул и ме учи да променя навиците на хранене.Ще ми е драго при вас да намирам допълнителна енергия,когато ми се прияде шоколадче.Имам няколко такива првала,но са не повече т 5-6 пъти ,досега от началото на режима.Това е голям напредък за моята воля.Simple Smile

# 384
  • Мнения: 1 599
 ДесиХ2  добре дошла   bouquet  newsm51 smile3525

Да се похваля апетита ми явно излезна в отпуска  smile3532  И сега не ми се толкова яде...

Следващата стъпка с Ипократис ми е да си излекувам  лакомията... да мога да се задоволявам с малко...например 1 парче шоколад, 1 бонбона... и тн!
 Danielka1  бързо оздравяване ! 
donsita  ще станеш пак като преди...ама то не става с магическа пръчка! Всичко ще е ок!
 newsm44 newsm44 newsm44

# 385
  • Мнения: 22 841
При мен Грипо все още не пуска Ипо.

Laughing Ужасно,оправяй се бързо.И моето дете е болно от 31.12.Сега го повтори и сме си у дома.След малко започвам гимнастика.

# 386
  • Мнения: 22 841
ДесиХ2  добре дошла   bouquet  newsm51 smile3525

Да се похваля апетита ми явно излезна в отпуска  smile3532  И сега не ми се толкова яде...

Следващата стъпка с Ипократис ми е да си излекувам  лакомията... да мога да се задоволявам с малко...например 1 парче шоколад, 1 бонбона... и тн!
 
Благодаря  Heart Eyes,Даниелка ми свирна за темата.

Моя апетит определено му се е свил стомаха след почти 6м/особено в началото/.,но пак има сили понякога да ме тормози Rolling Eyes Надявам се,докато достигна желаните килограми,да съм успяла да му запуша голямата уста.Затова си търся компания за стимул.

# 387
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Благодаря  Heart Eyes,Даниелка ми свирна за темата....

 Whistling Ами да те поразпитам тогава на теб какво меню ти е дал?.
Ако искаш да споделиш и някой от съветите му. Някои от нас, чакаме на готово от другите момичета  Mr. Green.
Имам голямо желание да отида да се консултирам с него, обаче ми е доста далече.  С двете ми малки деца ми е трудно да стигна до магазина, а пък какво остава до София.  Sad.
Засега изкарах няколко дена от режима на Пуки, мисля после като оздравея да си  продължа по него.

# 388
  • Мнения: 1 599
Благодаря  Heart Eyes,Даниелка ми свирна за темата.

Моя апетит определено му се е свил стомаха след почти 6м/особено в началото/.,но пак има сили понякога да ме тормози Rolling Eyes Надявам се,докато достигна желаните килограми,да съм успяла да му запуша голямата уста.Затова си търся компания за стимул.

Е аз 2006 като бях стигнала желаните кг (48-49 ) и като минах на свободно хранене ( Joy Joy аз го обърках и реших, че мога да си ям каквото си искам)... за 1 г. качих 6-7кг. но това е от факта, че не си определях срещи с Ипократис... но вече няма да допускам същата грешка... ще си се срещам с него и ще съм си финна... Вече разбрах какво е свободното хранене. Сега съм малко под 50 кг. ... и скоро пак ще минавам пак на свободно... Joy

# 389
  • Мнения: 3 861
привет!!!
Наминавам само да кажа набързо, днес една колежка, която не знае, че съм на диета вървейки след мен ме попита дали съм отслабнала, нещо и се стувало по-малко дупето ми....

Ееееей така ми стана кеф на душата, то може да е малко, но след като се забелязва значи има ефект и проодължавам смело напред.

Утре ще се премеря, че днешният ден за мен започна в 5 сутринта и хич не ми  беше до мерене, а сега вече съм пила водаааа, яла съм...утре сутринта като стана

Общи условия

Активация на акаунт