Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора

София

Предстои ни първи рожден ден /живи здрави/.
И вчера разглеждах каталога на торти за рожденни дни.
Имаше доста сполучливи и на добри цени.
Та питането ми е доволни ли сте от тортите като вкус и изпълнение?
Цитирай

Пловдив

На племенника ми направиха за първия рожден ден нещо като Делфинче, но беше невероятна торта като вкус. Иначе добре се уточнете за модела на тортата, защото нашата я объркаха, снаха ми беше поръчала торта на която две котенца ловят риба, а й направиха делфин.
Цитирай

София

Аз също съм поръчвала, и то не еднократно. За мен са изключително вкусни Smile
Цитирай

И аз съм за Неделя - вкусни и пресни
Цитирай

Някъде там...

Поръчвам 3 години поред. Страхотни са тортите, много вкусни и красиви са. Доволна съм.
Цитирай

Аз поръчвах за сладката питка на 40 дена където се прави на детето, ами не останах доволна, плюс това никой не ми обясни, че можеш да си избираш пълнежа вътре който е- всъщност това са ми претенциите, че щом давам 40 и кусур лева за 16 парчета торта би следвало да ме обслужат качествено. Наскоро правихме кръщене, за същите пари взехме 20 парчета торта и беше страхотна. Ако си от София, мисля че имаш доста опции да избираш с много по-оригинални изпълнения. Хубав празник- не само тортата е важна все пак  Hug
Цитирай

тортите са хубави ама имат един негативен ефект върху ...с две думи много се пръцка от тия торти
Цитирай

Бургас

Аз също поръчах от тях за първия рожден ден на дъщеря  ми! Тортата бе невероятно красива и вкусна!  Peace
Цитирай

В сигурни ръце

Много са вкусни!Но ти препоръчвам да си поръчаш тортата от магазин,който предлага изделията на Неделя,а не в самата сладкарница.Такъв има в нашия квартал-Емил Марков,на ул.,,Луи Айер".Няма да пиша за името на магазина,за да не  ме изтрият.Разликата в цената на парче торта е близо 1лв,в полза на магазина.
Цитирай

Много са вкусни!Но ти препоръчвам да си поръчаш тортата от магазин,който предлага изделията на Неделя,а не в самата сладкарница.Такъв има в нашия квартал-Емил Марков,на ул.,,Луи Айер".Няма да пиша за името на магазина,за да не  ме изтрият.Разликата в цената на парче торта е близо 1лв,в полза на магазина.

До Южния парк ли се намира?
Цитирай

Да. Поръчвала съм. Перфектна беше - и на вкус, и на вид. Изглеждаше точно такава, каквато е на снимката в каталога им. Това е първият и единствен път, когато са ми правили детска торта на 100% еднаква с каталожната. В други сладкарници винаги се оказваше, че готовата торта е малко по-различна от тази в каталога и обикновено по-грозноватичка (вече 4-5 детски торти сме поръчвали).
Цитирай

На племенника поръчаха торта кола.На вид беше хубава,на вкус не толкова.
Цитирай

София

Аз съм доволна от "Неделя". По-миналата година мъж ми поръча от там. Децата казаха, че била много вкусна. Даже Дияна имаше подарък часовник от сладкарницата.
Цитирай

София

...и аз поръчах на Павел за 1-вия му Рожден Ден. Много беше красива, но и също така ми се изправиха косите от захар. Много са сладки.Smile
http://good-times.webshots.com/photo/2495281530099815980BfdEiN
Цитирай

София

Поръчвали сме.
Доволна съм, тортите са хубави. Но на един рожден ден нещо бяха изпуснали захарта и беше станало толкова сладко, че не се ядеше просто.

Последните години обаче поръчвам от 100 грама сладки.

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора