6 дена на режим , на седмия потоп

  • 42 930
  • 497
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 224
Тарталета, определено коремът ми не "върви" вече 2 мин. пред мен, е, може би сега минутата е една  Wink
Браво за решението ти да си купиш кантар.
И аз като Карол се тегля от много време всяка сутрин. Това ми помага да се държа под контрол, защото съм от прасешка порода.
Вярно е, че понякога теглото подвежда, трябва да се отчитат и обиколки...Това го знае всяка дама тук.
Колкото до филийката хляб Бонус, която присъства в този режим - аз от години не ям хляб, но сега много ми се услажда, а и помага за редовно  smile3550

Karol, извинявай, но колко кг си в момента?
На моите години е много лесно да изпуснеш нещата от контрол и да станеш лелка. Е, точно срещу това се боря. Нито мога, нито искам да изглеждам на 25, просто искам да изглеждам добре за възрастта си. Simple Smile
Как коментираш възрастта си  Grinning - ами че това са най-хубавите години от живота на жената  Flutter  Мое мнение  Peace
Само за протокола - аз съм на 40 год.

# 76
  • София
  • Мнения: 242
О, да! Може би не съм се изразила както трябва.Възрастта около 40 е наистина прекрасна. Не мисля, че съм се чувствала по-добре .Всяка възраст на жената има своето очарование, но наистина ние сме в златната. А изразът "лелка" аз използвам не за възраст, а за външен вид Simple Smile
Сега на въпроса колко кг. съм в момента. EmbarassedАми 66. Когато бях при Ипо бях 63, но в следобедните часове, което значи че съм била около 62 на сутрешно мерене. А сега тези 66 са от сутринта. Той ме попита какво искам да постигна. Исках 57-58, на които винаги съм се чувствала добре. Той каза 53, толкова не съм била от преди да забременея преди 23 години.
Харесват ми 53, но му обясних, че се страхувам от провисване на кожата.Отговори ми, че с този режим и прием на витамини, това не се случва. Е, първият път стигнах до 59 и по разни несериозни причини се върнах към нережимно хранене, та не можах да проверя така ли е.
Този път ще видим. Не си поставям неизпълними цели. Ако сваля 6 кг. ще помисля и за още. Но лека-полека. Аз имам много финна костна структура и килцата са сланинки.
Пийте много вода!

# 77
  • Мнения: 268
Здравейте момиченца.
Приемате ли още една едра дама с необичайно добър апетит, както пишеше на една опаковка чай Wink
Четох, четох, търсих, търсих - това ми допадна най-много.
Затова решавам да се захвана с този режим от събота, а дотогава да ви чета и да се надъхвам. Скоро трябва да си настигна линийката от преди празниците, а това са си 6-7 кг Rolling Eyes Embarassed, та след това да постигам и нови цели.....всичко ми звучи невероятно, защото нещо ми се изпари волята и амбицията....
Хубава вечер ви желая  bouquet

# 78
  • София
  • Мнения: 242
Привет мimi@avi, добре дошла!
Това за необичайно добрия апетит ми хареса Laughing, тези сигурно ме познават Embarassed!
Тук момичетата са много симпатични, предразполагат, аз чак се учудвам от себе си, защото такава активност не е в мой стил.
Успех, заедно сме!

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 16:06 от Karol

# 79
  • Мнения: 224
Здравейте момиченца.
Приемате ли още една едра дама с необичайно добър апетит, както пишеше на една опаковка чай Wink

Дааа, добре дошла!

# 80
  • Мнения: 157
Привет и от мен. Simple Smile

Този Ипо,  май една и съща диетка, раздава на всички мацки.
Тази диета и на мен ми я "състави, съгласно личните ми нужди, начин на живот и т.н".
Спазвах я стриктно, без никакви забежки, понеже бях изключително мотивирана.
За 2 месеца свалих само 2кг, при положение, че си бях с наднормено тегло и според самия Ипо, трябваше да сваля поне 5кг.

Накрая наистина свалих 5кг, но с японската + моното и с 50лв по-богата Wink

Успех на всички, които не са като мен и при които диетата работи!   bouquet

# 81
  • София
  • Мнения: 2 530
Здравейте дами, аз се чудя защо ми е приятно да чета тук, а то... ми много набори имам, за всички вас   bouquet И така, днес преминава успешно втория ден. Аз също смятам да съм на режима 2 седмици, още повече, че доколкото знам след 2 седмици тялото реагира. После потоп и още седмица на режима и идва времето за ски ваканцията   Party много се надявам за тия общо 3 седмици да смъкна поне 3кг. От много диети и много бързане осъзнах, че наистина не трябва да се свалят бързичко килцата. После докато скиорствам се надявам да смъкна още и някой друг килограм и така докато не сваля всичките..... няма да кажа колко  Embarassed, че Доня Коприва бди.

# 82
  • Мнения: 153
Това е диетата с която съм отслабвала най-много. Но задължително си трябва и спорт поне по 20 мин на ден.Поне Ипократис на мен така беше казал. Лично аз съм доволна!
Някъде из форума съм побликувала и моя вариант, който е много подобен на тук споменатия. След два месеца ми изготви и друг режим.Ще го напиша ако искате.
 Диетата е трудна за спазване само в началото.
Усех на тези които са я подхванали ако ми дойде музата и аз мога да се включа

# 83
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
За 2 месеца свалих само 2кг, при положение, че си бях с наднормено тегло и според самия Ипо, трябваше да сваля поне 5кг.

Уф. Един говори за 4-5 кг за две седмици, друг- за кг на месец  Tired
Аз затова не се втелявам много. Няма да следя всеки качен и свален грам, нито някоя и друга калория отгоре. Иначе се депресирам и не постигам нищо  Crazy

# 84
  • София
  • Мнения: 242
Мда, спорт...Така ми каза и на мен, но тъй като аз хич не съм от най-спортните натури, ми каза два пъти седмично да правя по един час бързо ходене пеша. Този път карам велоергометър по 1 час на ден, но не на много висока скорост, а според таблицата на Майкъл Търмънд за топене на мазнини. Ако не забравя, днес ще си купя и Лкарнитин.
Иначе направо преливам от изпитата вода, към 2 литра до тук.През 15 мин. съм в тоалетната Mr. GreenНо знам, че не пия ли вода, ефект няма да има Naughty
В някоя от съседните теми, май при Дюкан, една дама непрекъснато подсещаше за водата.
Та и аз така: пийте много вода!!!
Тарталета, според мен свалянето на килограми се определя от това, колко всъщност имаме да сваляме.
Ако искаш от 50 да станеш 45 със сигурност ще сваляш бавно. Ако пък имаш 20-30 кг. отгоре в началото при стриктно спазване ще сваляш стремително. Колкото повече се приближаваш до желания резултат, толкова по-бавно се сваля. Това важи за почти всички диети. Важно е постоянството. Каквото и да говорим за режима на Ипократис, тук имаме много голямо намаление на калориите. Въглехидратите присъстват, но доста умерено. Няма начин да не се отслабва, пък и аз съм свидетел на няколко случая, дето според мен нямаше какво да свалят, пък промяната беше очевадна.

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 19:25 от Karol

# 85
  • Мнения: 992
Това е диетата с която съм отслабвала най-много. Но задължително си трябва и спорт поне по 20 мин на ден.Поне Ипократис на мен така беше казал. Лично аз съм доволна!
Някъде из форума съм побликувала и моя вариант, който е много подобен на тук споменатия. След два месеца ми изготви и друг режим.Ще го напиша ако искате.
 Диетата е трудна за спазване само в началото.
Усех на тези които са я подхванали ако ми дойде музата и аз мога да се включа

хайде напиши и ти втория ти режим моляяя
иначе за свалянто наистина е индивидуално при всеки, моя колежка която ходи при него от две даже три години май , за първата година горе долу + - няколко месеца не помня вече с точности свали 27 кила, и от тогава си ги поддържа, все още си ходи при него но само за да се следи, иначе е  на свободен режим от доста време

# 86
  • Мнения: 239
здравейте момичета, включвам се и аз в темата и групата на ипо-отслабващите. не съм в бг и нямам възможност да ходя на контролни прегледи, но се надявам форума да ми служи за мотивация! от 8 дни съм на режима на ипо, вече съм -2.5кг. миналата година ходих при него, резултатите бяха много добри (смени човека 3 режима за няколко месеца, за да си угаждам повече Simple Smile сигурно се е припотявал вски път като мрънках) но се зажених, покрай нервите спрях да ям и като се успокоих почнах да качвам. само отбелязвам - така и не успях да кача всичко обратно! сега искам да сваля, каквото качих и още 2-3кг максимум. успех на всички!

# 87
  • Мнения: 157
Няма да следя всеки качен и свален грам, нито някоя и друга калория отгоре. Иначе се депресирам и не постигам нищо  Crazy

Да, наистина няма смисъл да се следи всеки грам. То, това си граничи с психическо заболяване  Joy
Най-важното е как се чувства човек. Ако се чувства добре - то кг-те "под" или "над" нямат значение.
Както се казва - когато ходиш по улицата, другите няма да си мислят "хм, тя тежи Хкг", а ще си мислят: "хм, тя изглежда добре"  Peace

Относно диетата на Ипо, аз лично съм виждала невероятния й ефект върху една позната! Така че, явно диетата, сама по себе си, действа, ако е приложена върху подходящия организъм.
Мисълта  ми обаче е, защо при наличието на толкова много различни типове структура, организъм, начин на живот и т.н., всички ние, се оказваме накрая с една и съща (или подобна) диета, уж съставена специално за нас?  newsm78

# 88
  • Мнения: 224
Здравейте, хубавици!
Гледам, тук се е заформил хубав дебат  Grinning
Lora Lo, въобще не се чуди защо диетата е сходна за различен тип хора - важното е, че принципът е един и същ. Nepukistka беше писала в началото на темата едни процентни съотношения.
В същност, според мен, важното е на кой как се отразява. Ти си права - най-същественото е "как се чувства човек".
Този режим е доста сходен със Страхотната диета, на която бях доста време. И там се хапва, но тук сякаш разнообразието е по-голямо. Или може би, въпросът е как ще подходиш сам за себе си към самия факт, че ето, от утре започвам  Wink Ах, колко пъти съм го казвала...и нищо.
Аз съм доволна, сита и с намалени обиколки.
Днес е Ден Шести - коланът е с една дупка по-тесен, килата са минус 2,5, стигнах си линийката отпреди празниците, изобщо - чувствам се пИрфектно, както казва една дружка  bowuu
Тарталета, не давам да се отчайваш - горе главата и долу килата  Laughing

# 89
  • Мнения: 157
Аз съм доволна, сита и с намалени обиколки.
Днес е Ден Шести - коланът е с една дупка по-тесен, килата са минус 2,5, стигнах си линийката отпреди празниците, изобщо - чувствам се пИрфектно, както казва една дружка  bowuu

Поздравления за резултатите и най-вече за страхотното настроение!
Не ме разбирайте погрешно. Не искам да обезсърчавам никого! Напротив - много се радвам за всички вас, при които има ефект и които се чувстват добре!   bouquet
Важното е, че сте намерили ВАШИЯ режим, който работи за ВАС! Simple Smile

Успех! С постоянство и с достатъчно мотивация - всичко се постига!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт