Болезнен външен хемороид!Помагайте!

  • 129 312
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
не мога да ти помогна Rolling Eyes,мен тия гадове са ме пропуснали Simple Smile
пу,пу,пу............

Като не можеш да помогнеш, защо пишеш изобщо? ooooh!

mari_rus, аз от дете имам хемороиди. През бременността нямах проблем, но след раждането, положението се влоши. Започнаха да ме болят и да кървят. Взех си Детралекс и се мажех с него. Като че ли ми помогна.
Знам също, че се препоръчва седяща баня със смрадлика, както  другите са ти написали.
Казаха ми също да се бърша само с памучна кърпа и да забравя за хартията. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 537
На мен само смрадлика ми помогна мазах с един крем, нищо не стана само дето дадох 11 лв.

# 17
  • Мнения: 4 406
киснене на Дупето в смрадлика, кремче Масту за локално третиране и специална диета- никакви цитрусови плодове и пикантни подправки., без кафе, без танинови вина..повече течности, супи и ако можеш- без хляб и ориз.

# 18
  • Мнения: 102
Всички съвети, които са ти дали мамите смятам, че са полезни. Това, което ще ти препоръчам към тях и при мен даде резултат е при всеки душ, който вземаш да прибираш хемороида навътре, колкото можеш да издържиш. Не изчезва, но поне става по малко болезнен.

# 19
  • Мнения: 54
Пайлекс - билков мехлем и мина много бързо.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 222
гадничко си е!!!!на мен ми излезе след раждането от напъните.направо ме беше страх да си го пипна,никога преди това не съм имала.купих си един крем-долопрокт.за няколко дни ми мина и да чукна на дърво повече не се е показвал!!!!
Peace

И аз пробвах първо с Масту, но една седмица мазане и нищо. Долопрокт-а подейства много бързо. Ужасно е гадно, но няма как...

# 21
  • Мнения: 476
Киснене в легенче със отвара от смрадлика, но не хладка, а колкото е възможно да издържиш топла. Скриват се за един ден.

# 22
  • Мнения: 159
компреси с риванол.слагаш и стоиш около половин час.след известно време сменяш с нов.разбрах,че много помагало.стискам палци за секциото!

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Моите лекове при криза са  мазане с Универтан, компреси с риванол и бани със смрадлика. Много е важен и хранителният режим, да се избягват храни, които могат да предизвикат запичане.

# 24
  • Мнения: 238
Пайлекс - билков мехлем и мина много бързо.

 Peace

# 25
  • Мнения: 2 092
Киснене в легенче със отвара от смрадлика, но не хладка, а колкото е възможно да издържиш топла. Скриват се за един ден.

Какво "киснене" и то с топла отвара, момичето е бременно, а и след секциото пак ще е противопоказано, четете преди да давате съвети! Sick

# 26
  • Мнения: 476
Дай, моля те, някой линк, че ми стана интересно как външното третиране със смрадлика е опасно по време на бременност. Благодаря.

# 27
  • Мнения: 183
Здрасти! На 05.01.2008г т.е. преди дни родих и да ти кажа честно ми се появиха ужасниии хемороиди от напъните ooooh! Единственото лекарство, което ми помогна бе HUSK - КАПСУЛИ... пий ги от 6-9 капсули на ден и ти гарантирам, че ще ти помогне..На мен ми помогна Grinning Това май ще ти помогне за след раждане Thinking Thinking Thinking Най-добре попитай твоя лекар дали можеш да пиеш такива лекарства. Аз кърмя и ми позволяват да ги пия ...

Последна редакция: нд, 13 яну 2008, 15:33 от Galia_K

# 28
Момичета, вече втори ден не мога да спя нощем, и през деня боли но по малко, ужасно болезнено е Sad Мажа се с кремче масту  но не помага, голям е колкото малко топче.Ако някой е имал и се е отървал от това гадно нещо , горещо го моля за съвет , че не се издържа, а в понеделник ми предстои и секцио Cry
  po princip ne e xubavo da se reji po dobriqt variqnt e da go lekuva6 ima specialni mazila i kremove ako iska6 moje da ti gi kaja

# 29
  • Мнения: 1 187
Ихтиол.

Общи условия

Активация на акаунт