Прокървяване в средата на цикъла

  • 20 727
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 817
zornitsa, здравей! Не се притеснявай и пиши, каквото ти е на душата! Hug
Моята случка е почти като твоята...С продължението, че до момента все още не ми е дошло и вече имам гооолямо закъснение  Laughing , защото последния ми цикъл беше на 5ти декември...Но при мен прокървяванията май са около овулацията и са еднократни с тъмно червен цвят!

# 16
  • Мнения: 21
Здравейте момичета. И аз искам да кажа, че на мен също ми се появи преди 2 дни течение, което е бледорозово кафяво. На следвация ден стана тъмно кафяво, а днес ще видим какво ще е. Лекаря също каза че ще го приемем за нормално, но ще изчакаме да видим какво ще е. При мен обаче има и болки в яйчниците, все едно ще ми идва. И незнам дали е нормално. При вас има ли такива болки. Много се притеснявам, защото не ми се е случвало до сега и незнам какво ще е  Thinking

# 17
  • Мнения: 219
Здравейте, аз има изключително редовен цикъл 27-28 дни, но този месец ми се случи следното. Някъде около датата за овулация и аз получих някакво такаво не знам даже дали е кървене, по точно на тоалетната хартия е едно като слуз бледорозово с кафяво. И имах някъде четири пет дни. И усещах в организма си, такова чувство като на съсирек по време на цикъл. В четвъртък ще ходя на гинеколог и ще видим какво ще каже, но аз малко се притесних

# 18
няма място за притеснени а цикала кога трябва да ти доиде неразбрах newsm78

# 19
  • Мнения: 21
goldi81, не се притеснявяй мила. Аз го имам абсолютно същото и също е вече 4 дни. Не е постоянно, само след обяд го забелязвам. Днес ходих на лекар и каза, че всичко ми е напълно нормално, най вероятно е овулацията. Така, че не се притеснявай.  Hug. Ако утре ходиш на лекар пиши на теб какво ти е казал.  Praynig

# 20
  • Мнения: 219
Днес ходих на доки, каза че това слузетото  не е нищо опасно да не се притеснявам. Обаче ми каза че матката ми е обърната навътре, а нормално било да е навън, но това също не е обезпокоително. Иначе съм напълно здрава, каза да си правим бебче

# 21
Здравейте!Аз имам същия проблем!Последно ми доиде на 22.12.2007г. Около 15-16 Януари обаче получих и аз някакво зацапване за 1-2 дена и все още не ми е дошло!Правих си тест за бременност но за съжаление беше отрицателен!Други жени от форума ми казаха да не се притеснявам и да направя втори тест!Стискам палци на всичките да получим добра новина от тези зацапвания:)))))))  

# 22
  • Мнения: 1 817
При мен ставаше въпрос за кървене без да има вероятност от бременност! Peace
А теб като те чета и ми прилича на бременност. Това е зацапване, което е типично за периода, в който яйцеклетката се закрепя в матката...Надявам се нещата да се развият, както ти искаш! Hug
Тестовете отчитат най/точно след 20тия ден на закъснението.

# 23
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Извинявам се, че и аз влизам в темата. Трети месец ми се случва да ми зацапа между два цикъла, около 10 - 12 ден след цикъл. Еднократно е , по-светло от обичайното кървене. Януари бях на преглед, изолираха гъбички, но се лекувах. Дали има връзка с това, че съм на диета и съм свалила около 14 килограма, вече почвам да се шашкам.

# 24
  • Мнения: 429
Jessif, Това може да е зацапване по време на овулация?  Ти следиш ли си овулацията

# 25
  • Мнения: 232
Jessif,доколкото знам МЦ може да се промени,да настъпят някой аномалий след рязко напълняване/отслабване.Хормонални промени мисля че са. Thinking

# 26
  • Мнения: 1 817
Абсолютно подкрепям мнението, че може да настъпят аномалии в цикъла, когато рязко се свалят килограми с някоя нездравословна диета. Ти как свали 14кг за 1 месец? newsm78

# 27
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Здравейте момичета, аз малко пообърках темите, но нищо. После видях, че темата е за бременност и майчинство, малко поодмина тоя период при мен, но пък винаги човек има полза от всяка информация, която търси и намира.
Свалих 10 кг първия месец със зелевата супа, спрях сладкото и хляба. После започнах по 2-3 килограма да свалям на месец. Поддържам с лунуването и без хляб и сладко.
Ако е на хормонална основа, да се надявам, че нещата ще се нормализират.
Благодаря ви за отговорите.

# 28
  • Мнения: 1 817
Най-добре отиди на 5тия ден от цикъла да си направиш хормонални изследвания и ще разбереш! Иначе еднократни аномалии се случват винаги и не е страшно! Peace

# 29
Притеснена съм ходя по лекари.И сякаш не желаят да видят проблема ми.Цикълът ми започна да спира.Последния беше един ден със черно кървете.А следващия го няма въобще.Може би влизам във мено пауза. Родителите ми починаха и двамат за една година.Мисля,че проблема ми е двързан на психическа основа.Но ходя на лекар правят прегледи и нищо не ми казват конкретно. Кажете нещо за успокоение. Зная,много добре ,че ликар трябва да се изкаже по този въпрос.Но не мога да попадна на подходящ

Общи условия

Активация на акаунт