Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Уважаеми дами,
в таzи статия на третия ред се zитира преzидентът на България Симеон Кобургготски.
Има ли неЩо, което да не zнам? Откога е преzидент?

http://www.spiegel.de/politik/ausland/0,1518,353375,00.html
"sagte der bulgarische Präsident Simeon Sakskoburggotski "
Цитирай

Ми незнам немски, ама германците са супер запознати май... Mr. Green
Цитирай

bulgarische Präsident Simeon Sakskoburggotski-
Леле.....
Цитирай

в село на завоя преди Шенген

Цитат на: Liska
Уважаеми дами,
в таzи статия на третия ред се zитира преzидентът на България Симеон Кобургготски.
Има ли неЩо, което да не zнам? Откога е преzидент?

http://www.spiegel.de/politik/ausland/0,1518,353375,00.html
"sagte der bulgarische Präsident Simeon Sakskoburggotski "

Ами да ти кажа не знам да е станал президент (май е все още Първанов), ама голяма простотия - представлява човека държавата ни и говори на френски #Shocked . За мен това е NO COMMENT
Цитирай

сред цветята

иzлагация от страна на списанието Rolling Eyes
Цитирай

Sofia

Според мен това трябва да се публикува в българската преса, за урок на тия дето все повтарят колко Европа има нужда от нас. Exclamation
Цитирай

сред цветята

Цитат на: Sallys
Според мен това трябва да се публикува в българската преса, за урок на тия дето все повтарят колко Европа има нужда от нас. Exclamation

Аz пък все още чакам България да пусне имидж реклама по телевиzийте в Западна Европа. Всички държави, особено теzи, които са туристически, имат такива реклами. Даже и на Румъния видях веднъж.
Цитирай

Гърция

Това показва колко знаят за България!

Дали наистина някой вярва,че в Европа размитат за нас Thinking
Цитирай
Нямат никаква нужда от нас в ЕС. След 2007 ще има 7години  период бе право на работа за българи и румънци в ЕС.
На един приятел вече му казах че договора му за работа в Германия който можеше да бьде удължен за още 6 години, че нямат право вече да го удължат след 2007- та да знае че е дотогава.
Мой близьк кандидатства за работа и го питаха защо не иска да работи в Бг а тук след като толкова пари наливал ЕС там. Налива ги ма неясно кьде.......... По тази причина и не го взеха.
За квалифицираните работници настьпват лоши времена ако не са постоянен договор вече в ЕС
Така че смело народе напред кьм ЕС- т.е. най-сетне ще ни затворят за дълго в родината ни.
По споразумението визите остават след 2007, само дето ще ги издават с повече внимание не като досега. Кой заминал, заминал......
Цитирай

Germany

Цитат на: rosa
Аz пък все още чакам България да пусне имидж реклама по телевиzийте в Западна Европа. Всички държави, особено теzи, които са туристически, имат такива реклами. Даже и на Румъния видях веднъж.

Аz ссм виждала на БГ, даже 2 вида май бяха Wink .По ARD или ZDF ги даваха...
Цитирай

сред цветята

Цитат на: *Biba*

Сериоzно Shocked  Защо съм ги пропуснала. Sad
Цитирай

Germany

Цитат на: *Biba*

Сериоzно Shocked  Защо съм ги пропуснала. Sad

Ами май не ги пускаха много често, аz само 2_3 ги мернах миналата година (а може и по_ миналата да е било Embarassed ), спомням си, че първият път мъжа ми ме вика на пожар, че давали раклама на България по телевиzията Laughing
Ама наистина трябва да има повече, че да добият представа хората иначе как да се zасилят zа там, като повечето даже не zнаят къде се намира Sad
Цитирай

Там,където се събуждам щастлива.

[.... ама голяма простотия - представлява човека държавата ни и говори на френски #Shocked . За мен това е NO COMMENT[/quote]

Какво имаш впредвид? Не ,че го защитавам, но ако е нещо, което е в Брюксел- по-скоро ще говори на френски, а не на английски.
Цитирай

България има такава реклама доста често я излъчват по SKY.
Мотото е
Bulgaria - easy to find.
Цитирай

München

Да, точно-Easy to find  Very Happy Гледах я по Евронюз вчера  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора