Неизвинени отсъствия НЕ се приемат в училище "Фотошоп"...(9)!

  • 16 297
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 7 242
Пробвай да натиснеш на едит под албума, после си кликни върху снимката, която искаш да изтриеш и й дай делит.

# 76
  • Мнения: 2 336
Пробвай да натиснеш на едит под албума, после си кликни върху снимката, която искаш да изтриеш и й дай делит.
Много ти благодаря ти си злато Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте! Запис за днес: Grinning

# 78
  • Мнения: 5 173
Откъде взимате тези завъртулки и цветенца като на последната рамка?

# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Откъде взимате тези завъртулки и цветенца като на последната рамка?
От сайтовете за downloads дадени в темата Всеобхватна фотошопска библиотека. Hug

# 80
  • София
  • Мнения: 1 456
Ей, ме и тук!
Румка,БРАВО! Само но последната ми се струват в повече четките!

Цоци, и аз се мъчих с излизането, ма ма стигнах до там да излеза от вкъщи Mr. Green
Пак ще пробвам ooooh!

Лекси, Лекси....дано и при нас да не е дошъл грипа гаден! Цял ден ми треперят ръцете, но пък
се получават интересни ефекти между кихането и кашлянето.

Млечко
 bouquet

tatyana
, и на мен тез елхички не ми се връзват newsm78, иначе идеята е свежарска.

# 81
  • Мнения: 5 173
Да, ясно, но това елементи ли се водят? Занимавам се с шоп от 3 дена и съм меко казано начинаеща Blush

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Да, ясно, но това елементи ли се водят? Занимавам се с шоп от 3 дена и съм меко казано начинаеща Blush
да, това е елемент Hug

# 83
  • Мнения: 5 173
Ясно, 10х, мила
А, как се сливат 2 слоя? Ctrl+E но не става или бъркам командите

# 84
  • Мнения: 854
Ясно, 10х, мила
А, как се сливат 2 слоя? Ctrl+E но не става или бъркам командите
A на мен, моля, ако някой може да обясни, каква е целта на сливането на 2 слоя?  newsm78

# 85
  • Мнения: 5 173
Когато си направила 2 сложа /например/ и си ги пооправила. Например 1 си го изсветлила, а дръгият си го изрязала и искаш да си слееш, защото си ги напаснала идеално -> ги сливаш и ги местиш на работното поле (поне в моя случай е така). Дано да си разбрала

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Ясно, 10х, мила
А, как се сливат 2 слоя? Ctrl+E но не става или бъркам командите
Да така е, но защо не ти се получава не зная. По принцип се сливат за да стане един елемент например и по-лесно да работиш с него, но аз много рядко го правя. Hug

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Едно е преливане на фонове, друго сливане на два слоя. Незнам за кое точно  питаш.
Ето тук съм направила преливане на фонове, един зелен и един розов, за да се получи този ефект на два цвята.
Първо слагам зеления в случая, после отгоре розовия. Избирам правоъгълната селекция и очертавам върху розовия толкова, колкото искам да се премахне /горе-долу/. Отгоре нагласям бутончето fether на около 45-50 % и давам от клавишите Delete. Премахва се частта, която съм селектирала и отдолу се показва зеления фон, като двата се преливат.
Дано съм била полезна.

# 88
  • Мнения: 5 173
Питам за сливане, но не става Cry
стана стана. Цъкнах на 1-я слой и се получи Party
ама защо трябваше да цъкам на него Thinking


Сега имам 1 молба. Има ли някоя от вас елемент като тези по комиксите, в който се пише някакъв текст? Извинявам се, но равих и не открих, а ми трябва. Благодаря ви  bouquet

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 18:55 от Шушулче

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Шушулче маркираш единия от слоевете, които искаш да слееш натискаш Ctrl и маркираш всички, останали, които искаш да слееш след това даваш десен бутон Merge layers и готово. Там ще видиш и другите опции: Merge down - слива всички слоеве под активния, включително и него, а Merge Visible- маркира всички видими слоеве. За да използваш клавишната комбинация Ctrl+E  пак трябва да си маркирала леърите, които ще сливаш, ако не си ги маркирала тази комбинация действа като Merge down. При Merge down трябва да си стъпила само в/у слоя, от който на долу ще маркираш, там не е нужно да маркираш всички, то е разбираемо де. Ако си стъпила само в/у един слой и използваш Ctrl+E, тя действа, като Merge down.
Дано да съм ясна, че малко напред-назад обяснявам.

mle4ko много сте сладки с щерката, направо ти е одрала кожата, като умалено копие ти е.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт