САМОКОВче с шейната вози се из планината.

  • 7 105
  • 321
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 463
Добро утро!
 Ани това е много хубава новина! Радвам се , че виждам градът ни да се разраства с всеки изминал ден! Сега ми харесва,  за разлика от 2000 г. когато се изнесох!

# 46
  • Мнения: 463
Ели, виж това за мигрената:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235953.new#new
Ще ти е полезно. Виж думите на dixi накрая с червено - цитат от книга!

# 47
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ааааа значи ще навикваме Дани, че не ни светва за новите клюки из града hahaha
Я кажете какво мога да пия за зъбобол, че имам час чек в сряда, а до тогава мога да умра от зъбобол, не съм спала тази нощ Sad. И ме е яд, че Ники си спа сладко, сладко даже пак си пропусна едното ядене и ако не беше зъбобола можеше и аз да се наспя едно хубаво Laughing

# 48
  • Мнения: 674
 Мол в Самоков??? И аз не знаех! Rolling Eyes
 Утре ще ходя, ама в София.
 Мими, права си за угризението, ама като още ми се излиза......Пък и на Габи хич не й е лошо при майка ми. Даже ми се струва, че ще я разлигави съвсем!

# 49
  • Мнения: 674
 Поли, качи някоя снимчица! Peace

# 50
  • Мнения: 307
 Мими, темата е изключително полезна  Hug

# 51
  • Мнения: 228
Е няма да я навикваме,не давам,а и иначе аз ще съм порта:))

# 52
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
А на 2-ри декември ще ядем 2 пъти торта newsm44 от Поли и Сотирчо

# 53
  • Мнения: 79
Здравейте мацки.bravy ето пълния е-майл:
Здравейте госпожо!
Съжалявам, че трябва да Ви отговоря, че в града ни все още няма млечна кухня. Има кухня- майка, която засега доставя храната само за детските градини. Водят се разговори с фирмата, която спечели конкурса за кухня майка / "Дусман"/, но все още нищо конкретно не мога да кажа по въпроса.
Съжалявам още веднъж. Желая Ви хубава нова седмица.
Поздрави!

Веска Тодорова
гл. екперт "Връзки с обществеността"
Община Самоков
ул. "Македония" 34

0722/666 30; 666 31 вътр. 317
0889 199 226
Моля те напиши някакви оординати на млечната кухня.Снимки съм качила още снощи в "нашите деца",но за съжаление не познавам никоя от вас защото не съм самоковка.Хайде засега чао и лек ден.

# 54
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ха вече сме 2 и аз не съм от Самоков.
Бъди сигурна обаче, че тук ще намериш нови добри приятели Peace
А откъде си Поли newsm78, мъжа ти ли е от Самоков newsm78

# 55
  • Мнения: 463
И аз като Силвето изгарям от любопитство да разбера за Поли. Ама всичко с времето си! Честно да си кажа мислех , че лед като старите ми приятелки се изнесоха от Самоков няма да мога да намеря нови там, тъй като идвам рядко, но съм грешала. Пък и научавам по нещичко за града. Супер сте!
Да си призная се опитах да се включа към групичката на майките от Младост като се представих и си дадох данните, при което само две мами се поинтересуваха. Ама нито ме включиха в техните си списъци и бебчета, нито пък , колкото и да съм се опитвала, не можех да завържа разговор с тях. Аз все си питах по нещичко, а те ми отговаряха с по една думичка, което го усещах като натрапване и сега въобще дори не ги и чета!

# 56
  • Мнения: 228
ВИ аз защото съм Инч хай ще ти отговоря от нейно име,тя е заралийка:)и е омъжена за самоковец.Нали така Поли Hug
Поли в спортното е тази млечна кухня,само,че е за деца над годинка(в София е за над 10месеца).Скоро ще мислят за изнасянето и  (разливане)и в друга част на града.Виж и ти и ако има проблем някакъв ми кажи.

Мими и аз като теб усетих гостоприемството на този форум и сега тук ми е толкова уютно,че поразредих влизанията в септемврийки,където досега се скъсвах да пиша.Тук ми е много приятно,за което голямо благодаря на всички ви.Опитах се във Враца да напиша един-два пъти,но се получи това,което и с теб в Младост.  bouquet Hug  bouquet

# 57
  • Мнения: 463
А казват, че самоковци били лоши хора! newsm78

# 58
  • Мнения: 228
КОйто го казва е за #2gunfire #2gunfire

# 59
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мими трудно е понеже те са се събрали отдавна и се познават малко или много. И при мен беше така с Пз мами лятото пробвах се, но някак си не се вписах, сега вече съм едва от тях на втория опит, но не е същото като тук.
Затова когато с М решихме, че зимата ще дойдем на Самоков, веднага се заоглеждах за мами във форума. Първо намерих Лили, после Ели (Габи), Нели, писах им на лични дадох им координати една на друга и така се събрахме от 4 сега вече сме 11 Laughing и много се радвам, че си ви намерих, защото вие сте ми единствените приятели там. Другите ми познати са на М сестра му и мажа й и девера и етървата (която не понасям понеже е много злобна, завистлива и се опитва да създава интриги между мен и свеки понеже се разбираме много добре), така че
    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet за Вас Hug

Общи условия

Активация на акаунт