Моден критик: Виктория Бекъм е мършав клоун

  • 9 743
  • 226
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585


Абе, що не я уплюете тая в Красива мама, а в Клюкарник? -Само питам.
Не я намирам за красива, но не е и "мършав" клоунът - мускулчета си има, цици също.

# 16
  • Мнения: 516
Харесвам Виктория и стила и Flutter .Тоз там никумо не известен Ричард Блекуел  не ме интересува какво казва.....
От този никому неизвестен Ричард Блекуел треперят всички звезди, за да не попаднат в списъка му. Повярвай ми, Виктория сега  рони сълзи.

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Циците са присадени.

# 18
  • Мнения: 3 423
Вестник Билд е булевардна отрепка,
нищо, че форматът му А2 е сериозен.

Виктория Бекъм наистина е хърбава,
но нали не ме убива мене в леглото,
да му мислят завивките и чаршафът.

Патлакът на Бекъм от тази перспектива
и в такова бельо е нормално да изглежда
така апетитно. Целта на рекламата е да
продава, а гащи не се продават ей-така.

Много се впечатлявате.

# 19
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Харесвам Виктория и стила и Flutter .Тоз там никумо не известен Ричард Блекуел  не ме интересува какво казва.....
Баш си е световно известен мила наричат го ето така Мистър Блекуел - модната полиция
А ей тук пише за него http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=104776

# 20
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Каквото и да говорят, за мен ще си остане една от най-красивите жени на Земята.


 Наистина всеки си има вкус.Аз също я намирам за тапициран скелет, вече на нищо не прилича милата.Само кокали стърчат.И облеклото й е много странно, като на нашата Гергана.Все ми се струва, че си е облякла някой скафандър.
Ей това за тапицирания скелет в скафандър много ми хареса  hahaha hahaha

# 21
  • Мнения: 89
Не е чак толкова зле  newsm78 ,малко префърцунена,но горе-долу ми допада стилът и на обличане,според мен малко прекалява с късите рокли не и стоят много добре, а и за годинките трябва да помисли!  Peace

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Писах и в другата тема в КМ - ако има нещо стилно в тази жена, то е по-скоро случайно събитие.
Разбира се, за мнозина стилът е разходка по пуловер на кокили, с гърди на свобода - и те вероятно няма да се съгласят с мен.

# 23
  • Мнения: 764
ВБ е пълно модно недоразумение!Човека много правилно я е поставил там,където трябва и не случайно!То не изрази никога нищо това нейно лице.....,на всички снимки с една и съща безизразна физиономия,ни тяло,ни нищо!

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Външно не ми харесва, но  Naughty се облича перфектно!

# 25
  • Мнения: X
Виктория Бекъм ? Икона? Та и модна?
По-скоро "Мумията е жива" #Crazy
Че е мършава,мършава е,но "клоун" никак не й приляга, клоуните са пъстри и весели,а тя е безцветна и нацупена Sick

# 26
  • Мнения: 984
По-точно би било "моден запъртък"

А Бекъм е по-красив от жена си със сигурност.

Имаше тема в "Красива мама" за това кой и защо харесва "стила" на Виктория Бекъм. Не прочетох нито едно смислено обяснение, а подражателки с лопата да ги ринеш - и, да "модна пързалка". Mr. Green

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не прочетох нито едно смислено обяснение, а подражателки с лопата да ги ринеш - и, да "модна пързалка". Mr. Green

Аз не съм подражателка- просто нямам толкоз кинти. И как смислено искаш да ти се обясни- на мен просто ми харесват дрехите й и с кеф бих носила такива...

# 28
  • Мнения: 867
Мда бе, ако тя е клоун, за Бритни Спиърс какво ще кажете?

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много сте зли, много.
Как може да говорите (зад гърба  Mr. Green) на една модна икона? Виктория е талантлива певица с невероятен глас, изключителна танцьорка, много интелигентна е, с много таланти (литературни дори). Толкова стилно  се облича, а каква визия има!
Поне така пишат по списанията и аз им вярвам.

Общи условия

Активация на акаунт