Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 251 отговора

Скоро гледах един научно-популярен филм по Дискавъри. В него се говореше за любовта и секса и за разни други работи. Филмъм беше много интересен, но най-голямо впечатление ми направи един експеримент който авторът направи в един английски университет.
Двама много готини студенти - мъж и жена - имаха за задача да се запознаят с абсолютно непознати хора от другия пол и още на втората дума да попитат директно искат ли довечера да правят секс. Диалогът беше нещо подобно -

-Здравей
-Здравей
-Видях те снощи на лекции. Много ми харесваш. Искаш ли довечера да правим секс?

И от тук нататък вече идват коренните разлики. Момчето беше наистина много готино. То попита около 30 жени дали искат да правят секс довечера с него. Нито една не каза "Да, харесваш ми и искам да правим секс довечера" Повечето навеждаха глави и отминаваха, други го нарекоха простак, трети с вежлива усмивка отклониха предложението, четвърти навирваха нос и нищо не казваха. С една дума всички му отказаха макар че в началото всички бяха усмихнати че такъв готин пич ги е заговорил.
Мисля че няма смисъл да ви казвам какво беше положението с мъжете и готината девойка която ги попита дали довечера биха правили секс с нея Smile Всички мъже казаха "Да, да, да" Smile след съвсем леко замисляне, а някои дори и без да се замислят Smile
Та въпросът ми е. Защо вие жените не можете да правите секс ей така заради самото удоволствие от секса. Защо не можете и не искате да правите спонтанен секс без да познавате партньора. Защо при жените секса винаги е обвързан с нещо и никога не е ей така просто за идеята Smile Защо мъжете могат да го правят това без проблеми а жените не могат. Защо жените не могат да се отпуснат и да правят секс с мъж който просто само им харесва а винаги премислят хиляди варианти как, защо, с кого и какво ще стане след това...
Цитирай

Защо обобщаваш и кой ти е казал, че не можем да правим такъв секс. ))
Само защото някой е изследвал 30жени. )))
Цитирай

Защо обобщаваш и кой ти е казал, че не можем да правим такъв секс. ))
Само защото някой е изследвал 30жени. )))
Изследването беше научно. Освен това говоря и от собствен опит. Колкото жени съм питал на първа среща дали ще правим секс довечера никоя не е казала "Да"
Цитирай

Германия

Колкото жени съм питал на първа среща дали ще правим секс довечера никоя не е казала "Да"

Ние ли сме виновни, че не знаеш как да си поискаш?  Whistling
Цитирай

София

Борисе, излез малко от Дискавърито, пич.
Цитирай

Та въпросът ми е. Защо вие жените не можете да правите секс ей така заради самото удоволствие от секса. Защо не можете и не искате да правите спонтанен секс без да познавате партньора. Защо при жените секса винаги е обвързан с нещо и никога не е ей така просто за идеята Smile Защо мъжете могат да го правят това без проблеми а жените не могат. Защо жените не могат да се отпуснат и да правят секс с мъж който просто само им харесва а винаги премислят хиляди варианти как, защо, с кого и какво ще стане след това...
За да питат глупавите, как защо.
И хич не ми и обяснявай, че щръкваш веднага
щом някоя дама ти каже здрасти, готов ли си.
Жените са като мъжете - всичко могат
и всичко правят. Стига да го поискат.
Цитирай

На счупената ракета космосът и крив.
Цитирай

Би било скучно ако мъжете и жените бяха еднакви
Цитирай

София

А това не е вярно,нещо не си разбрал...
Цитирай

Колкото жени съм питал на първа среща дали ще правим секс довечера никоя не е казала "Да"
Ние ли сме виновни, че не знаеш как да си поискаш?  Whistling
Ами най-културно си искаха пича и девойката. Културно и любезно и усмихнато.
Добре де - никоя ли от вас няма да коментира фактите - защо на една жена като й кажеш че много я харесваш и искаш да правите секс довечера 99 % от случаите следва отказ. Защо е така? Говоря за най-любезно и мило искане а не за някое вулгарно подхвърляне
Цитирай

А това не е вярно,нещо не си разбрал...
Теб ако те срещне някой на улицата и те попита дали искаш да правиш секс довечера с него ще се съгласиш ли.
Цитирай

София

Добре де - никоя ли от вас няма да коментира фактите - защо на една жена като й кажеш че много я харесваш и искаш да правите секс довечера 99 % от случаите следва отказ. Защо е така? Говоря за най-любезно и мило искане а не за някое вулгарно подхвърляне
Защото "Искаш ли да правим секс?" е тъп въпрос. Дори ако мъжът ми го каже.
70% от анкетираните девойки щяха да пуснат, ако си беше поискал като хората.
Цитирай

Много извинявай ама би ли ми обяснила какво му е тъпото на най-обикновен и вежлив въпрос - "Искаш ли да правим секс довечера"
Ти какво искаш да питам - "Ей бонбонче, ша та скъсам довечера искаш ли?"
Цитирай

София

Много извинявай ама би ли ми обяснила какво му е тъпото на най-обикновен и вежлив въпрос - "Искаш ли да правим секс довечера"
Ето това е. Аз не бих искала най-обикновен и вежлив секс, а ти?
Цитирай

Пловдив

Ти какво искаш да питам - "Ей бонбонче, ша та скъсам довечера искаш ли?"
Не. И на двата варианта нЕма да му пусна. И 30 жени не са никаква представителна извадка. Почти не познвам жена без поне едно изживяване "секс за една нощ". Не казвам, че няма, ама сред моите приятелки няма.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 251 отговора