Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 282 отговора

Стара Загора

Понеже старата тема е отдавна и вече набра доста страници пускам нова тема да споделяте тук.

За ПАП 3
Цитирай

тракийка съм

Зитка ,стискаме палци всичко да минава бързо и да е наред Hug
на мен само с преглед ми назначиха конизация.
добре ,че отидох и за друго мнение.
колпоскопа и цитонамазката не показаха отклонения,
щяха да си ме режат ей така ,от лекарско слабоумие.
Цитирай
Вчера бях на рутинен преглед при доктора, който ми прави конизацията. Исках да ми пусне микробиология, но след прегледа с просто око ми каза, че всичко е ок и ще направи такова изследване с контролната цитонамазка. От този преглед "с просто око" каза, че имам и малко "гъби" и ми изписа 2 глоболи, които да си слагам през три дни.
Всичко ми е било наред и нямало смисъл от колпоскоп. Нещо взех да се съмнявам в него.
Цитирай

Бургас

Запис ,успех и добри резултати на всички
Цитирай

запис Smile
Цитирай

Успех на Зита, дано скоро се похвали с добър резултат!
Цитирай

тракийка съм

Вярно че не е нужен само колпоскоп ,а и добри лекарски познания и умение да се работи с него.
Доволна съм от моята гинеколожка,тя разполага с такъв уред и при всеки преглед обезателно гледа и с него.
Цитирай

София, Младост

Здравейте и от мен. И на мен ми дойде времето да се разпиша в тази нелека тема  Sad. Малко преди НГ при проилактичен преглед ми откриха доста голяма раничка на шийката на матката. Цитонамазка PAP 3А и при преглед с колпоскоп изменени участъци. Биопсия не ми е правена все още, но утре съм на регледв МД при д-р Хранов  и най вероятно ще следва обгаряне с лазер.
Цитирай

София

viliandar, само бъди спокойна. Стискам ти палци.  Hug
Цитирай

София

Здравейте писах в края на другата тема.Днес ми казаха резултата от пап теста 3А-Б.С диагнозата ми от кюртажа в Шейново-ЦИН 3 ще се прави конизация.Аз съм се насочила към онкологията в София при доктор Стефан Иванов.Някой ако знае нещо за него като лекар моля да ми пише.Сега ще изчакаме да ми мине цикъла че още го няма след кюртажа и влизам за конизация.Направо съм се шашнала ПАП 3А-Б и ЦИН 3 не знам какво да мисля.Изчетох целите теми но е друго когато си поговориш с някой който е преминал през това.
Цитирай

Sofia

Здравейте и от мен. И на мен ми дойде времето да се разпиша в тази нелека тема  Sad. Малко преди НГ при проилактичен преглед ми откриха доста голяма раничка на шийката на матката. Цитонамазка PAP 3А и при преглед с колпоскоп изменени участъци. Биопсия не ми е правена все още, но утре съм на регледв МД при д-р Хранов  и най вероятно ще следва обгаряне с лазер.
Д-р Хранов е човекът!!! Ако има съмнения за нещо ще се допита до опитен колега, не се тревожи!
Цитирай
Здравейте писах в края на другата тема.Днес ми казаха резултата от пап теста 3А-Б.С диагнозата ми от кюртажа в Шейново-ЦИН 3 ще се прави конизация.Аз съм се насочила към онкологията в София при доктор Стефан Иванов.Някой ако знае нещо за него като лекар моля да ми пише.Сега ще изчакаме да ми мине цикъла че още го няма след кюртажа и влизам за конизация.Направо съм се шашнала ПАП 3А-Б и ЦИН 3 не знам какво да мисля.Изчетох целите теми но е друго когато си поговориш с някой който е преминал през това.
Спокойно, всичко ще е наред. Освен това в онкологията са най-добрите специалисти и ти няма да си им първия случай. Стискам ти палци!
Цитирай

ВАРНА

Здравейте и от мен, момичета! Писах в предната тема, когато цитонамазката ми излезе ПАП 3Б  (клетки от ниско до високостепенна дисплазия) с мнение за биопсия и пробно абразио. Правих си биопсия преди седмица, която показа жлезисто ерозио и клетки с хиперплазия, вчера бях на пробно абразио и в момета чакам резултата. Та въпросът ми е дисплазията и хиперплазията не са ли различни неща? Сякаш резултатите не се препокриват един с друг.
Цитирай

Пловдив

Здравейте.Преди около 1 час се прибрах от болницата след конизация, която ми направиха вчера към 11.Нищо не разбрах от самата операция.Помня само как ми сложиха упоиката още в стаята и после след около 14.00 се събудих от болки в леглото, но акушерките веднага ми сложиха обезболяващо и всичко беше наред.Разбирасе не е приятно , но не е болка за умиране.Бързо станах след около 4-5 часа и после почти цяла нощ ставх и лягах, защото не ме свърташе на едно място.И тази сутрин към 10 ме изписаха и сега съм си в къщи и не ме боли, само малко ми се вие свят, защото не съм яла нищо и кръвното ми е паднало, но няма кръвотечение.Сега остана само да чакам резултатите от хистологията.Те ще излезнат в края на седмицата-четвъртък или петък.Стискайте палци всичко да е наред.А на всички който им престои конизация да не се притесняват, аз дето от една игла ми става лошо го преживях и вие ще се справите.Успех на всички и само добри резултати. Peace
Цитирай

София

Мила от все сърце ти пожелавам резултатите да са добри!На мен ми предстои конизацията.Ти къде я прави в коя болница?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 282 отговора