Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 ян. 2008, 14:28 ч.

Цедките за кафе машините

• 503
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте,

май цедката на кафе машината ми е запушена (за еспресо)
дали има някъде резервни за да си купя или може по някакъв начин да се отпушват

10х

# 1
Мисля,че с игла можеш да отпушиш дупките.

# 2
  • BG
Виж в търсачката, имаше тема по този въпрос - къде има резервни

# 3
  • София
       Отпушват се - няма смисъл от нови.
       Слагаш сода за хляб няколко лъжички да се вари в малко вода и пускаш цедката вътре. Гаранция, всичката мръсотия ще падне.  Peace

# 4
ако са по-широчки дупките - с игла, ако ли не - незнам - пробвай това със содата!!!

# 5
  • София
      С игла няма да стане, защото сигурно е запушена не само цедката, а и тясната част на ръкохватката, т.е. чучурчето, откъдето капе кафето.  Sunglasses  Колкото и да се мие, там е тясно пространство и няма как да се изчисти добре, с времето се натрупват остатъци от кафето. Затова в заведенията след като ги измият вечер барманките, ги слагат за през нощта в чаша вода, да не могат да съхнат.  Peace

# 6
  • В сигурни ръце
И моята се запуши,но аз и немога да я извадя от ръкохватката.Пробвах това с вода и сода,помогна но има какво още да се желае.И с кока кола пробвах,пак помага.Ако твоята цедка се вади от ръкохватката пробвай първия начин.

# 7
  • bg
Аз видях темата ти в Готварския и там ти писах,но да повторя и тук-накисни я в газирана вода.

# 8
да вади се цедката

досега я варих и след това с игла и май стана

а иначе чучурчетата не запушени щото аз имам и друга цедка за по слабо кафе да може да се прави т.е. май са по големи дупките и по бързо тече та със нея няма проблеми

# 9
  • София/Света на Диска
Никога не съм имала подобни проблеми Shocked

Поне ще знам какво да направя, ако все пак се случи Rolling Eyes

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт