Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 103 отговора
Вчера пуснах една тема, "Какви бихте искали да бъдат мъжете"............. е добре де, разбра се, че мъжете са големи трески за дялане....... Искам тогава да попитам, какво променихте в мъжа с който сте.
Цитирай

Варна

Shocked Че това възможно ли е изобщо?
Цитирай
Shocked Че това възможно ли е изобщо?

Ами ако не е възможно.............. тогава той какво промени заради теб в себе си.
Цитирай

През девет форума в десети

А на теб какво ти пука за моя мъж?  newsm78
Цитирай

Търси някой обучен вече,за да не се мъчи тепърва. Whistling
Цитирай

О, извинявай. Забравих да спомена - "Без мъжа на Как' Сийка.  bouquet
Цитирай

Промених чорапите му, също така аз го подстригвам, така че и прическата му.
Цитирай

Обучен мъж, или жена не разбрах.
Цитирай

Готов,обучен мъж.
Цитирай
Промених чорапите му, също така аз го подстригвам, така че и прическата му.

Браво   bouquet Това с чорапите.......ъъъъъъъъъ............ мъжете не разбират, че като се събуеш все пак и там трябва да има естетика, а за прическата.... да не е бил с дълга коса.
Цитирай

През девет форума в десети

Когато една жена се омъжи за конкретен мъж, означава, че тя го харесва достатъчно, за да сподели живота си с него.
Друг е въпросът, че конкретният мъж обикновено се променя сам и се оказва, че изобщо не е това, за което се е представял по-рано.
Та на въпроса - ако може, всяка жена би опитала да промени мъжа до себе си, за да се върне този, в когото е била влюбена навремето.
Mission impossible.  Mr. Green
Цитирай

Готов,обучен мъж.

Е добре де, като го намеря какво ще го правя............... ще играем шах или ще тупаме килима(казах шах, защото вече разбрах, че футбола е омразна дума тук). Не , не ми трябва обучен мъж.
Цитирай
Когато една жена се омъжи за конкретен мъж, означава, че тя го харесва достатъчно, за да сподели живота си с него.
Друг е въпросът, че конкретният мъж обикновено се променя сам и се оказва, че изобщо не е това, за което се е представял по-рано.
Та на въпроса - ако може, всяка жена би опитала да промени мъжа до себе си, за да се върне този, в когото е била влюбена навремето.
Mission impossible.  Mr. Green

А той в КОЯ е бил влюбен навремето.............. че това ми звучи малко тъжно. НАВРЕМЕТО
Цитирай

Нищо.
Промяната не е следствие на нечие желание, а на натрупване на житейски опит  и намерение за адекватност.
Собствените ми промени са също продиктувани от горното.
 Разхвърляните чорапи не ме интересуват, това са подробности, с които не ми се занимава.
Цитирай
Нищо.
Промяната не е следствие на нечие желание, а на натрупване на житейски опит  и намерение за адекватност.
Собствените ми промени са също продиктувани от горното.
 Разхвърляните чорапи не ме интересуват, това са подробности, с които не ми се занимава.

bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 103 отговора