Как да изпера петната от морков?

  • 1 724
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 622
Имам проблем с петната от пюре от моркови по дрехите т.е. лигавниците на дъщеря ми. С нищо не излизат  Confused , а не искам да ги гледам такива ликьосани.Ако някой има решение на проблема моля да сподели  Peace
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 357
По принцип чистя петна от морков с олио, но от пасатора, робота, понеже се разтваря в мазнина. Ама да намежеш дрехите с олио  newsm78, май не върви, освен после пък мазни петна да махаш. Не знам , дано някой каже нещо подходящо.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 035
Vanish  Peace От този на прах. Правя една по-гъста кашичка и слагам да поседи върху петното. После добавям малко вода-да поседи всичко и го слагам в пералнята. Но това беше преди 4 години, сега не съм пробвала,дано не са променили препарата.

# 3
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Vanish  Peace От този на прах. Правя една по-гъста кашичка и слагам да поседи върху петното.
И с течния мисля, че ще стане Peace

# 4
  • Мнения: 4 668
Аз съм с много лоши впечатления от Вениш  Confused Личното ми мнение е , че е пълен боклук .
Пробвай от таблетките на Арtа - една таблетка се слага на дъното на пералнята . На мен ми изпра петна от череши и от кафе  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 5 074
Напоследък всякакви петна махам с Веро. Намазвам петното и оставям за позасъхне. След това изпирам в пералнята. Пробвайте.

# 6
  • Мнения: 3 640
Опитай с щифта за петна на MAX Power - МAX Cleaner: http://www.bateriamax.com/bg/ - български, мирише много приятно, евтин е наскоро изчистих дънките си от петна риванол с него!!!  Peace

# 7
  • Мнения: 953
Намажи с кисело мляко и да постои няколко часа и след това в пералнята.

# 8
  • Мнения: 1 679
Аз съм с много лоши впечатления от Вениш  Confused Личното ми мнение е , че е пълен боклук .

И на мене не ми свърши работа, когато го ползвах

# 9
  • Мнения: 622
Много благодаря  Hug  bouquet Ще се възползвам от съветите ви и веднага ще докладвам кое ми помогна.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт