Отговори
  • Мнения: 286


Кои сме ние:

Фантичка - ПМГ "Акд. Сергей Корольов"випуск 1996, Технически Университет-София випуск 2001,  в момента живее в София
Marci - физика и информатика във ЮЗУ"Н. Рилски", родом от Кюстендил
desi-r - VІІ СОУ"К.Шапкарев", ЮЗУ "Н.Рилски"спец ."право"
Elenka - завършила спец."Информатика"в СУ,от Благоевград
Biridonchella -
darena -
galiabalq -
pathy -
SILVIA M -
albena35 -
tammy® -
Macinka -
Danielle_n -
lida -  8-мо ОУ, Икономи4еския Техникум, ЮЗУ
Tin4eto-mama -
RAZMANOWA -
Mariq -
matoni -
evita_fr -
Мама Цоцоланка - родом от Добрич, бракувана тук, мъж випуск МГ - 1987г.
jinjer_78 - родом от Чирпан, живее в Покровник,завършва Право в ЮЗУ
Just_VANIA -
bobi_i - живее в Кресна
rali4ka85 -
Bory_V - Благоевград, кв. Запад
klaris - родом от Плевен,завършила в Свищов маркетинг,живее в Благоевград на ул."Дойран"
anitsa - Благоевград, кв. Еленово
Jujavka - Разлог
nadia28 -Добринище
Poli S-випуск 92г.в МГ Бл-д.
daniela-ch-кв.Грамада,Благоевград
Аna2-Благоевград
alex11-родом от Кнежа,живее в кв.Еленово,Благоевград

smile3509
Име и парола:  Blagoevgrad
- Снимки от срещата на 15.11.2007г.




Януари:
Алекс-11.01.2007г. на alex11

Февруари:
Вилизар - 02.02.0996г. на Мама Цоцоланка
Борислав - 06.02.1974 на Фантичка
Лъчезар - 24.02.1969г. на Мама Цоцоланка
Симонета-25.02.2004г.на Poli S

Март:

Април:
Екатерина - 25.04.1977 Фантичка
Асен и Кристиан - 26.04.2006г. на jinjer_78
Георги-20.04.2006г.на nadia28
Мартин-27.04.2007г.на Poli S

Май:
Боряна - 30.05.2004 на Фантичка
Анна - 30.05.    на Elenka

Юни:
Калина - 04.06.2001г. на Elenka
Мария - 04.06.    Biridonchella

Юли:
Теодора-29.2005 на Jujavka

Август:
Йоан - 21.08.2003г. на Мама Цоцоланка
Рая - 24.08.1999г. на Мама Цоцоланка
Даниела-16.08.78г. Jinjer_78

Септември:
Поля-11.09.1974г. Poli S
Еленка-13.09.1976 Еленка
Константин - 21.09.2007г. - на jujavka
Диана - 27.09.1973г. Мама Цоцоланка
Ема - 22.09.2007г. на anitsa

Октомври:
Деси - 01.10.1973г desi-r
Мариета - 13.10.1972г  Marci

Ноември:
Румен-07.11.2006г.на ana2
Декември:
Виктория - 17.12.2004г. на Marci
Ана-Мария - 17.12.2004г. на desi-r
Дарина - 18.12.2001 на Фантичка


Предишни теми:
БЛАГОЕВГРАДски мами и деца заедно са на игра...(2)
Зима иде, вятър вее,Благоевград пред коледно се смее!3http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242054.msg5606921#msg5606921

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 17:26 от jinjer_78

# 1
  • Мнения: 11 607
 jinjer_78  Peace

# 2
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Честита ни нова тема!

А заглавието е супер- поздравления за авторката! Peace

daniela_ch    мисля, че от тук може да си свалиш:

http://thepiratebay.org/tor/3954293/Adobe_Photoshop_7.0

по принцип в този сайт има много полезни неща.
  bouquet

# 3
  • Мнения: 62
Ех, нова темичка. Браво на jinjer  Peace

# 4
  • Мнения: 286
Благодаря момичета! Hug Blush Laughing
Днес голям студ,ама пред каминката си е добре. Peace

# 5
  • Мнения: 2 779
Поздравления за новата тема,скъпа приятелко jinjer78. Ентусиазмът ти е заразителен  Hug Peace Joy

До daniela_ch
- за личните лекари и избора на педиатър ще ти пиша на лични, защото моята майка е педиатър и може би не е подходящо да давам мнение в общия форум, за да не ме обвинят в безплатна реклама. Simple Smile.
Иначе за бебо - наистина много неща са изброили другите мами. Аз искам да ти кажа за комплекта за изписване, който купих за моята фея - беше на Fuar baby от органичен памук / леко кремав цвят, без допълнително оцветяване/ и има дрешки, които все още ползвам от него, а тя е вече 5.5кг и се побира. Незнам доколко ще е подходящ за теб, защото е памук и не е много дебел за този сезон, но пък ти така или иначе ще слагаш допълнителни дрешки. Можеш да го видиш и в магазин Пебълс /от там го взехме за 59 лв./,а и в А-гуу го има.
Относно шишета - не бързай да купуваш много, защото ако кърмиш,ще ти е нужно 1 и то в случай,че решиш да даваш водичка още от самото начало.
Да ти кажа и за кремовете - малко е индивидуално, но аз започнах със СебаМед /лосион/, редувах го и с Нивея, но дребната направи жесток обрив от памперсите /или респективно от мокрите кърпички, с които я забърсвах/ и се наложи да престана с всичко. Мазах я с Тридерм и взех от този т.нар. македонски крем /на Фитофарма -"Белла"/. С тях се оправи и сега продължавам да й мажа дупето с този крем и не ползвам мокри кърпи,а обикновена платнена навлажнена носна кърпа. Ако ти е удобно е най- добре да я замиваш на течаща вода,но ако не - носната кърпа е ОК.
Видях че ти е препоръчан плота за сменяване - изключително удобен е. Аз се родих с него. Grinning
Ако се сетя за още - ще ти допълня на лични.

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Да ни е честита новата темичка! Hug
 Момичета иска ми се скоро да се приберем за малко в родния Благоевград и се надявам този път да сме здрави за да се видим. Hug
 Мама Цоцоланка,обещала си ми топъл хляб. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 286
Момичета,днес времето беше ужасно,но това изобщо не можа да помрачи  моето страхотно настроение и да смачка заразителният ми ентусиазъм,както казва моята приятелка Ани,да се разходя по центъра. newsm44 newsm62 newsm53

Най-накрая купих страхотни пантофки на децата на Сандик-по 9лв,но ми харесват много с ципче са,дано само да издържат повече от 1 месец-поне два,че нещо много често купуваме пантофки. Peace Praynig Sick

Напредвам с ученето,много ми върви,дано се представя добре и на самият изпит. Blush

Ей,хора имаме нова тема,ама не виждам всички поне от редовните да са се разписали. Crossing Arms

# 8
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Привет на всички !
нищо че сте позабравили да пишете

Вие видяхте малко хубаво време и сегаааааааа .....,
никакви ви няма.
Вземете с в ръце мамчетаа, срамота.
Казвайте какво правите, с какво интересно занимавате децата?

Моята дъщеричка вчера пак ме пита :
"Мама , ние защо вече не ходим на пързалки ?"
Преди бяхме всеки ден някъде на пързалка и много й липсва сега. Cry

Добре, че у дома (на двора) имаме пясъчник , та си поиграва от време на време
поне там .
jinjer_78   браво на пантофките, дано да са качествени и
удобни на децата.
Мама Цоцоланка ти къде се губиш, свикнала съм ти да си от редовните! Laughing
Klaris   аз те питах нещо , още в предишната тема, но явно не си
влизала за да отговориш.
Да не би с Мама Цоцоланка да си говорите някъде двечките, а нас
да ни изолирате?!? Grinning newsm78 Laughing

Ох, трабва да продължа с работата, имам още малко от работното време.
Чао!
  bouquet

# 9
  • Мнения: 11 607
Деси...с никой не си говоря...В предната тема си бях дала скайп името, но никой не ми писа.....

Аз...имам гости...Майка е тук и от 2-3 дена съм ангажирана много....Да се видим, да каже тя как са роднините в Добрич, да си побъбрим....и ...времето си лети. Днес времето бе много приятно - излизахме по центъра , резервирахме места в боулинга за рожденния ден на големият син, разглеждахме тук та. и ...се прибрахме....Майка вече влиза в час и като посвикне поне малко....ще си уредим среща...Ако искате сега за неделя?

Тогава е 20.01. Пък ако искате тогава или в събота вечерта да излезем семейно без децата(на мен сега нали има кой да ми гледа децата и ми е широко около врата) - повод...повод напр. Бабинден......

Хайде казвайте за среща какво мислите.....за Бабинден.....

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Аз естествено няма да мога  Sad,ама се надявам някой път да се класирам все пак де. Crazy
 Ние за сега сме много добре,пу-пу да чукаме на дърво.Иска ми се да си дойдем в Благоевград,че тук все мъгливо,мрачно и студено.Няма слънчице. Cry

# 11
  • Мнения: 286
Аз нещо се разболявам,от сутринта съм хремава,а снощи хич не бях в кондиция. Tired Outta Joint Sick
Как ме застигна тоя грип като почти никъде не ходя,дано не разболея и децата,ама то май е неизбежно. Sad
Точно сега трябва да уча,а утре свекървата ще има поне 30 гости за имения ден,а в петък ще излизаме с приятелките ми от университета,абе хич не съм сега да съм болна ама то не пита де. Twisted Evil
Аз вече на срещи от форума много не вярвам,че всички уж идват и накрая никой. #Cussing out
Но ако има среща за кафе аз ще се включа. Blush

# 12
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
jinjer_78,не е така.Просот е такъв периода,децата често се разболяват.А не мога да си доведа децата,че да разболея и вашите,само за да си направя кефа да си побъбря с вас. Sad

# 13
  • Мнения: 286
Виж Фантичке това го разбирам много ясно,защото и на мен се е случвало да пропусна среща заради болно дете,но при последната толкова хора уж щяха да дойдат пък накрая само аз и Марси,е тогава не на всички са били болни децата да знаеш.
Но явно всеки си е имал причина,така че вие се организирайте пък аз в последния момент ще реша и може да дойда. Peace Hug  bouquet

# 14
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Мама Цоцоланка майтапя се , не така  Stop!
За скайпа ти , аз разбрах , но нямам време . Само като съм на работа
успявам за малко да го вкл., и да драсна някой ред , но
това дори не е всеки ден.
А у дома  - малкото само като ме види и почва да се пазари,
я за филмче, я за цифренка, я за буквенка ... #Cussing out.
После и мъж ми се намесва, че аз по цял ден на компа работя
и у дома да не се бутам много на него  Naughty #2gunfire

jinjer_78   не се предавай.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт