Гледахте ли по Нова ТВ за бременното момиче което живее в кола?

  • 3 457
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 459
Значи аз, вие да си търсим начин, а на циганката - цяла България да и търси?! Аз плащам наем. Не държавата - аз! С какво циганката и бебето и са по-привилегировани от мен и бебето ми?!

Докато ги хрантутим, ще се множат и някой ден ще станем циганска държава! Аман от миризливия им вой "Държавата да даде"! И защо да я жалите, като ако не това, то 7-мото бебе ще бъде хвърлено в дом и пак ние ще влачим дрешки и играчки! А другите 6, които са имали "късмета" да останат при нея, ще ви мият стъклата на кръстовището!

 PeaceВсе едно аз съм го написала

# 31
  • Мнения: 1 294
Да, точно така си е, цинизъм или не, това е истината. Но циганите просто вече са експерти де лукс да манипулират хората, вече не минава пред българите и са се прехвърлили на общо европейско ниво и гОрките европейци вярват и само изискват от нас. Ами като мислят, че могат да се справят, да вземем да се сменим, да вземат по 50 000 мангала на държава, таман ще ги напределим по равно и да си ги гледат и интегрират, арее, който много знае да покаже и малко практика.
Сигурно всеки си дава сметка, че социалната система в БГ издиша точно заради тях, няма как процента на ползвателите на социални помощи да е толкова голям и да става номера.
Между другото те и сега им дават спирали безплатно, ама явно не смогват, те се женят на по 12 години братче. Няма как на 12 годишно на му сложиш спирала.
Ама и в предишния пост писах, циганина си е циганин, колкото и пари да му дадеш, където и да живее, няма промяна. Тук са точно същите, слава богу, че са малко.

# 32
  • Мнения: 804
Не ми се говори изобщо - ще заключат темата  Naughty
И аз се въздържам по същата причина, въпреки, че в случая въобще не е важно каква е, а само това че е неадекватна и допускам, че в мига в който роди някой ще я забремени отново. Горкото дете!

# 33
  • София
  • Мнения: 2 958
Либи, аз лично не съм чувала за такава българка. Слава Богу! 

Циганите , са мързеливи, генно им е заложено. Да мрънкат, да се вайкат и да лежат на чужд гръб им е в кръвта.

Съгласна съм с повечето ви  мнения. Peace

# 34
  • Мнения: 125
Мисля,че това е номер за да привлече внимание и да получи общинско жилище.Моя много близка приятелка вече 22 години живее на квартира и не може да получи жилище заради такива цигани.Стигна до министър Масларова и тя беше проучила въпроса и се установи ,че цигани взимат жилища.Малолетни бременни взимат общинско жилище ,после сестра й ,после брат й ,и така цялата род.На всичко отгоре ги продават и си купуват хубави къщи в селата.И други измами имаше но,но вече не си спомням какви бяха.Аз бях потресена от наглоста на тези хора.

# 35
  • Мнения: 742
Не ми се говори изобщо - ще заключат темата  Naughty
И аз се въздържам по същата причина, въпреки, че в случая въобще не е важно каква е, а само това че е неадекватна и допускам, че в мига в който роди някой ще я забремени отново. Горкото дете!

За жената или бебето говориш? И в двата случа бих казала "горкото дете.".

Много сте цинични, много. Коритаров е най-циничен.  Понякога се налага хората да бъдат спасявани от самите себе си.

Никак ли не ви дожаля за нея?  А аз уж съм циганофоб.

# 36
  • Мнения: 804

За жената или бебето говориш? И в двата случа бих казала "горкото дете.".

За жената говоря.
Защото и тя горката е плод на някоя деградирала алкохолизирана малоумница и законен или анонимен осеменител, които са я захвърлили. Тя априори е нямала алтернатива и по всяка вероятност единствените "ласки" които е получила в живота си са били докато са я ч*кали разни други олигофрени.

# 37
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
ellyst, чудя се да ми е жал ли? Ако ми е жал за нея , ще трябва да ми е жал за още бая циганки като нея, които лежат свити къде ли не, да просят. Ахмед Доган ще се погрижи за тях, вратичките им се отварят, повече от колкото за нас. Хора са, да. Но има доста българи, които също са в много лошо положение, но които не дават по телевизията и не реват.
Не може мъжът ми да работи, бъхти като вол, и понеже му е голяма заплатата да ми спрат детските и в същото време да плаща данъци и да ходят в помощ на циганката дето ражда всяка година. Значи аз право на помощ нямам, защото съм българка, и мога да работя, пък те видиш ли мързи ги.

Със сигурност ще ми затрият поста, могат даже и да ме баннат , ако ви пусна тук едно филче, което ме потресе за циганите и турците в България, затова няма да го пусна, но който иска да го види, мога да го пратя на ЛС. След него няма да ви казвам какво мисля за тях.

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 14:18 от Иренка

# 38
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Проблема е в информираността ... повечето от тях вероятно раждат по толкова много деца, защото идея си нямат как става тази работа ... интересното е, че никой не си дава труд да осветли хората по въпросите за секса и размножаването, контрацепцията и т.н... ... ако във всеки цигански квартал имаше групи обучени хора, роми или не, които обикалят и обясняват... всеки ден, обясняват до втръсване за секса , как стават бебетата и че отговорността за бебето е на двама души, а не е виновна "тъпата женска, че пак е забременяла"ако раздават листовки с картинки, за да стане достатъчно ясно ...вероятно захвърлените бебета ще намалеят с пъти

Според мен това трябва да бъде програма с приоритет за министерствата... информирането

# 39
  • Мнения: 3 447
Проблема е в информираността ... повечето от тях вероятно раждат по толкова много деца, защото идея си нямат как става тази работа ... интересното е, че никой не си дава труд да осветли хората по въпросите за секса и размножаването, контрацепцията и т.н...
Е колко акъл се иска да се сетиш да си го извадиш, преди да си свършил? Не е нужна титанична мисъл, за да ти хрумне, без пари е, а все е някаква контрацепция.

# 40
  • Мнения: 804
Проблема е в информираността ... повечето от тях вероятно раждат по толкова много деца, защото идея си нямат как става тази работа ... интересното е, че никой не си дава труд да осветли хората по въпросите за секса и размножаването, контрацепцията и т.н...
Е колко акъл се иска да се сетиш да си го извадиш, преди да си свършил? Не е нужна титанична мисъл, за да ти хрумне, без пари е, а все е някаква контрацепция.
ще се сетиш ако не си пиян като талпа... или тъп като г**

# 41
  • Мнения: 1 038
Да гледах го,от два дена се раздухва случая,но не знам да се възмущавам ли или да я съжалявам.
Май повече натделява възмущението.Да я питат кой е бащата на това дете,защо е отказала помощ,като са й предлагали такава.
Ами не мога да го разбера това девойче,на какво разчита.Искала си старият дом,ама като си в такова положение нямаш избор бе моме,къде си тръгнала и защо изобщо ще го раждаш това бебе,което ще носи твоята  съдба,ще го прехвърлят от дом в дом,защото се съмнявам,че ще го гледа.
Абе тъпа работа,нямам думи,то бива глупави хора,ама тая направо е малоумна.
И в крайна сметка,какво ще стане,ще й помогнат,ще я настанят някъде,ще живее на гърба на държавата,няма и да си мръдне пръста за каквото и да било. #Cussing out

# 42
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Проблема е в информираността ... повечето от тях вероятно раждат по толкова много деца, защото идея си нямат как става тази работа ... интересното е, че никой не си дава труд да осветли хората по въпросите за секса и размножаването, контрацепцията и т.н...
Е колко акъл се иска да се сетиш да си го извадиш, преди да си свършил? Не е нужна титанична мисъл, за да ти хрумне, без пари е, а все е някаква контрацепция.

Аз си мисля, че някои хора си нямат никаква идея за нещата

# 43
  • Мнения: 1 038
Аз пък се впечатлих  много повече от момчето в дома, което само си е потърсило правата- изключително интелигентно момче, говореше по-добре от директорката на дома!И мисля, че може би ще се намерят хора, които ще му помогнат да учи!! Simple Smile
 А циганки, като тази много, сигурно и тя незнае от кой и е детето!!!
И мен момчето много ме впечатли,ей на такива хора трябва да се помага,които знаят какво да правят с помоща,а не на такива дето даже не знаят за какво и как да живеят!

# 44
  • София
  • Мнения: 235
Проблема е в информираността ... повечето от тях вероятно раждат по толкова много деца, защото идея си нямат как става тази работа ... интересното е, че никой не си дава труд да осветли хората по въпросите за секса и размножаването, контрацепцията и т.н... ... ако във всеки цигански квартал имаше групи обучени хора, роми или не, които обикалят и обясняват... всеки ден, обясняват до втръсване за секса , как стават бебетата и че отговорността за бебето е на двама души, а не е виновна "тъпата женска, че пак е забременяла"ако раздават листовки с картинки, за да стане достатъчно ясно ...вероятно захвърлените бебета ще намалеят с пъти

Според мен това трябва да бъде програма с приоритет за министерствата... информирането

Изобщо не си права, постоянно се опитват не правителствени и правителствени организации да ги ограмотят, те не се интересуват. Баща ми от години се бори с това в Българската асоциация за семейно планиране и сексуално здраве. Търсят пари от чужбина и от България, правят се книжки, листовки и семинари. 'Братята' роми идват на семинара, ядат, пият на версия и нищо от обучението не им влиза в главите. Мъжете смятат че им е под достойнството да ползват презервативи, жените не искат да ходят на преглед и да им поставят спирали, да не говорим че хапчетата изобщо не ги пият по графика. Изобщо такива работи. Може да провериш този линк.

БАСП

Общи условия

Активация на акаунт