Какво ще кажете за името Кръсто

  • 7 688
  • 200
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 636
Не ми звучи добре нито едно от трите имена. Аз бих избрала Кристо Peace.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Кристо ми се вижда с най-близко звучене.

 Peace

# 32
  • Мнения: 4 406
не ми харесва, Крис е по- добре като че ли..

# 33
  • София
  • Мнения: 1 529
Име като име,ще свикнеш с него ,да родиш живо и здраво дете е по важно. Като компромисно решение-Кръстин.  bouquet

# 34
  • Мнения: 7 474
. Аз бих избрала Кристо Peace.

Определено е по-добре  Peace и Кръстин по-бива Rolling Eyes

# 35
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Да, харесва ми името Кръсто. И ако ще кръщавате детето на някого, то вероятно уважавате този човек и вероятно ще го засегнете, ако изкилиферчите името му до неузнаваемост, понеже майките от форума така преобладаващо смятали. Успех и зравичко и весело бебче!

# 36
  • Мнения: 97
Според мен Кръсто и по-добрият вариант...Въпреки че може да не е точно Кръсто,а Кръстин например?Според мен звучи малко по-съвременно Peace

# 37
  • Мнения: 116
 Моя свекър също се казва Кръсто и аз мисля да кръстя детето си на него. Много уважавам и ценя човека, за да преиничавам името му. А и не името прави човека, а човека прави името, все пак.

 И това за Кръстова гора...  Peace  Ще ви откраднем идеята...

# 38
  • Мнения: 861
От трите предложени от теб имена определено Кръсто ми харесва най-много. Другите две не бих избрала изобщо.
Предложеното по-горе Кристо е най приемливо като че ли.

# 39
  • Мнения: 4 621
Не ми харесва нито едното Confused

# 40
  • Мнения: 2 171
Не ми харесва. Близки имена, за които се сещам - Христо, Кристиян.

# 41
  • Мнения: 145
Какво значение има какво мислят другите за името? Важното е на теб да ти харесва. Според мен е хубаво, че искаш да уважиш свекър си, но за мен по-важно е детето да си има хубаво име, а не на всяка цена да носи нечие име. Овен това могат да се направят най-различни вариации, които да звучат подобно или да се запази първата буква. И все пак, нека името да ти харесва на теб! Заслужаваш да си избереш име за детенцето!

# 42
  • София
  • Мнения: 2 734
Предложението за Кръстин ми звучи най-добре.Хем българско,хем съвременно,хем по-оригинално от така разпространеното напоследък Кристиян.

# 43
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Странни са ми и  трите, но Кръсто ми звучи най -добре!
 Кристо , Крис   ?????

# 44
Кръстиян?
Така хем запазваш името на дядото, хем е по-съвременно, хем не е толкова разпространено като Кристиян.

Общи условия

Активация на акаунт