6 дена на режим , на седмия потоп

  • 42 926
  • 497
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 530
Ето ме и мен, вече почти свърши първия ден. Доволна съм, не съм гладна. Какво да иска повече човек?

# 46
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Ето ме и мен, вече почти свърши първия ден. Доволна съм, не съм гладна. Какво да иска повече човек?

Така се чувствам и аз. На всичкото отгоре следобяд пропуснах плода, защото нямах възможност да ям. Не съм гладна. Наливам се с вода, но повече от 1.5 л днес няма да мога да изпия  Crazy

# 47
  • Мнения: 3 861
И аз ще се включа, но от другата седмица, че тази имаме празници, а и на гости ще ходим...

харесва ми режима  Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 2 530
Ти, докато се наканиш ние ще сме отслабнали  Whistling

# 49
  • Мнения: 992
аз с подобен на този режим свалих миналата година по това време за 3 месеца 15 кг. от тогава си се хранех с каквото ми се искаше и чак сега по коледните празници качих 2-3 кила. От днес съм и аз на режима, много е приятен за спазване и наистина не се гладува, даже се чувствам пренаситена
хайде успех на всички и ще докладваме след седмица-10 дена с колко сме на минус
лека и спокойна вечер на всички

# 50
  • Мнения: 122
Утре някой ще лунува ли?

# 51
  • София
  • Мнения: 242
Момичета, диетата на Ипо е много добра, но не е еднаква за всички. Тази, която обсъждате, май е за по-леки случаи. Аз ходих миналата година при него и след много обстойно мерене на кантар, със сантиметър и с уред, определящ съдържанието на мазнини в тялото, ми състави доста различен режим. Висока съм 172 и бях 63кг./ и сега не съм по-малко, но за това съм си виновна само аз/. Важен фактор е и начинът на живот- физ. натоварване, придвижване с кола или не, работа на бюро. Освен това проучва и кои храни са любими и доколкото е възможно се опитва да ги включи в режима. На мен ми е трудно без млечни, но на първия етап ги изключи от храната ми. За две седмици свалих 4 кг., чувствах се чудесно, но след това оплесках нещата, за което много съжалявам. Програмата е добра, доста познати постигнаха чудеса с нея. Но пак казвам- не е еднаква за всички. Освен това има и задължителна схема за прием на витамини, тъй като организмът трябва да компенсира намалението на приема им чрез храна:

Витамини,минерали и др. хранителни добавки.
Закуска :1 разтв.табл. вит.с(1000mg), 2 хапчета невробекс.1 хапче витА.
Обяд: 2 хапчета невробекс.
Вечеря: 1 разтв.табл. някакъв мултивитамин с минерали ,1 хапче витЕ.

От днес започнах пак. Ако някой се интересува, бих могла да му изпратя моя режим. Сигурно е от значение, че съм на 43г., спортувам малко и съм от колата в офиса и обратно.
Желая ви успех!

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 22:36 от Karol

# 52
  • sf
  • Мнения: 10 120
Karol   направо го напиши тук, да го видим всички  Grinning

# 53
  • София
  • Мнения: 242
О.к, не мога да копирам, защото е обемно, ще пиша, но ще стане дългичко.

ден 1: закуска- кафе или чай, плод по избор, 1 ч.л. мед
            обяд-Голяма салата по избор .1 малко парче сирене
   сл.закуска-Плод  по избор
        вечеря-Пилешка пържола на скара/150 гр/ 1 зеленчук по избор.
късна вечеря-Плод  по избор

ден 2: закуска- кафе или чай, плод по избор, 1 ч.л. мед.
           обяд-Пилешка пържола на скара/150 гр/ 1 зеленчук по избор.
       сл.закуска-Плод  по избор
       вечеря-Голяма салата по избор .1 малко парче сирене
късна вечеря-Плод  по избор

Всъщност закуската, следобедната закуска и късната вечеря са еднакви всеки ден, така че ще ги пропускам надолу.

ден 3: обяд-100гр шунка, зеленчук по избор.
          вечеря-Пилешка пържола на скара/150 гр/ 1 зеленчук по избор.

ден 4: обяд- ½  кис.мляко /2%/1 плод по избор.
          вечеря-Голяма салата по избор .1 малко парче сирене

ден 5: обяд- Пилешка пържола на скара/150 гр/ 1 зеленчук по избор.
          вечеря-Порция варен ориз,зеленчук по избор,1 малко парче сирене

ден 6: обяд- 100гр шунка, зеленчук по избор.
          вечеря-Голяма салата по избор .1 малко парче сирене

Пилешко=телешко=шунка=филе бяла риба=консерва риба тон=черен дроб /на същото количество-150гр/
 МНОГО ВАЖНО: Преди всяко хранене задължително се изпиват две чаши вода.
 
•   първата неделя от началото на хранителния режим, режимът се спазва както всеки друг ден. След това неделята е свободен ден от всякакви ограничения.
Може да се яде каквото и колкото искате.

Сега виждам, че млечните са ограничени, но не са ми забранени напълно.
Ако мога да помогна с нещо друго, насреща съм.







# 54
  • sf
  • Мнения: 10 120
мерси  за бързото реагиране   bouquet

# 55
  • Мнения: 2 492
Програмата е лична , но и сходна с доста от тези на приятелките ми .
Съобразена бе с моето ежедневие , по времето , когато е правена .
Ходех на лекции , та активиите бяха най удачни за носене , затова има толкова много .  Laughing
Тогама бях на 23 , сега съм на 25 , ако има значение ... за спортуващ човек ужким е правена , но пък странно много малко калории ми е сложил .
С много излишни кила , не е правена за лек случай , а направо за хипопотамче .  Crazy

# 56
  • София
  • Мнения: 242
Явно възрастта е доста определящ фактор за режима. Както и съдържанието на мазнини. Сега не мога да си спомня какъв беше процента при мен, помня само, че беше много висок. За 15 дни строго спазване го бях намалила много. Аз пия много малко вода Embarassed. Сигурно бих могла да живея с една чаша на два дни. Оттам основно са ми проблемите с кг. Просто не изпитвам никаква нужда от вода. Сега се наливам, направо ще се удавя Laughing Ходила съм при лекар, практикуващ китайска медицина, направих си и Нютрон теста. Доста се отклоних от темата, но исках да ви кажа, че всички казват и повтарят ВОДА, ВОДА, МНОГО ВОДА! Лекарката, която провежда консултациите след кръвния тест казва: пиенето на вода не е нужда, то е навик, който се придобива.
Знам, че повечето от вас пият по 2-3 л. на ден. Но, ако има и такива като мен: Момичета, нито една диета не "работи" без пиенето на много вода. Поне 2,5л. дневно! 

# 57
  • sf
  • Мнения: 10 120
ох и аз пия много малко вода. особено лятото като сме все навън и гледам да не се налага да търся тоалетна, а и не се сещам да пия, ама ще трябва да свикна.
а този диетолог сега къде се подвизава и какви са тарифите?
и какво мислите за неяденето след 16-17ч? дали има толкова голям ефект, колкото казват?
Кетри, и аз не съм започнала още, все "от утре"  Embarassed

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 09:02 от donsyy

# 58
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ох,още не съм започнала ,но ми се иска..
Нямам воля ...тва си го знам ,но се надявам този път като започна да не се издъня.. Tired
За сега само ви следя,но искам и да питам,да ли има книга този режим,като Зоната и Дюкан?

# 59
  • София
  • Мнения: 242
Ипократис в момента има кабинет в "Радисън" или около него. Ще проверя и ще ви кажа. Миналата година  консултацията струваше 50 лв. Това включва подробен първоначален преглед и разговор/около 1-1.5 часа/, изготвяне на хранителен режим и два контролни прегледа.
След като се премести от "Младост" получих мейл за регистрация, явно има он-лайн регистри или и аз не знам какво. Ако някой има време да поразгледа.
www.hi5.com/register/wJMaE?inviteId=A_923950e_M0xy1B1JHvc153326862
Относно неяденето след 16-17 ч. няма начин да няма ефект, стига да имаш воля. Имам приятелка на моите години, която от години се придържа към едни и същи килограми като не вечеря. През деня не се ограничава. Дори мисля, че часът на последното хранене зависи от навиците и дневния режим. Колкото по-късно ляга човек, толкова по-късно може да бъде храненето. В смисъл, че ако лягаш към 1-2ч. след полунощ няма нужда да приключваш с храната към 16. Просто трябва да има 4-5 часа между вечерята и заспиването.

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 09:31 от Karol

Общи условия

Активация на акаунт