Какво " не можете" - или да си помогнем взаимно.

  • 5 292
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Аз пък не мога да си сложа сенки, без да ми изпопада прах от тях под очите.
Трика с прахообразната пудра под окото го прилагам, но ако сенките са по-блестящи част от тях остава след изтръскването на пудрата. Как да реша този проблем?


Просто е  - наведи си лицето и така слагай сенките, прахът ще се сипе по пода!  Grinning
Ако нещо остане по бузите го махаш с дебела четка, за да не се рамаже.

# 76
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз пък не мога да си сложа сенки, без да ми изпопада прах от тях под очите.
Трика с прахообразната пудра под окото го прилагам, но ако сенките са по-блестящи част от тях остава след изтръскването на пудрата. Как да реша този проблем?


Просто е  - наведи си лицето и така слагай сенките, прахът ще се сипе по пода!  Grinning
Ако нещо остане по бузите го махаш с дебела четка, за да не се рамаже.

Да, ще пробвам с навеждане  Mr. Green
Но иначе изпопадалото махам точно с дебела четка, съвсем леко и пак има останало от сенките значи ...

# 77
  • Мнения: 369
Кажете как да слагам ФДТ , че лицето ми да не става като гипсова маска?
Кожата ми е суха, ползвам по-мазен фдт, отгоре пудра за да не лъщи и отблизо гледката е потресаваща.  Embarassed
Пробвала съм и с малко и с много количество - все същото.
Накрая се избърсвам със салфетка и ходя с каквото е останало. Tired

Опитай да го нанасяш с навлажнен апликатор (специална гъбичка). И изпробвай различни марки, аз например тествах към 10 вида докато намеря подходящия за мен (Perfectly Real Makeup на Clinique).

# 78
  • Мнения: 3 641
Има едни течни, които засъхват - не мърдат, само с лосион за разгримиране се махат.
Буржоа имат такива - в малка тубичка .
Ползвала съм такива на Голдън роуз - наистина не мърдат.
Dona, много се заинтригувах от тези сенки. Сега могат ли да се открият някъде и какво представляват? Hug

# 79
  • Мнения: 369
Доне, така правя, остръгвам винаги четката, но после се налага да ги разделям. МАй на й-добре ми се получават МАстърпийса. Обаче всички спирали ми се ронят(дори и нови), то това май е отделна тема, де Mr. Green

И аз имах този проблем навремето, чак се бях отказала да ползвам спирала, а колко нови спирали заминаха в боклука... Cry Но за щастие намерих спирала, която не се рони- Cils a Cils на Chanel. Горещо ти я препоръчвам!  Peace

Разделянето на миглите аз го правя с гребенче за мигли, с което минавам от горната страна на миглите, докато през това време от долната подпирам с козметична клечка (нещо като клечките за уши, но в едната страна широко и плоско, а в другата- тънко и остро). Тази клечка обира излишната спирала при сресването на миглите и се получава много естествен вид.

# 80
  • Мнения: 880
Аз пък не се научих да си слагам лилави сенки,така че да не изглеждам като пребита.Не знам,може би просто не ми отиват,макар че  навсякъде съм чела,че пасват перфектно на зелени очи.

# 81
  • Мнения: 2 631
Аз пък не се научих да си слагам лилави сенки,така че да не изглеждам като пребита.Не знам,може би просто не ми отиват,макар че  навсякъде съм чела,че пасват перфектно на зелени очи.

Трябва да имаш няколко нюанса на лилавото и да не слагаш под окото. Да ен са много тъмни и основата на клепача да е в светло.  Peace

# 82
  • Мнения: 2 229
Аз пък не се научих да си слагам лилави сенки,така че да не изглеждам като пребита.Не знам,може би просто не ми отиват,макар че  навсякъде съм чела,че пасват перфектно на зелени очи.

Трябва да имаш няколко нюанса на лилавото и да не слагаш под окото. Да ен са много тъмни и основата на клепача да е в светло.  Peace

Защо не под окото? Blush Аз май каквито и сенки да използвам, слагам малко отдолу...

# 83
  • Мнения: 2 631
Аз пък не се научих да си слагам лилави сенки,така че да не изглеждам като пребита.Не знам,може би просто не ми отиват,макар че  навсякъде съм чела,че пасват перфектно на зелени очи.

Трябва да имаш няколко нюанса на лилавото и да не слагаш под окото. Да ен са много тъмни и основата на клепача да е в светло.  Peace

Защо не под окото? Blush Аз май каквито и сенки да използвам, слагам малко отдолу...

Защото с лилавото изглежда уморено окото.... (ако не изглежда като пребито Crazy)
На лилави сенки може да се сложи отдолу черен молив.
Абе много зависи какъв грим искаш да нанесеш - вечерен, дневен, фрапантен, семпъл.... Много зависи!  Peace

# 84
  • Мнения: 1 027
Може ли някой да даде снимка на опушен грим  Praynig
Аз ползвам ролки тип "маркучи" едни тънки и дълги, меки са, огъват се на където ги сложиш и съм много доволна, подходящи са за дълга коса и не ми се оплита косата от тях.

# 85
  • Мнения: 880
kafe,мерси,ще се пробвам и по твоя начин PeaceМисля да си взема някакви по-блестящи лилави сенки,може с тях да е по-добре.

# 86
  • Мнения: 2 631
На Нова Година бях с лилав грим  Joy

# 87
  • Мнения: 880
Ми дай да видим. Laughing

# 88
  • Мнения: 5 478
Не мога да ходя на токчета,освен на среден по височина ток който е и широк.На високи и тънки токчета съм Embarassed

Вземи думите направо. А толкова елегантно изглежда жена на токчета...
Но мисля, че никога няма да мога да стоя с високи обувки повче от 1 час  Close

# 89
  • Мнения: 6 167
аз съм много назад с терминологията и се надявам да получа отговор на няколко въпроса

първият е Какво е туширане?!
често го срещам при инструкции разни за тримиране .. "туширате към скулите" или нещо такова.

Общи условия

Активация на акаунт