Моден критик: Виктория Бекъм е мършав клоун

  • 9 734
  • 226
  •   1
Отговори
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Виктория Бекъм е най-зле облечената знаменитост, отсъди прочутият моден критик Ричард Блекуел в годишната си класация за безвкусно облечени светски личности, публикувана днес. " В Топ 10 са още Ейми Уайнхоус, Мери Кейт Олсен, Фърги, Кели Кларксън, Ева Грийн, Аврил Лавин, Джесика Симпсън, Линдзи Лоън и Алисън Арнгрим. Класацията на Блекуел се ползва с голям авторитет, а началото й е дадено в края на 60-те години на 20-и век.

"Мършав клоун", е присъдата за станалата печално известна и с грубия си език зад волана  Виктория Бекъм на мистър Блекуел, който през 1998 година постави и групата "Спайс Гърлс" начело на класацията си по безвкусица като нарече Вики и компания "единствените подправки (spice) на света, които нямат никакъв вкус".

Междувременно вестник "Билд" повдигна въпроса дали наистина мъжествеността на съпруга на Виктория - Дейвид Бекъм е толкова голяма, както ни убеждават снимките за рекламна кампания на долно бельо. "За какво става въпрос всъщност - майсторска фотография, игра на светлината или обикновена подплънка? Или може би всичко е истинско?", пита "Билд".

Отговорът на зададените въпроси един човек обаче ги знае със сигурност - самата Виктория Бекъм.
Този набор от облекло на Виктория стана причина за тежката участ да оглави класация по безвкусица
Истина ли е това или е игра на светлината,пита "Билд"
Или някой си е поиграл с Фотошоп сериозно  hahaha
Момичета как ще коментира те тази статия от Нетинфо? В една друга тема тази жена я наредихме до модните икони а то какво се оказа  #Crazy  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 371
Каквото и да говорят, за мен ще си остане една от най-красивите жени на Земята. Досега в нищо грозно не съм я видяла облечена. Винаги е перфектна и изискана.
Явно представите ми за красиво модно облекло се различават с тези на господин Блекуел. Че чак и най-зле облечената!  Laughing

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Каквото и да говорят, за мен ще си остане една от най-красивите жени на Земята.


 Наистина всеки си има вкус.Аз също я намирам за тапициран скелет, вече на нищо не прилича милата.Само кокали стърчат.И облеклото й е много странно, като на нашата Гергана.Все ми се струва, че си е облякла някой скафандър.

# 3
  • Мнения: X
Има къде-къде по-збе облечени от Виктория Бекъм.Харесва ми как се облича.

А за мъжествеността на съпруга й ще мога да кажа само ако го пробвам. Whistling

# 4
  • Мнения: 7 474
Съгласна съм със статията напълно  Wink Не я харесвам тази жена изобщо ooooh!
А най ме дразни в момента прическата и тип Н. Робева и факта,
че половината град се подстрига като нея Sick
А втората снимка наистина не се знае, трябва да се провери Thinking Mr. Green

# 5
  • Мнения: 281
Този набор от облекло на Виктория стана причина за тежката участ да оглави класация по безвкусица

Не е честно, след като предварително е обикаляла магазините с фона в ръка и е питала "Имате ли нещо подходящо за това?".

# 6
  • Мнения: 742
Винаги съм смятала , че "ПОШ" много й отива. От пошла. 
Най-после някой да намери точното описание- тапициран скелет. Благодаря, Биляна.

Ако ще трийсет стилиста да се занимават с нея, за член на фамилия Кенеди да се ожени, кралицата да й даде благородническа титла, все ще си остане пошла.

Ох, Мери Лу, ще ме умориш.

# 7
  • Мнения: 39
Искам само да попитам,ако не беше известна и омъжена за Бекъм,дали щеше някой да я определя като красива?Аз не съм някаква велика красавица,но наистина такъв тип жени са ми малко неприятни.Все пак няма еднакви хора и не на всеки можем да се харесаме.

# 8
  • Мнения: 516
Този набор от облекло на Виктория стана причина за тежката участ да оглави класация по безвкусица

Не е честно, след като предварително е обикаляла магазините с фона в ръка и е питала "Имате ли нещо подходящо за това?".
Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 2 829
и аз не я харесвам тази  Thinking


подкрепям мнението на Биляна-тапициран скелет Mr. Green Mr. Green Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 2 896
Винаги съм смятала , че "ПОШ" много й отива. От пошла. 
Най-после някой да намери точното описание- тапициран скелет. Благодаря, Биляна.

Ако ще трийсет стилиста да се занимават с нея, за член на фамилия Кенеди да се ожени, кралицата да й даде благородническа титла, все ще си остане пошла.


 Laughing
Исках да кажа същото и аз

# 11
Харесвам Виктория и стила и Flutter .Тоз там никумо не известен Ричард Блекуел  не ме интересува какво казва.....

# 12
  • Мнения: 459
Винаги съм смятала , че "ПОШ" много й отива. От пошла. 
Най-после някой да намери точното описание- тапициран скелет. Благодаря, Биляна.

Ако ще трийсет стилиста да се занимават с нея, за член на фамилия Кенеди да се ожени, кралицата да й даде благородническа титла, все ще си остане пошла.


 Laughing
Исках да кажа същото и аз

И аз така мисля hahaha

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мен ме кефи.

# 14
  • Мнения: 7 186
Хич не ми е по вкуса на мен Виктория. Даже ми е много антипатична и се чудя какво толкова и харесват.
Относно стила и, не го следя толкова изкъсо. От това, което съм видяла има и добри модни попадения, има и лоши, но сякаш се пооля в старанието си да поддържа имидж на модна икона. И ми писна да ме гледа отвсякъде, то са чупки, то са стойки... имам чувството, че и хладилника да отворя, отвътре ще изкочи Бекъмова ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт