Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 30 отговора
zdraveite, kogato me zaboli garlo az vinagi si pravq gargarasas 4ubrica.vav 1 4aena 4a6a voda se slaga 1 supena lagica 4ubrica i prestoqva 30 min.sled tova se precegda i se pravi gargara pone 5-6 pati na den. Mn pomaga ako iskate opitaite i vie. Party
Цитирай

ivalina73 при всяка болка в гърлото ако се дава Аб ще си натровим децата.
Цитирай

Следи го, защото скарлатината на Калина започна точно така, а след като ме зарази и мен и аз започнах с ужасни болки в гърлото.
Наблюдавай за повишаване на температурата и повръщане.
Цитирай

Следи го, защото скарлатината на Калина започна точно така, а след като ме зарази и мен и аз започнах с ужасни болки в гърлото.
Наблюдавай за повишаване на температурата и повръщане.
:roll:skarlatinata saprovodena li e s povrastane :roll:pri teb barzo li ot6umq

Цитирай

Класическите симптоми при скарлатината са силни болки в гърлото, което при преглед е силно зачервено; температура; повръщане. Около 24 ч. по-късно се появява обрив; триъгълникът на Филатов - това е специфичен вид на лицето - блед триъгълник около устата, а бузите, под очите и челото стават по-тъмни. Като видях дъщеря си в този вид, направо се втрещих Shocked Изглеждаше ужасно  ooooh!
Аз се заразих от дъщеря ми, но при мен протече малко по-различно, може би от възрастта. Имах само силна болка в гърлото, жестоко стягащо главоболие, температура и лимфните възли по целия ми врат се подуха и станаха много болезнени, но обрив не получих.
Общо-взето отшумява бързо, но в началото - първите 2-3 дни се чувствахме доста зле и двете.
Антибиотикът обаче си го пиеш 10 дни при всяко положение.
Цитирай

Стефчо е на 4г. и е относително здраво дете.
От вчера обаче се оплаква от ужасни болки в гърлото. Погледнах го - доста е зачервено. И друг път е имал червено гърлно, но никога не се е оплаквал, камо ли да плаче. Тази нощ изобщо не заспа, а само тихичко плачеше, почти като скимтене.
Давам Тантум Верде и мукосолван, макар кашлица почти да няма. Смуче ментови бонбони, но не иска, защото го боли като преглъща. Храна категорично отказва.
Кажете нещо ефикасно и бързо за гърло, че ми се къса сърцето.
Пчелен мед по 1ч.л. през час без да пие вода.Разтриваш гръбчето с камфоров спирт,увиваш го дебело след това да се препоти и след ден -два Стефчо ще лети като изтребител!
ПЧЕЛЕН МЕД
« Последна редакция: Нед., 24 Февр. 2008, 18:24 от firrst »
Цитирай

Класическите симптоми при скарлатината са силни болки в гърлото, което при преглед е силно зачервено; температура; повръщане. Около 24 ч. по-късно се появява обрив; триъгълникът на Филатов - това е специфичен вид на лицето - блед триъгълник около устата, а бузите, под очите и челото стават по-тъмни. Като видях дъщеря си в този вид, направо се втрещих Shocked Изглеждаше ужасно  ooooh!
Аз се заразих от дъщеря ми, но при мен протече малко по-различно, може би от възрастта. Имах само силна болка в гърлото, жестоко стягащо главоболие, температура и лимфните възли по целия ми врат се подуха и станаха много болезнени, но обрив не получих.
Общо-взето отшумява бързо, но в началото - първите 2-3 дни се чувствахме доста зле и двете.
Антибиотикът обаче си го пиеш 10 дни при всяко положение.
  :bouquet:blagodarq :peace:interesuvah se,zastoto imah samnenie za sina mi,v momenta v u4ilisteto im ima skarlatina Tired
Цитирай

Стефчо е на 4г. и е относително здраво дете.
От вчера обаче се оплаква от ужасни болки в гърлото. Погледнах го - доста е зачервено. И друг път е имал червено гърлно, но никога не се е оплаквал, камо ли да плаче. Тази нощ изобщо не заспа, а само тихичко плачеше, почти като скимтене.
Давам Тантум Верде и мукосолван, макар кашлица почти да няма. Смуче ментови бонбони, но не иска, защото го боли като преглъща. Храна категорично отказва.
Кажете нещо ефикасно и бързо за гърло, че ми се къса сърцето.
Пчелен мед по 1ч.л. през час без да пие вода.Разтриваш гръбчето с камфоров спирт,увиваш го дебело след това да се препоти и след ден -два Стефчо ще лети като изтребител!
ПЧЕЛЕН МЕД

:shock:tova mi se struva kraino nepodhodiasto za malko dete :naughty:a i ot mirizmata na kamfora moje da mu prilo6ee Tired
az smesvam ravni 4asti doma6na rakia i voda,napoqvam 4ist tenzuh i uvivam vratleto,otgore slagam par4e vestnik i valnen 6al-taka do sutrinta Peace
Цитирай

ей хора страшни болки имам в ухото ив гърлото чак  не мога да заспивам  вечерно време бременна сам в осмия месец и незнам с какво да е лекувам моля който знае нещо за гнойната ангина да помогне         
Цитирай

ей хора страшни болки имам в ухото ив гърлото чак  не мога да заспивам  вечерно време бременна сам в осмия месец и незнам с какво да е лекувам моля който знае нещо за гнойната ангина да помогне         

Най-добре отиди на лекар - той ще прецени какво да ти изпише в твоето състояние.
Цитирай

Цитат

mirizmata na kamfora moje da mu prilo6ee

ДА БЕ,ДА!!!
Цитирай

сок от лимон да се пие Peace
Цитирай

здравеите искам одговор на един мои въпрос.Вчера докато се браснех и ис4истих лицето  си забелязах много миниатурни точици по лицето с гнои,като стисна койата на едно място по силно излиза гнои,в малки то4ици почти не забелязва6ти,всъщо тъка и по носът ми,и от време на време дори и лятно време тои стажа 4ервен
Цитирай

здравеите искам одговор на един мои въпрос.Вчера докато се браснех и ис4истих лицето  си забелязах много миниатурни точици по лицето с гнои,като стисна койата на едно място по силно излиза гнои,в малки то4ици почти не забелязва6ти,всъщо тъка и по носът ми,и от време на време дори и лятно време тои стажа 4ервен

#Crazy #Crazy #Crazy
Сериозно ли бе?
Цитирай

На мен пък не ми е ясно що са слети двете теми.
Цитирай

15-29 от 30 отговора