Maxi Cosi Priori XP vs Tobi?

  • 3 790
  • 7
  •   1
Отговори

Анкета

Кой модел според вас е по-добър и по-сигурен?

Опции:

  • Мнения: 2 122
Трябва да си купуваме следващ размер столче за кола, марката е ясна- Макси кози при всички положения, много съм доволна от продуктите, които имаме и смятам, че цената им е добра. Та чуденката ми е между двата модела, разликата която чета за сега е единствено в броя позиции- при Тоби-то са 5, а при Приори- 4. Тобито разполагат и със много разцветки.
Искам и вашето мнение да чуя.

# 1
  • Мнения: 564
Навремето и аз се чудех Simple Smile В общи линии няма кой знае каква разлика във функционалността. При Тоби коланите са направени така, че да не пречат когато поставяш детето. А иначе в магазина ми бяха казали, че най добре да се отиде на мест с колата да се пробва - за даден модел/марка кола едните пасват по-добре на седалката от другите.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Ходя и гледам тестовете на ADAC. Което столче е с по-добро представяне, него избирам. Simple Smile В случая определено е Приори, на Тоби на "сигурност" има нула, а приорито е с плюс. Как да си взема Тоби, а?
Цветът ми е последна грижа при избора на столче. Обаче Приорито има една много симпатична разцветка, мисля "лимонада" се казваше. Жалко, че нямаше когато аз купувах столче.

# 3
  • Мнения: 3 457
Ей ,душа свиркай и аз се чудих чудих и взехме Приори СПС Mr. Green последно.Разликата м/у СПС и ХП,е че на ХП минават по друг начин коланите за захващане и самите колани са по различни ,които държат детето.Аз друга не открих.Разликата с Тоби вече е по-голяма-степените,но като цяло са еднакво легнали и трите модела.Захващането на Тоби е по-сигурно,то е с вграден Фикс.Когато не са сложени правилно коланите има лампи4ки с индикатори ,които ти показват ,че не е ок.Има възглавничка/е това ми липсва/ И казват че е с повече защити.СПС е най-старият модел ,но го правят и в нови цветове,следвашият е ХП,а Тоби е модел 2006г  Peace

# 4
  • BG
  • Мнения: 123
Здравейте!Приори ХП удобно ли е за спане?Често се налага да пътуваме на дълги разстояния,та се чудя дали това е столчето за нас

# 5
  • Мнения: 2 122
Ние в крайна сметка си купихме такова, много съм доволна, спи идеално в него /и ние доста пътуваме  Sunglasses/   Peace

# 6
  • Мнения: 2 640
Ние в крайна сметка си купихме такова, много съм доволна, спи идеално в него /и ние доста пътуваме  Sunglasses/   Peace

Кое е такова? Simple Smile кое взехте? Тоби или Приори?

# 7
  • Мнения: 2 122
Priori XP, написах го в отговор на горния на моя пост   Wink

Общи условия

Активация на акаунт