Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 ян. 2008, 22:58 ч.

къса юздичка

• 361
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
Здравейте!
Синът ми има т.нар. къса юздичка под езичето и трябвало да се цепне. Има ли някоя мама от Варна, която да се е сблъсквала с този проблем и може ли да ми препоръчате лекар, който да извърши манипулацията.
Много се чудя къде да заведа детето, то е на годинка и 2 месеца.
Благодаря предварително

# 1
В уши нос гърло би трябвало да могат да го направят, поне при нас беше така. Моят син беше така и му я резнаха, но като беше на под 2 месеца. по принцип, колкото по рано, толкова по-добре.

# 2
  • София
И на моят син му я резнаха когато беше на няколко месеца (мисля 4). Прави се от лекар уши, нос, гърло. Става за миг, няма кървене, 10 пъти ми каза лекаря, че не го боли детето. И наистина - той се разрева от факта, че го стиснах здраво да не мърда, а не че някой му е клъцнал нещо. И аз знам колкото по-рано, толкова по-добре така, че не отлагай Peace.

Между впрочем проблемът, който се появява от късата юздичка е лоша артикулация когато детето проговори.
Успех!  Simple Smile

# 3
  • Варна
Благодаря ви! Чудех се дали при УНГ, хирург лицево-челюстна хирургия или зъболекар. Чувала съм и трите варианта, но понеже не познавам майки от Варна с този проблем, реших да питам за име на лекар Simple Smile Може би педито ще ме насочи към някой. Дано.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт