Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Ей това ми е въпроса мога ли с направление от личния лекар на сина ми във Варна да си направим изследване в лаборатория в Добрич?
Цитирай

Трябва да може. Няма райониране за нищо.
Цитирай

гр.София

Може Peace.Аз съм си от София и личната  ми е там,даде ми направление, но аз стоя повечето време в Пазарджик.Отидох тук в болницата и нямаше проблем - важното е да имаш направление,а къде ще се прегледаш няма значение /поне за сега/. Успех
Цитирай

София / Пловдив

Направлението важи за всички градове  Peace стига да спазиш срока, разбира се. Успех!
Цитирай

Абсолютно може  Peace
Цитирай

Варна

аз правех обратното по време на бременността си, т.к. лекарят ми беше от Дч, но там лабораторията, в която отидох, уж частна, а в окаяно състояние  Sick (тази до Журналист, забравих името) В тоалетната освен цялата мизерия нямаше и крушка - тъмно като в рог, врата не се затваря, не знам как се пишка в чашка в такива условия  Shocked и дойдох с направлението си във Варна и попаднах в една лаборатория на Червения - приказка, чистичко, всички са учтиви, и детенцето водих сега там, изобщо даже не заплака, толкова внимателно му взеха кръв  Peace
Цитирай

Абсурдистан

Peace Може!
Естествено не изключва лекарят да ти каже, че не може. Но това ще бъде с комерсиална цел, а не защото нямаш право!
Цитирай

varna

да може,без проблем!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.