САМОКОВче с шейната вози се из планината.

  • 7 102
  • 321
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ааааа аз за това бях чула
  В стола на спортното училище готвят за детските градини
Thinking е в грешка съм.

# 16
  • Мнения: 307
 От майки знам, че докарват храна от София за малки бебоци. Кухнята била разнообразна, но излиза скъпо, към 5 лв на ден. Коментираха, че ако са повече цената ще падне. Явно превоза оскъпява.

# 17
  • Мнения: 674
 Ей, Силве, СУПЕР си! Темата е страхотна, браво на теб!  bouquet  bouquet  bouquet
 Аз наистина нещо нямам време напоследък, така че доста добре си ме отменила! Laughing
 Добре дошла на новата мама и чакаме инфо и снимки!
 Аз отивам на ски сега и после обещавам да пиша много, че от 2 дни сме само по гости и кръчми и почти не съм се прибирала! Embarassed

# 18
  • Мнения: 228
Добре дошла ново майче:)
татко каза,че в спортното има и млечна кухня:)!

# 19
  • Мнения: 307

татко каза,че в спортното има и млечна кухня:)!

Това е супер! Явно съм със стара информация. Аз взимам храна на Мария и когато говорих с шефката им каза, че много иска да направи и млечна кухня, но и било трудно да намери подходящ готвач, защото технологията на приготвяне и изискванията са по-специфични. Вероятно е успяла, което е голямо улеснение за майките. Иначе храната, която взимам аз е супа и второ (мусака, пиле с ориз, кюфтета в сос, риба, зеле), подходяща е за Мария, но не е за бебе на месеци.

# 20
  • Мнения: 463
Доро утро!
И аз се зарадвах като видях , че има кухня, но като е чак в Спортното.... На другия край ми е ,  не на мен де на майка.

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мими то е добър ден "Публикувано на: неделя, 13 януари 2008, 12:14 Публикувана от: mama na joan " Laughing

Ели ми нали знаеш, че не мога да качвам картинки и да копирам нещо, та всички тия неща ги взех от ония сайт дето ти изпратих.

Да ви питам нещо не мога да преценя на Ники памперсите. Миналия ден пратих татко да му вземе и той му взел 3-ка от 4-9кг, ние сме 5.500кг, ама тия ми се струват големи Thinking.Досега бяхме с 2-ка от 3-6кг. newsm78 newsm78 newsm78

# 22
  • Мнения: 307
 Прецени по детето, ако памперсът не му е много широк и не пропуска отстрани значи е за 3, ако не вземи пак 2, а голямите остави за малко по-късно. Сама виждаш колко бързо растат.

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми вчера с единия така се беше упикал ooooh!
Де да знам и аз, май 2-ка е по-добре Thinking

# 24
  • Мнения: 228
Ви ако са Памперс  още ще са ти широчки,ако е Хъджис- те малеят и може бързо да ти станат добре.Ние направихме една хубава разходка с Радостинка из центъра-времето е само за навън.Голям кеф:)

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ани Памперс са.
Блазе ви за хубавото време. При нас от една седмица не се е дигала мъглата, а дрехите като ги прострем след 5 мин. са замръзнали, няма как да ги прибереш после.

# 26
  • Мнения: 24
Здравейте мамииии и бебоциии. Аз тия дни все нямам време да пиша. Днес обаче като и мъж ми си е тук и има кой да се занимава с Цвети, съм по-свободна.
Мими, права си- бебчовците ни са още малки за проходилки, но ние го слагаме за по няколко мин. защото му е много интересно в нея. А и да му направим и някоя друга снимка.
Силве, справила си се чудесно с новата тема!
Добре дошла и на новата мама! wavey
Да ви кажа, че днес ходихме в Метро и има много хубава промоция на памперси. И ние се възползвахме - 2 големи пакета памперс и има детска хавлийка - халатче подарък.Много е сладко!

# 27
  • Мнения: 5
Силве супер си! newsm10 newsm10 newsm10 Заглавието си уцелила! В Самоков има писта  откриха я вчера! На нас ни е много близо дребния се кефи здраво! Вчера изкарахме 2 часа там и не му се прибираше!
Добре дошла на новата мама! Много се радвам че се увеличаваме!
Ние утре пак сме на София и ако сливиците са спокойни сигорно ще ни насрочат ден за операция! Стискайте палци! За млечната кухня аз не съм много сигурна! Разни познати казваха че взимат храна от спортното ама те мисля че си я разкарват. Доволни са, а дечицата им не са много големи около годинка!
Ани ти още ли си тука?

# 28
  • Мнения: 5
Силве сега прочетох обяснението! През две преки сме! Ще се запознаем! Ти определено няма да имаш притеснения за ясла и детска градина защото е на вашата улица! Хайде идвай си на Самоков И сте ми идваш на гости.Аз началото на февруари ще излизам по майчинство колкото и да не искам! струва ми се много рано да си остана вкъщи. Да не говоря много че може и по-рано да ми се наложи с този дребчо моя и с тия тъпи сливици....

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Каква е тази писта newsm78
Диди ти разбра ли къде живеем горе-доло или не съм се справила с обяснението. Ани казва, че сме много близо през 1-2 пресечки Laughing

Общи условия

Активация на акаунт