За късите(мини) поли

  • 7 899
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 89
Ама грехота е да ти стои в гардероба!Аз също имам подобни и лятото си ги нося с кеф!Стои ти блестящо!  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 2 896

За делова среща тази пола трябва да се умножи по две и половина, за да е удачна.


да, естествено, мойто беше малка закачка  Wink

# 32
  • Мнения: 2 926
Ти имаш върховни крака бе,момиче  Peace
Носи смело мини поли,отива ти.Жената трябва да умее да акцентира върху красивите части от тялото си.

# 33
  • Мнения: 1 541
Понеже искаш честно мнение- краката ти са за убиване, така че и плик от Била да си облечеш ще ти е супер  Wink Седи ти прекрасно и ако отиваш на дискотека лятото е много подходяща  Peace
Иначе самата пола на мен не ми допада точно заради дължината  Thinking  Лично аз не намирам истинска женственост и класа в късите поли и границата ми за носене на такива е около 16-17 години, но това си е моето мнение....ти може да си носиш каквото ти душа иска и да си се чувстваш добре с него  без значение кой какво мисли  Sunglasses

# 34
  • София
  • Мнения: 4 397
La Perla, полата е много готина и това е защото ти стои страхотно. Аз съм пред същата дилема като теб, та ще са ми интересни отговорите. С годините се притеснявам от късото макар, че все още ми отива. Вчера си харесах една рокля, която ми стои много добре, но за съжаление е малко под дупето Embarassed и това ме спря да си я купя. Все си мисля кой как ще го изтълкува, пък вече съм майка и освен това на 33... Преди време имах колежка, почти на 50, но със запазена кожа и фигура и гъста коса до кръста. Носеше си много мини поли и винаги съм и се радвала колко и отива. Peace
Носи си късите рокли и полички със здраве. Peace

Това все едно аз съм го писала  Peace
LaPerla полата ти седи страхотно  Peace
Би ли сподели от къде ти е, аз си търся нещо такова за едни ботуши или панталон до коляното.

# 35
  • Мнения: 3 830
Много минито си е за дълги, прави и стройни крака /като твоите/, иначе е кошмарна гледка, за съжаление често срещана, особено лятно време.
Но колкото и да е мини, все пак трябва да позволява някакъв комфорт, да не се вижда плът, която не би трябвало да е на показ, нито да се налага постоянно да я придърпваш оттук- оттам. И както каза някой, нагоре задължително със затворена блуза. Минито ми харесва с висок ток на мен.
Според мен ти стои супер, носи си я Peace

Много добре ти стои. Гадно е да се виждат задните части, иначе не съм против Peace

# 36
  • Мнения: 402
Имам си едно неписано правило, което винаги спазвам. Когато полата ми е къса /само лятото нося такива/, задължително блузката ми не е прекалено разголена. Общо взето, търся баланс. Повечето пъти съм и с ниски обувки, защото съм и достатъчно висока. Ама и възрастта ми го позволява още. Не ми допада като видя някоя по-възрастна жена, макар и слаба, прекалено разголена. Всичко с времето си все пак...  Rolling Eyes
А, и не харесвам прекалено впитите къси поли, изглеждат ми малко вулгарно.

И аз съм на това мнение....самодето не съм висока Wink. Има няма 160 см.
Относно конктретния случай, добре че видяхме полата и как стои. И аз мисля че стои добре, защото фигурата е перфектна, но аз лично, макар че въпреки ръста ми, имам що годе хубави крака, т.е, добре изглеждам с къса пола, не бих облякла точно това. Малко лъскавичка и доста късичка ми идва. Честно казано тоалета с бялата риза и черната пола, до коляното, който видяхме в една друга тема,  ме впечатли повече. Simple Smile.

# 37
  • Мнения: 423
Нося всякаква дължина поли от най-късите до най-дългите. Но се чувствам най-добре и желана с каса пола Laughing, но ми и отива, де Embarassed

# 38
  • Мнения: 782
LaPerla, предполагам че данък обществено мнение не плащаш  Wink  важното е полата на теб да ти харесва и ти да се чувстваш удобно в нея....и още нещо КЛАСАТА на една жена не се определя от дължината на полата

Според мен ти стои страхотно, носи си я с кеф Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 928
Lа Perla, я го покажи това мини да го видим Wink

Ето така изглежда Wink:


ааа,супер си Peace

# 40
  • Мнения: 891
La Perla на мен много ми харесва как ти стои поличката.
Носи си я без да се притесняваш.  Peace
Имаш хубава фигура, можеш да си го позволиш. 

# 41
  • Мнения: 6 164
Ама ти луда ли си да питаш такива неща. Crazy Хем си млада, хем си слаба, с хубави крака и полата е супер. Peace

# 42
  • Мнения: 17 407
Каква завист, бе! Само завист ви се привижда в този подфорум на вас май...ПОлата не ми харесва, но ти стои много добре. Има си време, място, възраст за такова облекло Peace

# 43
  • Мнения: 2 489
La Perla, много си хубава и с минито.Поздравления много ми хареса с роклята и с по-дългата пола.Искам да ти кажа най-важното е ти да се чувстваш добре и да се харесваш.Да не се влияеш от чуждото мнение има хора от пуста завист да ти кажат,че е прекалено къса или тясна и то,защото те не могат да си го позволят. Много ми допадна как си съчетала полата с затворена блуза.Според мен щеше да е смешно както повечето момичета правят къса пола и рзаголена блуза с половината гръд на вън.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 956
И мен ме раздира дилемата To be or not to be! За моята физика минито е дрехата, която ме променя към максимално по-добро, пък и ако е рокля...
Като бях тинейджърка носех само мини дължина - до под дупето, сега съм на 26 и не съм носила мини от 6-7 години... Сега нося само до коляното, рядко 4-5 пръста по-нагоре. Нося и дълги до земята поли. И винаги полите и роклите ми са тип молив - никога разкроени и никога шарени.
Но много ми се носи пак мини  и редовно вкъщи си се фръцкам пред огледалото със старите поли...
Моето мнение е , че минито не е проява на добър вкус, когато се носи от жена, която е омъжена, има деца, има някакво положение изискващо респект към нея. Да - дреха е , която печели всички мъже, да дреха е, която предизвиква възмущение у лелките, да - дреха е, която се забелязва отдалече. Но аз вече не се чувствам удобно в такава дреха, не се чувствам уверена, когато застана срещу хора с такава пола и общувам с тях. И не защото мисля, че не ми стои добре, а защото мисля, че не е етична дреха. И мъжа ми го питах сега какво мисли за минито и той каза, че ако съм с него с такава пола, би се чувствал неудобно пред хората, би се чувствал така все едно и аз и той се излагаме.
Но въпреки това моето мнение е, че една жена може да носи мини на море, на почивка, на кафе с приятелки. На работа (зависи какво работи де) или на изпит минито е недопустимо. Може да носи мини на срещи с гаджета, на лов за гаджета или когато мъжът й се радва, че е с мини. Минито е хубава дреха за тинейджърки - не върви тинейджърка да се намъкне в лелковска пола до под коляното примерно или в някаква дълга разкроена пола.
И освен това и аз подкрепям, че минито се носи като акцент - с по-затворена блуза, с плътен чорапогащник, с по-лек грим...
И така - аз бих носила мини най-вече на морето, рядко в друга ситуация. Бих облякла мини и за да дразня мъжа ми или за да го нахъсам, защото всички мъже полудяват пред жена с мини.

Общи условия

Активация на акаунт