Харесва ли ви тази реклама на Victoria's Secret?

  • 3 013
  • 48
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 3 423
На така поставения въпрос отговарям с да.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Става. Защо питаш точно за тази пък реклама?

# 3
  • Мнения: 3 423
И какво значи, дали ми харесва тази реклама.
Може да ми харесва заради мацката, може да
ми харесва заради шапката на Боб Дилън или
заради бръчките, може бельото да ми харесва,
може монтажът, може музиката, може крилете.
Ще скокна ли да си купя, това трябва да те вълнува.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 605
Да, но най-много ми харесват сандалите.

# 5
  • Мнения: 391
И какво значи, дали ми харесва тази реклама.
Може да ми харесва заради мацката, може да
ми харесва заради шапката на Боб Дилън или
заради бръчките, може бельото да ми харесва,
може монтажът, може музиката, може крилете.
Ще скокна ли да си купя, това трябва да те вълнува.

Последното всъщност не ме вълнува, тъй като не те познавам. Питам, защото в един друг форум много се спореше дали Боб Дилън не е направил грешка, участвайки в тази реклама. Бръчките му са готини, нали? А за музиката няма какво да си говорим, щото аз съм пристрастен.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 253
Не харесвам Боб Дилън.Значи не.Ако Б.Д. бъде заменен с някой,който харесвам,ще става.

# 7
  • Мнения: 212
Последното всъщност не ме вълнува, тъй като не те познавам. Питам, защото в един друг форум много се спореше дали Боб Дилън не е направил грешка, участвайки в тази реклама. Бръчките му са готини, нали? А за музиката няма какво да си говорим, щото аз съм пристрастен.  Simple Smile
Всеки, дори Боб Дилън, трябва да яде нещо. Ако беше участвал в тази реклама навремето когато беше на върха на славата си несъмнено щеше да е грешка. Днес вече никой не го познава че да го съди...

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Може би щеше да е направил грешка, ако той бе облякъл бельото.

# 9
  • Мнения: 7 837
Грешка щеше да е, ако участваше Азис.
Рекламата е стилна.

# 10
  • Мнения: 326
Не! Не може да ми харесва малолетно девойче в бельо /ако ще да е и на Victoria's Secret/ и застаряващ чичко, който го зяпа  /дори той да е Боб Дилън/....

# 11
  • Мнения: 27 524
Момичето е красиво. Мъжът е гнусен. Идеята - нулева. Значи по-скоро не  Grinning

# 12
  • Мнения: 7 837
Само  за перверзии мислите. Покрай бурното обсъждане и на рекламата на Кока-Кола, се чудя, дали върху българите не се въздейства с 25-ти, 26-ти, 33-ти и 42-ри кадър. Намирисва на конспирация... Thinking

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да, много ми харесва

# 14
  • Мнения: 391
Всеки, дори Боб Дилън, трябва да яде нещо. Ако беше участвал в тази реклама навремето когато беше на върха на славата си несъмнено щеше да е грешка. Днес вече никой не го познава че да го съди...

Нещо май си в грешка, Недосегаемий! Боб Дилън е все още на върха на славата, за разлика от много други, които изгряха на 21 и залязоха на 22.

Общи условия

Активация на акаунт