Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители на близнаци и породени
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора

София, Младост 4

Но на 26-ти януари организираме в МД София лекция за бъдещи мами, които имат индикации за преждевременно раждане или в последствие отглеждане на бебче с ниско тегло (едно или две такива). Д-р Попиванова ще води лекцията, а самата лекция ще е насочена по-скоро към запазване на лактацията и кърмене на дете, отделено дълго време от мама. Изобщо за спецификите в БГ болниците, какво може да се очаква и да не се очаква от персонала... Такива неща Very Happy
Единствено имам молба да ми кажете ако някой иска да присъства, защото кабинетът не е много голям и трябва да се подготвим Hug

Цитирай

Sofia

Ами аз мислех да дойда, обаче като гледам май не ми е там мястото. newsm78 Нито съм бъдеща мама, нито сме с нико тегло, така че ще разчитам на теб да ми разкажеш, ако има нещо ново, което не си ми казала до сега! Hug Определено ми помагат твоите съвети, така че ти знаеш най-добре какво да ми разкажеш от срещата! Hug
Цитирай

Sofia

Aми да си кажа и тук, че имам намерение да дойда. От 10 часа ли беше? И къде - в кой кабинет, място на срещата Smile ако може да ми кажете, че в МД ще взема да се изгубя.
Цитирай

София, Младост 4

Аз нямам повече информация от вас, но обещавам да помоля мамите организаторки да отговорят на въпросите които ви интересуват.

Цитирай

С радост ще дойда!
Цитирай

софия

И аз съм там!!! само чакаме допълнително инфо за часа и точното място Smile SmileSmile !
Цитирай

София, Младост 2

Много се радвам, че имате такъв интерес, момичета Hug
Заповядайте на 26.1 от 10 ч, на 8.етаж на Майчин дом. От централния вход влизате направо, стигате до асансьорите, отивате на 8.етаж и като слезете от асансьорите, тръгвате вдясно - намирате къде пише Неонатология и се събирате там, кабинетът е в коридорчето, но не е обозначен, така че е най-добре да се съберете накуп (има къде да се седи и да се изчака) и ще влезем всички заедно Very Happy Ако някой закъснее, може да звънне на тел на кабинета по кърмене и ще излезем да ви вземем Hug
Цитирай

София, Младост 4

Хедра, благодаря ти много. А телефончето е?
Цитирай

София, Младост 2

Телефонът е 0896 418 488 - можете да си го запишете, тъй като на него по всяко време можете да получите помощ и подкрепа за кърмене (телефонът е достъпен за цялата страна) и дори да уговорите среща наживо (за съжаление само за майките от София засега), ако се налага Very Happy
Цитирай

Заедно с мен ще дойде още една бъдеща мама на близнаци  Peace
Цитирай

София, Младост 4

Вера добре че си писала, аз съвсем бях забравила че е сега, честно да си призная. Хайде да се разпишем всички, които ще дойдем със сигурност.
  Аз обаче не искам да ме снимат!!!
Цитирай

софия

Вера добре че си писала, аз съвсем бях забравила че е сега, честно да си призная. Хайде да се разпишем всички, които ще дойдем със сигурност.
  Аз обаче не искам да ме снимат!!!

трябва да ти плащат вече на теб Very Happy, разпознават ли те по автобусите Hug
Цитирай

Sofia

Пак да кажа - идвам, искате ме или не Wink
Цитирай

София, Младост 4

Eми не слава богу, разбирам да изглеждах като Мишленце, но аз хич не се харесвам и отделно се притеснявам пред камера, та изобщо не искам да участвам. Обикновенно се съгласявам в краен случай.
Цитирай

Момичета, в априлската отчетна е писал мъжът на hrispi. Тя миличката е в МД за задържане и едва ли ще има възможност да дойде за лекцията, защото не й дават да става.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора