Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 ян. 2008, 04:20 ч.

МАЙ НЯМА ОТЪРВАНЕ ОТ ТОЗИ УЖАС....

• 2 866
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте,виждам 4е в този форум всеки който пише е 4ове4ен и готов да помогне с каквото може!Видях 4е по темата СТАФИЛОКОКИ  е писано доста пъти но маи никои не е успял да се излекува!? Weary ИНТЕРЕСУВА МЕ имали хора или 4овек които да се е подложил на ле4ение независимо дали във АНАСТА с инжекции или някаде другаде с антибиотици и да се отърсил веднъж за винаги от тая гадост,защото аз имам този проблем на 23 години съм и имах ужасният касмет да ме заразят 2 пъти и с 2та вида: ауреус и colagulace преди 4 години..по полов път ли или 4рез носоглътката но на микробиологията ми излезе.Пих доксициклин ципрофлоксацин и тн и тн... доста време и още какво ли не, е още си ги нося наскоро разбрах за АНАСТА на теста 2 ри тип ми излезе от кръвната проба но не смея там да се лекувам доста лекари и хора са скепти4но настроени.Но тези пъпки са ужасни а от скоро и порите на лицето ми запо4наха да се разширяват от инфекцията.Някой ако знае лекар или ако в АНАСТА са добри,нека пише или се е излекувал успешно с антибиотици...искам да имам дете и ме е страх с тази инфекция сигурно ще има риск за детето автомати4но да се роди  и то с инфекцията.   

Последна редакция: нд, 13 яну 2008, 04:47 от PUHII

# 1
Здравейте,виждам 4е в този форум всеки който пише е 4ове4ен и готов да помогне с каквото може!Видях 4е по темата СТАФИЛОКОКИ  е писано доста пъти но маи никои не е успял да се излекува!? Weary ИНТЕРЕСУВА МЕ имали хора или 4овек които да се е подложил на ле4ение независимо дали във АНАСТА с инжекции или някаде другаде с антибиотици и да се отърсил веднъж за винаги от тая гадост,защото аз имам този проблем на 23 години съм и имах ужасният касмет да ме заразят 2 пъти и с 2та вида: ауреус и colagulace преди 4 години..по полов път ли или 4рез носоглътката но на микробиологията ми излезе.Пих доксициклин ципрофлоксацин и тн и тн... доста време и още какво ли не, е още си ги нося наскоро разбрах за АНАСТА на теста 2 ри тип ми излезе от кръвната проба но не смея там да се лекувам доста лекари и хора са скепти4но настроени.Но тези пъпки са ужасни а от скоро и порите на лицето ми запо4наха да се разширяват от инфекцията.Някой ако знае лекар или ако в АНАСТА са добри,нека пише или се е излекувал успешно с антибиотици...искам да имам дете и ме е страх с тази инфекция сигурно ще има риск за детето автомати4но да се роди  и то с инфекцията.   

какви точно са стафилококите? че не ми стана ясно... МРСА? или не... с ципрофлоксацин или доксициклин дори и с дълъг курс стафилококи НЕ се лекуват! в хемокултура ли са изолирани? за ванкомицин ставало ли е дума?

# 2
Изследванията ми си ги правих в цибалаб,на тях пше STAPHILOCCOCUS AUREUS I STAFILOKOKUS COLAGOLANCE но в момента не е в мен изследването и за 2рият тип не съм сигурна 4е го пиша правилно.Бихте ли ми пояснили какво зна4и термина:МРСА не ми е ясен,а също и хемокултура някаква среда ли е това или ...ходих по кожни лекари и те са ми назна4авали доста антибиотици но за ванкомицин не е ставало дума, ако е атибиотик.Тотално сам разо4арована от лекарите защото само ме тъп4ат с някакви хап4ета без ефект една лекарка ми каза 4е ауреус зна4ело някаква заешка инфекция аз бях в шок много трудно се лекувало ...искам веднъж за винаги да я разкарам тая коварна инфекция но нито на лекари компетентни попадам нито на правилни ле4ения направо сам о4аяна....ужасно е и 2та вида ги имам сигурно никога няма да се излекувам newsm45 хората които ме заразиха са 2ма преди 4 години бившето ми гадже със ауреус (тогава само това ми излизасше на теста)и преди 2 години са колагулансе сегашния ми приятел...!И двамата го имат от бебета като при 1вия ми приятел инфекцията ве4е беше достигнала предела си..а при сегашния е по лек стадии и 2мата са били подложени на ле4ение но явно без ефект пак се проявява след години незнам какво щте правя.                                                                                                                                                   ПС:МОЛЯ ДА МЕ ИЗВИНИТЕ 4Е ВЛИЗАМ В ПОДРОБНОСТИ НО ИСКАМ ДА СЪМ ЯСНА ОТ ВСЯКАДЕ.

# 3
мирише ми на нормална флора...
какво изследват - кожа, гърло, кръв? ако второто е коалгулазонегатвини стафилококи си нещо нормално в повечето случаи.
какво пише на антибиограмата там където е метцилин?
хемокултура - е изследване за наличие на бактерии  в кръвта?

# 4
Отностно хемокултурата в Анаста ми правиха кръвно изследване(ако е това за което вие говорите) и ми казаха,4е е тип 2 т.е 4е не е в кръвта,имало анти-тела но аз преди това бях пила някакъв антибиотик и за това може да е излезнало така на теста защото на приятеля ми му е в кръвта и след като пи антибиотик и на него му излезе у4удващо тип 2 на теста!Ще проверя на атибиограмата какво пише на метицилин,и ще ви напиша,а м/у другото никога не са ми изследвали гърло или кожа винаги кръв.

# 5
ОТНОСТНО ЖЕНАТА КОЯТО МИ ПИСА НА ЛИ4НИЯ МЕИЛ:МОЛЯ ВИ Praynig ПИШЕТЕ МИ ПАК ЗА АДРЕСА И ТЕЛЕФОНА НА ДОКТОРА...НЕ СТЕ МИ ПРАТИЛА МЕИЛ И НЕЗНАМ КАДЕ ДРУГАДЕ ДА ВИ ПИША??НАПРАВО НЯМАМ ДУМИ ДА ОПИША КАК СЕ ПО4УВСТВАХ СЛЕД ПИСМОТО ВИ, УСПОКОИХ СЕ И ИМАМ НАДЕЖДАТА 4Е ТОЗИ ДОКТОР ЩЕ МИ ПОМОГНЕ!!! newsm44 ТРОГНАТА СЪМ ОТ ВАШЕТО ВНИМАНИЕ И МНОГО БЛАГОДАРНА,4Е СТЕ ОТДЕЛИЛИ ВРЕМЕ И СТЕ ОБЪРНАЛА ВНИМАНИЕ НА ПРОБЛЕМА МИ!4АКАМ ОТГОВОР ОТ ВАС ДАНО ДА МИ ПИШЕТЕ ПАК!ЯВНО ВСЕ ОЩЕ ИМА 4ОВЕ4НИ И ДОБРИ ХОРА НА ТОЗИ СВЯТ!

# 6
Отностно хемокултурата в Анаста ми правиха кръвно изследване(ако е това за което вие говорите) и ми казаха,4е е тип 2 т.е 4е не е в кръвта,имало анти-тела но аз преди това бях пила някакъв антибиотик и за това може да е излезнало така на теста защото на приятеля ми му е в кръвта и след като пи антибиотик и на него му излезе у4удващо тип 2 на теста!Ще проверя на атибиограмата какво пише на метицилин,и ще ви напиша,а м/у другото никога не са ми изследвали гърло или кожа винаги кръв.
  newsm78 някой май ви мята по дърветата... идете при сериозен инфекционист, моля! 

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт