Споделете 42

  • 22 251
  • 1 119
  •   1
Отговори
# 1 110
  • София
  • Мнения: 3 421
Ами счетоводител е, но живее в малко градче и просто работата е кът.

# 1 111
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Етиа, много е кофти това. Нека се обърне към тамошната Инспекция по труда. Дали няма да и помогнат? Или се познават с шефа и...

# 1 112
  • Мнения: 5 370
ЕТИА-според мене, би могла да го осъди. Работодателя си, имам предвид. Ако не друго-то поне пари ще получи като обезщетение. Особено ако има по-малко дете. На какви са години са те?

# 1 113
  • Мнения: 2 891
Нещо ми се е подуло на долната челюст и пулсира. Вена ли е, лимф ли е, сухожилие ли... О другата страна, на другата буза, имам същото нещо, но не е подуто. Боли ме и ми е много гадно  Tired

Мога ли аз да пусна новата тема  Blush

# 1 114
# 1 115
  • София
  • Мнения: 3 421
Това й обяснявах досега, че не може така лесно да я махме. Че девер ми е адвокат и ще й съдейства да го съди и т.н. Ама нали знаете човек като е афектиран, че не слуша много много и прави грешки. Дано да не я натисне да си подаде молба за напускане(имам доста такива случаи - познати и не издаржат на тормоза и сами си подават молбите и така улесняват безкрайно работодателите)

Децата са на 8 год. и на 3 и половина год.

# 1 116
  • Мнения: 4 406
искам да пусна нова тема! някой има ли против?

# 1 117
  • Мнения: 2 891
искам да пусна нова тема! някой има ли против?

Имам  Mr. Green

Вече пуснах.

Нова тема

# 1 118
  • Мнения: 5 370
Това й обяснявах досега, че не може така лесно да я махме. Че девер ми е адвокат и ще й съдейства да го съди и т.н. Ама нали знаете човек като е афектиран, че не слуша много много и прави грешки. Дано да не я натисне да си подаде молба за напускане(имам доста такива случаи - познати и не издаржат на тормоза и сами си подават молбите и така улесняват безкрайно работодателите)

Децата са на 8 год. и на 3 и половина год.
Да го съди!!!! Аз съм ЗА.  НЕ може да няма някаква клауза, че щом тя е единствен родител, нещо я защитава. Натискай я, Ети, да не се дава!!!!Знам, че е лесно да се дават съвети отстрани, но имам пример как мои бивши колеги от стара фирма осъдиха работодателя за неправомерно уволнение.

# 1 119
  • Мнения: 4 406
искам да пусна нова тема! някой има ли против?

Имам  Mr. Green

Вече пуснах.

Нова тема
хъм, сега как да я изтрия???

Общи условия

Активация на акаунт