Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

Все на втория етаж

В Майския каталог има разни интересни за мен нещица,та искам да ви попитам доволни ли сте като цяло от тази козметика?Аз съм ползвала много малко неща и то преди време.От интимния гел доволни ли сте?За 4,90 -300мл.
От шампоаните им?И също сега предлагат стягащ гел за крака с тонизиращ ефект-дали е добър,някой да го е ползвал???

Имам и още въпроси,ама Алекс не ме оставя намира,та после..
Цитирай

Варна

Не съм ползвала кой знае колко неща на Avon, но от интимния гел не съм много доволна Rolling Eyes . Взех си на "Красная линия" в бялата тубичка и много повече ми харесва Smile
Цитирай

Европа

Аз ползвам маски за лице,кремове за лице ,гелове за измиване на лице,за крака,интимен гел....от всичко съм доволна...
Цитирай

София

Цитат на: irenka
доволни ли сте като цяло от тази козметика?
От интимния гел доволни ли сте?За 4,90 -300мл.
От шампоаните им?И също сега предлагат стягащ гел за крака с тонизиращ ефект-дали е добър,някой да го е ползвал???
Имам и още въпроси,ама Алекс не ме оставя намира,та после..

Здравей, за интимния гел не мога да ти кажа, ползвала съм преди време на Орифлейм, беше ужасен. Сега не бих си взела та Ейвън.
Шампоаните са им готини, аз съм ползвала преди време билков. От познати съм чувала, че и другите шампоани не са лоши. Кремовете за тяло и лице които съм си взимала са добри, поне аз съм доволна от всичките. Единствено съм разочарована от това че цветовете на лаковете много, много не си отговарят.
За стягащия гел също не знам, той е нов в този каталог.
Цитирай

София

Ползвала съм техни шампоани -лечебните серии и съм разочарована ... меко казано.
Червилата са добри , но по скъпите варианти.
За  интимния гел чух много лоши неща , не ти го препоръчвам.
Аз използвам тази козметика. Вносител е фирма ЕЛБУЛ.
Цитирай

Европа

Взех да се притеснявам...Какво му е на интимния гел?
Цитирай
аз ползвам крема за след баня с вит А и Е,а преди и този със стягащ ефект и съм доволна.също съм си купувала и маски и шампани и червила и ми харесват newsm10
Цитирай

Пловдив

Аз ползвам интимния гел от поне 3 години и не съм го заменяла с друг, много съм доволна. Също ползвам маски за лице и шампоаните.
Цитирай

София

Цитат на: StaM
Взех да се притеснявам...Какво му е на интимния гел?

Нищо му няма Laughing  Аз го ползвам от 2год. и съм доволна. Шампоаните, обаче не са нищо особено Tired
Цитирай

До хладилника, който обичам

Ползвам сума неща и като цяло съм много доволна. От шампоаните не съм с много добро впечатление, но това да е...
Цитирай

Все на втория етаж

А за спиралите-конкретно за обем-нещо да ми кажете?
Цитирай

София

Спиралите при мен се ронеха  Evil or Very Mad
Цитирай

До хладилника, който обичам

Аз имам за обем и съм доволна от нея. А тази за дължина Astonishing length не ми допада чак толкова.
Цитирай

София

Аз се прецаках да си взема удължаваща спирала.... ужасна е... тази за обем не е лоша, но си взех Интензифик на Лореал и съм мнооого по-доволна!
Цитирай

Пловдив

Ползвам интимния гел на Ейвън от доста време...даже мъжа ми и той..нямала съм никакви проблеми с него...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора