«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќа пазар
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
120-134 от 1 031 отговора

ћнени€: 6 168
“очно така. “риумф предлагат и не бабешки сутиени.
≈дини€т модел в който съм влюбена е Ladyform Soft R. —трува 60 лева. «аслужава си вс€ка стотинка.
—утиенът е уникален! »ма банел, който е достатъчно широк, сутиена смал€ва визуално бюста ( не много).
ѕрибира много добре и не изглеждат като триъгълни  Laughing »зглеждат кръгли и секси.  »ма не само б€ло-черно-телесно, а и винено червено.  Ќомераци€та е малко странна, т.е аз например съм била винаги D, а този е F.

ћъжът ми каза " най-после нещо при€тно на вид и допир".

÷итирай

ћнени€: 6 134
јз даже ползвам 20% отстъпка   bowuu
≈лена ћиро Ќ≈ се шие в Ѕългари€.
»ма марка ћиро(без ≈лена отпред),ко€то се шие в ѕловдив  Peace
ј ћотиви,които се продават тук не са така хубави,както тези в —офи€.
¬айлит, сигурно си най-добре запозната от нас тук с нещата, които се ши€т в ћирильо. Ќо аз съм си купувала многократно дрехи от магазина (то€ същи€, който е срещу Ѕилла, с марката ≈лена ћиро, и не мога да си представ€, че не са шити в завода, а са ги внесли от »тали€. Ќе и на ти€ цени  Very Happy

ј ћотиви, ми се струва, че си права само отчасти. ¬ магазина в —ф зареждат и от завода в —ливен, и от други заводи, където се ши€т на ишлеме дрехи с т€хната марка, затова изборът е по-гол€м и има различни неща, които в заводски€ м-н на ћирольо липсват. Ќо съм виждала дреха с марка мотиви, ко€то аз си купих в —ливен, на двойна цена провесена в софийски€ магазин.
÷итирай

ћнени€: 6 168
Ќаскоро попаднах на един зашемет€ващ календар на клиентки на един магазин за по-едри жени. ћо€ позната също позира за него. ќт всички календари, които получих за 2008ма, запазих само този. »де€та е, съвсем обикновени жени с по-едри форми да пресъздадат сцената на известна картина. «атова на вс€ка сцена долу вд€сно е и оригинала.  алендарът ми напомни за онзи филм, където жени на средна възраст в јнгли€ направиха  календар с голи снимки, за да съберат пари за диван в болницата. ѕревъзмогването на стереотипите, клишетата, усещането за себе си и отношението на публиката към различното е толкова различно от цар€щата тесногръдие у нас.  оето се отраз€ва и в отношението на бизнеса в крайна сметка. «а разлика от магазини "√игант", " ћакси" и тн измъчени опити, това малко магазинче  има сладкото и непреведимо име " ∆ените, които са меки, като масло" и продава скъпи, но страхотни дрехи.

јприл
ƒекември
ћарт
ћай

÷итирай

Ќавс€къде и никъде...—ред много, но сама...

ћнени€: 522
 smile3501 smile3501 smile3501 Ѕраво на сладурките!
÷итирай

ћнени€: 630
 алендарът е страхотен - вече е р€дкост да се попадне на такива добри идеи в рекламата!
÷итирай

спретната къщурка край селќ —ливен

ћнени€: 7 430

упувала съм дреха с етикет на ≈лена ћиро и от магазина на ћиролио в —ливен.  ѕървата очебийна разлика, разбира се е цената.

» не си се обадила Crossing Arms
¬ момента имат 50% намаление - купих си розово сако с розово - бледа пола bowuu за мойто зно…но дупе Laughing

ѕреди често си купувах и платове, но не от магазина им срещу Ѕилла, а в сами€ завод - цените на н€кои са доста по-ниски Wink ...и си ши€ 35
Ќ€кой ако идва насам да свирка Whistling
÷итирай

Sofia

ћнени€: 3 129
—ъс сутиените обаче имам гол€м проблем. Ќос€ 80— и въпреки това моделите са адски бабешки с едни дебели презрамки и дантели и все бели или кремави... јз обичам свежи цветове, изчистени, без дантели, твърда чашка, тънки презрамки, без расто€ние между чашките и още куп изисквани€ имам, такива 80— просто н€ма. Ѕългарските не ги харесвам, много са ми цветни с всичките им цвет€ и дантелки и тн.
» аз съм този номер и се б€х отча€ла, докато не вл€зох в Etam. Ќаправо от вратата им за€вих какво искам и ми извадиха 7-8 модела, от които 4 ми сед€ха добре, а в 2 се влюбих и направо ги взех, макар че б€х планувала само 1. —пециално тези , които взех, имат и дантелки, но √ќ“»Ќ» и секси, а не като на други, които са ми направо гнусни и се виждат шарките и под 5 ката дрехи.
«а сравнение в 7 seconds ми показаха само 2 модела по 150 лв едини€ и б€ха с гнусните дантели, а цветовете още по-ужас€ващи, дори не ги мерих.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 7 758
—ъс сутиените обаче имам гол€м проблем. Ќос€ 80— и въпреки това моделите са адски бабешки с едни дебели презрамки и дантели и все бели или кремави... јз обичам свежи цветове, изчистени, без дантели, твърда чашка, тънки презрамки, без расто€ние между чашките и още куп изисквани€ имам, такива 80— просто н€ма. Ѕългарските не ги харесвам, много са ми цветни с всичките им цвет€ и дантелки и тн.
» аз съм този номер и се б€х отча€ла, докато не вл€зох в Etam. Ќаправо от вратата им за€вих какво искам и ми извадиха 7-8 модела, от които 4 ми сед€ха добре, а в 2 се влюбих и направо ги взех, макар че б€х планувала само 1. —пециално тези , които взех, имат и дантелки, но √ќ“»Ќ» и секси, а не като на други, които са ми направо гнусни и се виждат шарките и под 5 ката дрехи.
«а сравнение в 7 seconds ми показаха само 2 модела по 150 лв едини€ и б€ха с гнусните дантели, а цветовете още по-ужас€ващи, дори не ги мерих.
ƒа,забравих и ≈“јћ,те също имат големи размери,които са доста шик.
÷итирай

с/у ќколоћръс“ното

ћнени€: 17 333
т.е аз например съм била винаги D, а този е F.

ћисл€, че ƒ и ‘ почти н€мат разлика. ¬ началото ти се струва, че има, но после...
 ъде е Etam? ћакар аз да съм си понапазарувала от “риумф...

ѕ.ѕ: Lennie, имам Ladyform Soft R. Ќеверо€тен е, но се подлъгах на чашка F. “р€бваше да си взема D.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 525
“ози проблем ми е познат до болка.  »мам широк ханш и панталони да си намер€ е адски трудно. ƒа не говор€ за ботуши-все са ми тесни на прасеца. ÷€ла ¬арна обикал€м, докато си намер€ нещо на сносна цена. ¬сички облекла са шити като за манекени  Mad  ак е възможно такава ограниченост  MadЌай-големи€т размер, който съм срещала е L за панталони или 52, като в повечето случаи не си отговар€т на номерата.
÷итирай

Ќе, ц€ла вселена...

ћнени€: 2 147
Не съм чела всички постове, но да спомена къде си намирам от време на време големи номера дрешки.
Първото място е на ул."Екзарх Йосиф" в посока пазара от ляво малко преди банката на самия ъгъл на пазара (не знам на кой номер е магазина Embarassed ) има и спортни  и по-официални дрехи.
Втория магазин е под колоните на "Пиротска" преди "Ботев". Основно там са дънки и панталони, но има ризи, блузи, сака.
И третия магазин е в РУМ Младост-2, на втория етаж. Там обаче са официални дрехи и са основно торбести модели, има и попадения понякога, но не са конфекция като че ли, ами по скоро са направени от любителки шивачки. Но пък последния път си купих чудни дънки от там.

Да не зебравя да спомена и фирма "Роска", чиито дрехи виждам тук-там из магазините за конфекция. Но единствения обособен магазин на фирмата, за който съм чула и в който цените на дрехите са просто на половината на това, което е по другите магазини (Примерно сако в самия магазин "Роска" е 25 лв. Същото сако на "Роска" в друг магазин е 40 лв.) е в доброто старо Илиенци.

Иначе и аз в отбора с дрехите. С ботушите се справям някак си. Леко ги набирам надолу и от височината се губят не повече от 3-4 см.
« ѕоследна редакци€: вт, 22 €ну 2008, 14:49 от Ѕалу »
÷итирай

Sofia

ћнени€: 3 129
 ъде е Etam? ћакар аз да съм си понапазарувала от “риумф...
¬ мола на 2ри€ етаж, а има и един на ¬итошка, ако не се лъжа.
÷итирай

—офи€ /јбсурдистан

ћнени€: 2 184
» аз в отбора  Wink
¬ анорексичните модели не влизам, а специализираните големи номера са ми огромни. Ѕългарските производители са се наговорили да не прав€т номера 48-50 (по нашата номераци€). Ќито текстил, нито трикотаж. ћакси-размерите започват от є56. ƒобре че мога да ши€, та от време на време спас€вам положението. —ега обаче ме е домърз€ло, ама май н€мам алтернатива, та ще тр€бва.
Ѕотуши не нос€, само боти. “о и с поли не ход€ през зимата, така че това не ми е проблем. ƒънки и панталони винаги стесн€вам в тали€та и скъс€вам задължително, висока съм 168см., мисл€, че това е много стандартен ръст, ама не е имало случай да куп€ панталон без да го подгъвам после. ѕоложението с бельото също е критическо  Mr. Green ’аресала съм си едно магазинче за бельо в  расна пол€на и прекос€вам ц€ла —офи€ за да си купувам от там. Ќе че винаги има това, което търс€, но все пак има избор. ƒа не отвар€м дума, че си търсех палто. “ъй като не намерих, вече не си и търс€. Ќавр€х се в едно €ке и това е. јман.
÷итирай

—офи€ /јбсурдистан

ћнени€: 2 184

ƒа не зебрав€ да спомена и фирма "–оска", чиито дрехи виждам тук-там из магазините за конфекци€. Ќо единствени€ обособен магазин на фирмата, за който съм чула и в който цените на дрехите са просто на половината на това, което е по другите магазини (ѕримерно сако в сами€ магазин "–оска" е 25 лв. —ъщото сако на "–оска" в друг магазин е 40 лв.) е в доброто старо »лиенци.

Ѕи ли по€снила къде точно се намира фирмени€т им магазин?
÷итирай

ћнени€: 6 802
дали да не си отворим тема с координати на магазини за по- пухкави мадами и съответно с придобивките от там, цени и др подобна информаци€?
÷итирай
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
120-134 от 1 031 отговора