Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Притеснена съм и искам да попитам това.

Тая вечер се пренатоварих с пълни чанти (над 10 кг май бяха) и усетих болка в слабините. Прибрах се и взех бусколизин, но болката си остава, макар и по-слаба.

Имал ли е някой подобен проблем?
Цитирай

София

За херния ли става въпрос?
Цитирай

Какво е "изсипка"?
Цитирай
Там е работата, че и аз не знам какво точно е хернията. Знам, че се отнася за червата. Но тук ме притеснява матката ми да не се е свлякла надолу.
Тази сутрин уж болката я няма, но усещам неприятно чувство в слабините.
Цитирай

София

Хернията е спукване на ципата,която държи червата.Не мисля,че матка толкова лесно може да се смъкне.
Цитирай

Абсурдистан

Нищо не разбрах: носила си 10 кг и те е страх да не си получила херния ли?
Цитирай
Хернията е спукване на ципата,която държи червата.Не мисля,че матка толкова лесно може да се смъкне.
Дано си права! За смъкване на матката се притеснявах повече. Дано е само преразтягане някакво.

Гери, да, носих тежко и веднага усетих болка, но нямаше как да оставя торбите.
Цитирай

Не мисля, че можеш да получиш смъкване на матката от това, пък и 10 кила е едно бебе на годинка, до сега всички в този форум да сме се изсипали  Laughing

Спокойно, нищо ти няма  Hug
Цитирай

Абсурдистан

Гери, да, носих тежко и веднага усетих болка, но нямаше как да оставя торбите.

Така както го обясняваш ми прилича повече на разтегнато. Не се притеснявай, някое мускулче си си разтегнала. Може да те боли няколко дни. 10 кг изобщо не са много, нищо не може да ти стане според мен.
Цитирай
Цитат на:
[/quote

Така както го обясняваш ми прилича повече на разтегнато. Не се притеснявай, някое мускулче си си разтегнала. Може да те боли няколко дни. 10 кг изобщо не са много, нищо не може да ти стане според мен.
Момичета, благодаря ви много за отговорите и подкрепата! Ами чувсвам все още на моменти нещо си.....отдолу, между краката (дано не прозвучи смешно), но ще чакам 10-на дни да премине.
прегръщам ВИ и бъдете здрави!
Цитирай

Какво стана? Добре ли си?  Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.