Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 ян. 2008, 00:53 ч.

Готови маски за лице

• 5 293
  • 23
  •   1
Отговори
Момичета искам да ви препоръчам маските за лице на Garnie за еднократна употреба .
Случайно ги видях и си взех от трите вида , които имаше .
Досега изпробвах почистващата и стягащата ...
И от двете съм възхитена , току що си правих стягащата и наистина чувствам кожата си по стегната и много подхранена .

Ще се радвам да препоръчате и други маски за лице .
И един въпрос , колко пъти седмично си правите маски на лицето ?
Не знам , но съм започнала да си обърщам доста внимание на кожата в последно време ... поуплаших се от 25 тата си годишнина и взех мерки .  Rolling Eyes

# 1
Аз на Garnie съм си взимала само веднъж,но също останах доволна.

Последния път като ходих на пазар за козметики и санитарни материали разни попаднах на Purederm.
Взех си 8 различни маски и досега съм си правила 4 пъти от тях-по веднъж седмично и ефекта определено е мнооого добър.
По принцип съм ужасно скептична към такива неща,защото имам проблемна кожа,често ми излизат пъпки и то не само преди цикъл...,порите ми се поразшириха в последните 2-3 години/незнам дали хормоните по време на бременността са оказали влияние,но като,че ли намирам връзка във времето/..
От месец kdid; имам най-чистата кожа,която съм виждала на лицето си от години.
Маските изглеждат по същия начин-еднократни са,има с най-различни аромати..
Аз съм си правила със зелен чай,колагенова,с коензим Кю 10,с тропически плодове и витамин Е.
Купих си даже някаква избелваща-с корени от женско биле...
Така,че независимо от марката-Garnie или Purederm-горещо ги препоръчвам Peace

# 2
Аз също си вземам от маските на Грние и съм страшно доволна PeaceПравя си горе долу вднъж седмично,тъй като не ми остава много време за мен....

# 3
Колко струват тези на Гарние бройката?

Аз ползвам на Орфлейм една прозрачна и една подхранваща. Гледам веднъж в седмицата след ексфолиране да сложа маска. Но някой път ме домързява.

# 4
Как я ползвате стягащата маска на Гарние, аз ли не правя нещо както трябва... Embarassed
На мен ми попива всичко, опъва ми се страшно кожата, пише да се отстрани остатъка със салфетка, а при мен няма остатък и трябва да се измия... И резултат - никакъв.. Sad

Скоро си купих на D'Oliva маска с вит.С, сутрешна се води, много съм доволна, смятам да си купя релаксираща и вечерна. Peace

Почистваща ползвам на Ейвън, пилинг маска с бял чай и Neutrogena, която е всъщност измиващ гел - маска, тъй като съм със смесена кожа.

Понякога си мажа лицето с масло от гроздови семена след баня, седя около 15 минути после минавам с тампон напоен с розова вода. Много хубаво почиства и омекотява кожата.

# 5
Ползвам тази маска   на Ланком   (подхранваща) около  година  вече   за суха кожа е  доволна съм от нея  Simple Smile

# 6
  • Варна.....
Тотал-а на Клиник ползвам, и още една облажняваща,
но вчера открих една за околоочният контур, китайска и съм очарована.
Не очаквах да си почувствам кожата толкова свежа,
даже и малко със страх я сложих, че все пак е китайска.
Довечера ще видя името и ще пиша.

# 7
И аз съм доволна от Клиник , но реших да разнообразя .
Тези на Гарние са по 2 лв за две дози / два пъти / .

Стягащата на Гарние вчера я правих - не ми опъва , сигурно си стояла повече от 10 минути .
А и няма значение , че си се измила с вода , ефекта си стои .
Аз мия с вода всички маски , не си представям да остана с маската .

# 8
Ползвам на Avon, Oriflame, Garnier, различни американски. На настроение съм правя си когато и каквото поискам, стоят колкото ми хрумне.
Явно има ефект, защото в сряда ме объркаха с ученичка, пък си имам тийн в къщи. #Crazy

# 9
И аз съм доволна от Клиник , но реших да разнообразя .
Тези на Гарние са по 2 лв за две дози / два пъти / .

Стягащата на Гарние вчера я правих - не ми опъва , сигурно си стояла повече от 10 минути .
А и няма значение , че си се измила с вода , ефекта си стои .
Аз мия с вода всички маски , не си представям да остана с маската .

Ами всъщност седях около 5 минути, защото страшно ми опъна кожата Rolling Eyes
Нали за тази с лифтинг ефект става дума, да не говорим за различни неща, дето е с черешка на опаковката?

# 10
  • Варна
На Гарниер не се сещам да съм ползвала тези маски за еднократна употреба, но преди време много често използвах такива маски на Нивея. Бях страшно доволна и сега се сещам, че скоро не съм си купувала. Имат няколко вида, май 8, ако не се лъжа и имаха много добър ефект.

# 11
Аз също ползвам само на Garnier и съм страшно доволна. Heart Eyes
Аз съм със суха кожа и най-добре ми действат Garnier , иначе от другите маски
имам чувството , че ми става по-суха.
Горещо ги препоръчвам, на тези които не са ги пробвали !Няма да съжалявате момичета Peace

# 12
Аз не използвам засега. Искам да си купя някоя дълбокопочистваща/ексфолираща, която да е ефикасна, предложения?

# 13
Момичета,
някои ползвал ли е AQUA CALM на Lierac?
Преди седмица си го взех, но ме притеснява консистенцията. Пише, че маската е кремообразна, а при мен е доста твърда. Срок на годност има до края на 2008.

# 14
Имаше навремето едни на Swiss Formula,от които бях много доволна,но напоследък май не ги виждам по магазините за козметика newsm78

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт