Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София, Ман. лив.

Знаете ли нещо за развлекателен комплекс "Камбаните" - къде се намира, какво представлява, контакти?
Дали изобщо съществува? Намерих телефон 875 90 16, но никой не отговаря...
Цитирай

София

Детски развлекателен комплекс "Камбаните"

след "Младост' 4
раб. време: 9 - 21 ч.,
тел.: 02/875 90 16
Цитирай

София, Ман. лив.

Отново звънях, но никой не вдига ...
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Намира се през околовръстното, срещу Технополис.

Едновремешния монумент "Знаме на мира", открит и направен от Людмила Живкова.
Цитирай

Това нещо като София Ленд ли е? Някой ако е ходил да разкаже повече.
Цитирай

Ако става въпрос за камбаните от детските асамблеи "Знаме на мира", а не за новоткрит комплекс - на мен много ми харесва. Не очаквай някакви катерушки, джунгли, въртележки. Има камбани от различни държави в различни форми спрямо националната традиция. Всяка държава, учатничка в детските асамблеии едно време, подарява за монумента своя камбана. От близо година не сме ходили. Но децата много се радват. Така че нещо, което е много по-различно от днешните дески комплекси и няма нищо общо със София ленд (може би единстевената връзка е, че е на открито в полите на Витоша). Там ходят много чужденци.
Цитирай

Ако става въпрос за камбаните от детските асамблеи "Знаме на мира", а не за новоткрит комплекс - на мен много ми харесва. Не очаквай някакви катерушки, джунгли, въртележки. Има камбани от различни държави в различни форми спрямо националната традиция. Всяка държава, учатничка в детските асамблеии едно време, подарява за монумента своя камбана. От близо година не сме ходили. Но децата много се радват. Така че нещо, което е много по-различно от днешните дески комплекси и няма нищо общо със София ленд (може би единстевената връзка е, че е на открито в полите на Витоша). Там ходят много чужденци.

Че то това си го има от много време.

Може би става въпрос за нещо ново Thinking.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.