с какво АМ храните децата си?

  • 5 218
  • 122
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 197
С какво АМ храните децата си?Кое е най-масово използвано?

# 1
  • Мнения: 2 131
Като беше по-малък - с Фризолак и Фризовом, в момента давам Фризо 2

# 2
  • Мнения: 1 586
И аз така,като беше малък Frisolac, Frisovom.Сега давам Нестле Джуниър. Flutter

# 3
  • Мнения: 554
Ние сме на Милумил 2

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Давах Аптамил.

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Започнах с Нан, после Нестоген, после Фризо 2. От 11 месечна пие прясно мляко.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Фризо 1,2,3.

# 7
  • Мнения: 179
Габи харесва само Хумана.

# 8
  • Мнения: 337
Откакто сме на АМ сме на НАН

# 9
  • Мнения: 16
Започнахме с НАН,но повръщаше от него.Минахме на НУТРИЛОН.

# 10
  • Мнения: 15 379
В болницата го захраниха с Фризолак, почти веднага го смених с Аптамил 1 Peace

# 11
  • Мнения: 521
Милумил 2

# 12
  • София
  • Мнения: 2 161
Само Aptamil

# 13
  • Мнения: 9 973
фризолак Peace

# 14
  • Мнения: 5 940
С Милумил, но какво от това? Не разбирам смисъла....

# 15
  • София
  • Мнения: 928
Aptamil  Peace

# 16
  • Мнения: 403
Фризолак 1

# 17
  • Мнения: 814
По първия ти въпрос - с Лактана БИО (преди да излезе на пазара съм използвала няколко други марки).

..... Не разбирам смисъла....
newsm78

# 18
  • Мнения: 5 940
Просто ми звучи като непредставително социологическо проучване, затова не разбирам смисъла.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 76
В болницата са й давали Фризолак, впоследствие Аптамил и от 3 седмици вече сме на Лактана Био

# 20
Началото бяхме на  Фризолак, после Нан , Аптамил и накрая намерихме  потходящото АМ за нас HIIP Party

# 21
  • Мнения: 3 376
С Фризолак го хранихме,вече сме на тройката.

# 22
  • Мнения: 434
С Фризолак и двете.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 099
НАН (в началото) и Лактана откакто го има

# 24
  • Мнения: 64
 Давах АПТАМИЛ,но бебka получи алергична реакция и сега сме на FRISO HA.

# 25
  • Мнения: 1 409
С NAN още от началото

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 270
С Milumil  Peace

# 27
  • Мнения: 491
Фризовом

# 28
  • София
  • Мнения: 68
Аптамил

# 29
  • Мнения: 4 784
Сменихме няколко, но откато започнахме Аптамил, сме си твърдо на него. В момента сме на 2, но скоро ще преминаваме към 3. Много съм доволна, а и малкия много го харесва.

# 30
  • Мнения: 724
Ние минахме през три млека.Първо давах Аптамил след това НАН и сега ХИП.Хипа най много и харесва.

# 31
  • Мнения: 1 900
Аптамил Peace

# 32
# 33
  • Мнения: 161
Peace
Към майките даващи Лактана био- От къде мога да го закупя? Има ли го в Метро, Билла? Търсих го в няколко детски магазина в нашия град, но все още не го продават.

# 34
  • София
  • Мнения: 15 219
На тази страница: http://www.njpartners-bg.com/findus.html#
Кликни върху " ЗА КЛИЕНТИ:
За пълния списък с магазини и аптеки натиснете тук..."

Там виждам, че в Благоевград се продава в магазин ПРИМАВЕРА, ул. Мизия 8.


# 35
  • Мнения: 502
Ползваме nutrilon 1.От aptamil се запекохме.

# 36
  • София
  • Мнения: 574
Nutrilon1 и съм доволна.

# 37
  • Мнения: 983
NAN.....Харесва го и до сега не съм го сменяла  Blush

# 38
  • Мнения: 213
Лактана - много съм доволна !
Poli S - виж тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256570.0

# 39
  • Мнения: 173
Както виждам,спадам към по-високия процент - давам Аптамил

# 40
  • Мнения: 1 193
Аптамил, пие го от както е навършила 6м. По препоръка на педката. Нямам оплаквания.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 397
Синът ми с Аптамил до годинка, след това Нестле. Сега бебка направо на НАН и след годинка и тя на Нестле  Peace

# 42
  • Мнения: 1 701
Аптамил

# 43
  • София
  • Мнения: 3 271
И сина ми и сега дъщеря ми храня с Аптамил Peace

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
NUTRILON

# 45
  • Мнения: 11
Ние сме на Милумил 1 Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2 774
На Аптамил бяхме....докато не стигнахме до тройката,него направо не искаше да го близне.Обърнахме на Милумил 3 ядеше го с охота.Така като се замисля и с прехода от Аптамил1 към Аптамил2 малко неохотно стана работата.

# 47
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Давах му Аптамил.

# 48
poredniq oppit na predstavitel na firma da razbere ne6to ot tozi forum Simple Smile stiga ve4e takava anketa be publikuvana pone 100 pyti vseki hrani s kakvoto si izbre nestle i frizo sa lideri po prodajbi v top 3 sa numana i nutricia aptamil i milumil o6te di6at prahulqk a hipadjiite sa izvyn pazarnite danni za6to neznam amam sa slabi4ki o6te drugite sa "pazarni djudjeta Simple Smile dannite mi sa syvsem aktualni i verni ta predstaviteli mili stiga ste pitali a otivaite po kabinetite i bolnicite da natiskate doktor4etata da vi izpisvat mlekata q vijte frisolak part time tuk tame tam pari4ki tam podary4eta i opaa pazara e na6 pitali li ste za6to bolnicite v sofiq davat friso ami za6toto friso im davat (prodavat na zaguba ili darqvat!!!!) mleka a kak taka samo friso sa vlezli v bolnicite ? ami za6toto sa "obi4ani" i "6tedri" a i docent Marinova e leko "li4no obvyrzana " sys markata ili pyk razu4ete na kogo e sobstvennost firmata vnositel i porazpitaite koq e maikata na tozi/tazi sobstvennik/sobstvenni4ka Simple Smile ..... malko vypros4eta za razmisyl Simple Smile ina4e friso si e svetovna dokazana marka  newsm78  bouquet newsm78  bouquet

поредния оппит на представител на фирма да разбере не6то от този форум  стига ве4е такава анкета бе публикувана поне 100 пъти всеки храни с каквото си избре нестле и фризо са лидери по продажби в топ 3 са хумана и нутриция аптамил и милумил о6те дишат прахуляк а хипаджиите са извън пазарните данни за6то незнам амам са слаби4ки о6те другите са "пазарни джуджета  данните ми са съвсем актуални и верни та представители мили стига сте питали а отиваите по кабинетите и болниците да натискате доктор4етата да ви изписват млеката я вижте фризолак тук таме там пари4ки там подаръ4ета и опаа пазара е на6 питали ли сте за6то болниците в софия дават фризо ами за6тото фризо им дават (продават на загуба или даряват!!!!) млека а как така само фризо са влезли в болниците ? ами за6тото са "оби4ани" и "6тедри" а и доцент Маринова е леко "ли4но обвързана " със марката или пък разу4ете на кого е собственност фирмата вносител и поразпитаите коя е маиката на този/тази собственник/собственни4ка  ..... малко въпрос4ета за размисъл  ина4е фризо си е световна доказана марка

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 22:07 от Vivi

# 49
  • София
  • Мнения: 4 588
NAN

# 50
  • Мнения: 565
От началото сме на НАН по съвет на педиатърката. Нямахме проблем и си останахме с него.

# 51
  • Мнения: 814
Просто ми звучи като непредставително социологическо проучване, затова не разбирам смисъла.
Да, valerie, и аз това имах предвид  Thinking

# 52
  • Мнения: 5 940
Просто ми звучи като непредставително социологическо проучване, затова не разбирам смисъла.
Да, valerie, и аз това имах предвид  Thinking
Всъщност като се замислиш всички теми във форума са си баш това. Мисълта ми беше, за какво би могло да се ползва- за публикация, за агитация или просто така  да не скучаем. Би ли сменила млякото, ако се окаже, например, че 62 процента дават Аптамил?

# 53
  • Мнения: 3 634
Започнахме с НАН,но повръщаше от него.Минахме на НУТРИЛОН.

От който пак повръщаше. Минахме на Нутрилон Комфорт, той пък стана Аптамил Комфорт. И всичко това за 1 месец.  Sick

# 54
  • Мнения: 161
Просто ми звучи като непредставително социологическо проучване, затова не разбирам смисъла.
Да, valerie, и аз това имах предвид  Thinking
Всъщност като се замислиш всички теми във форума са си баш това. Мисълта ми беше, за какво би могло да се ползва- за публикация, за агитация или просто така  да не скучаем. Би ли сменила млякото, ако се окаже, например, че 62 процента дават Аптамил?
Мили майчета, бъдете толерантни към съфорумките си. Ако на някой, дадена тема или анкета не му харесва, просто не я чете или не пише в нея. По-добрия вариант, отколкото да се правят злостни забележки. Потрудила се е жената да пусне анкета, няма лошо в това и съвсем не е соц.проучване или реклама.

# 55
  • Мнения: 1 197
Пуснах анкетата ,защото ми е интересно,а и защото моята педиатърка ми каза,че frisolac е най-използван,което не ми се вярваше.На когото анкетата не му харесва просто да не гласува,като не вижда смисъл
Просто ми звучи като непредставително социологическо проучване, затова не разбирам смисъла.
Да, valerie, и аз това имах предвид  Thinking
Всъщност като се замислиш всички теми във форума са си баш това. Мисълта ми беше, за какво би могло да се ползва- за публикация, за агитация или просто така  да не скучаем. Би ли сменила млякото, ако се окаже, например, че 62 процента дават Аптамил?

# 56
  • София
  • Мнения: 15 219
А защо да не е тема тип "сверявам си часовника"?
Авторката дава някакво мляко, но е възможно и да се е запитала дали пък дава най-доброто. Един от начините да го разбере е да попита останалите какво дават. Най-лесният начин за отчитане на отговорите е анкета.
Подобни анкети са пускани десетки пъти. Никога не съм гледала на тях като на проучване на пазара. Освен, разбира се, ако не са пуснати от прясно регистриран потребител и нещо в ІР-то или мейла му не издава подчертана принадлежност към фирма-вносител.  Peace

# 57
  • Мнения: 5 940
Добре де, интересна ми беше причината да пуснеш подобна анкета.

# 58
  • Мнения: 508
Твърдо за Милумил Hug

# 59
  • Мнения: 232
Фризолак, после фризо 2, сега ще опитам аптамил.

# 60
  • Мнения: 1 477
Милумил.

# 61
  • Мнения: 351
Почнахме с Нан,минахме и през Аптамила сега сме на Фризолак и съм доволна!

# 62
# 63
  • Мнения: 31
Започнах с Фризолак 1,2 , а сега давам НАН

# 64
# 65
  • Станимака
  • Мнения: 123
 Милумил, Аптамил, сега сме на НАН 2, после ще минем на Нестле Джуниър.

# 66
  • Мнения: 6 441
Все още кърмя,но вечер дохранвам с Милумил и съм много доволна.

# 67
  • Мнения: 757
Милумил,преди бяхме на аптамил но нещо го развалиха.

# 68
  • София
  • Мнения: 574
Nutrilon1

# 69
  • София
  • Мнения: 5 719
Аптамил 1 Имунофортис,но като че ли нещо ни се обриват бузките от новия Rolling Eyes
Май ще мина на Хип 2 Peace

# 70
  • Мнения: 31 172
Първо с Аптамил, после преминахме на Милумил. И сега се храни с това сутрин и вечер.Добавям в почти всичко мляко



Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 13:45 от denikova

# 71
  • Мнения: 45
В родилното го захраниха с Нан, но откакто се прибрахме от там, е на Милумил. Вече 7 месеца.

# 72
  • Мнения: 147
С Аптамил 2,  бебчето си го хапва с удоволствие.

# 73
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
След кърмата-директно без да му мисля, минахме на НАН ХА.

# 74
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
frisolac, но ме посаветваха да му взема и ....... е забравих му името и да ги редувам.

# 75
фризолак 1, много го харесва детето, яде го с удоволствие и не се запича

# 76
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
фризолак 1, много го харесва детето, яде го с удоволствие и не се запича
по колко пъти ходите по голяма нужда

# 77
  • Мнения: 63
 Хипп 2 розова серия с пробиотици по лекарско предписание

# 78
  • Мнения: 1 197
И ние сме с frizolac и си акаме редовно нямам проблеми Peace

# 79
  • Мнения: 3 314
Нутрилон Комфорт  Peace 

# 80
  • Мнения: 1 197
poredniq oppit na predstavitel na firma da razbere ne6to ot tozi forum Simple Smile stiga ve4e takava anketa be publikuvana pone 100 pyti vseki hrani s kakvoto si izbre nestle i frizo sa lideri po prodajbi v top 3 sa numana i nutricia aptamil i milumil o6te di6at prahulqk a hipadjiite sa izvyn pazarnite danni za6to neznam amam sa slabi4ki o6te drugite sa "pazarni djudjeta Simple Smile dannite mi sa syvsem aktualni i verni ta predstaviteli mili stiga ste pitali a otivaite po kabinetite i bolnicite da natiskate doktor4etata da vi izpisvat mlekata q vijte frisolak part time tuk tame tam pari4ki tam podary4eta i opaa pazara e na6 pitali li ste za6to bolnicite v sofiq davat friso ami za6toto friso im davat (prodavat na zaguba ili darqvat!!!!) mleka a kak taka samo friso sa vlezli v bolnicite ? ami za6toto sa "obi4ani" i "6tedri" a i docent Marinova e leko "li4no obvyrzana " sys markata ili pyk razu4ete na kogo e sobstvennost firmata vnositel i porazpitaite koq e maikata na tozi/tazi sobstvennik/sobstvenni4ka Simple Smile ..... malko vypros4eta za razmisyl Simple Smile ina4e friso si e svetovna dokazana marka  newsm78  bouquet newsm78  bouquet

поредния оппит на представител на фирма да разбере не6то от този форум  стига ве4е такава анкета бе публикувана поне 100 пъти всеки храни с каквото си избре нестле и фризо са лидери по продажби в топ 3 са хумана и нутриция аптамил и милумил о6те дишат прахуляк а хипаджиите са извън пазарните данни за6то незнам амам са слаби4ки о6те другите са "пазарни джуджета  данните ми са съвсем актуални и верни та представители мили стига сте питали а отиваите по кабинетите и болниците да натискате доктор4етата да ви изписват млеката я вижте фризолак тук таме там пари4ки там подаръ4ета и опаа пазара е на6 питали ли сте за6то болниците в софия дават фризо ами за6тото фризо им дават (продават на загуба или даряват!!!!) млека а как така само фризо са влезли в болниците ? ами за6тото са "оби4ани" и "6тедри" а и доцент Маринова е леко "ли4но обвързана " със марката или пък разу4ете на кого е собственност фирмата вносител и поразпитаите коя е маиката на този/тази собственник/собственни4ка  ..... малко въпрос4ета за размисъл  ина4е фризо си е световна доказана марка

Моля, пишете на кирилица!
Да беше изчела темата там обяснявам защо питам,вместо да обсъждаш без да си осведомена

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Фризо НА

# 82
  • Мнения: 64
И аз давам FRISO HA ,започнах с APTAMIL 1,но се оказа,че Тити е нещо алергична към млечния белтък.

# 83
# 84
  • Мнения: 113
Фризовом и Фризо2

# 85
  • Мнения: 266
АПТАМИЛ 3

# 86
  • Мнения: 238
Фризопеп

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Минахме през Фризолак, Фризовом, Нутрилон и сега сме на Аптамил. Дано да е последното  Peace

# 88
  • Мнения: 27 524
Беше с Аптамил, докато го пиеше, много съм доволна.  Peace
Сега ползваме НАН ПРО 2, защото няма 4-седмичния срок за използване  Simple Smile

# 89
  • Мнения: 325
До преди месец беше на кърма, сега давам ХИП 2 с пробиотици.

# 90
  • Мнения: 1 165
Преди давах Фризовом+Фризолак, а от годинката минахме на Нестле Джуниър.

# 91
  • Мнения: 398
Като бебе първо бяхме на Аптамил,като спря да го яде минахме на Милумил,а сега вече сме на Фризо 3,че Нестлето  се загуби нейде..... Thinking

# 92
  • Мнения: 30
Само на ФРИЗОВОМ ,на почти 5м. Но мисля да го сменям и тази тема ми дойде ок за информация!!!

# 93
  • Мнения: 1 536
Фризомел

# 94
  • София
  • Мнения: 574
Nutrilon

# 95
  • Мнения: 256
Пробвах ме с фризолак,но се оказа че има алергия и сменихме на НАН НА

# 96
  • Мнения: 142
Здравейте,
Аз дохранвам с SMA.
Някой ползвал ли го е???
Поздрави

# 97
  • Мнения: 1 197
Здравейте,
Аз дохранвам с SMA.
Някой ползвал ли го е???
Поздрави
Аз лично не сум го чувала,къде е произведено

# 98
  • Видин
  • Мнения: 685
НАН ХА, след това НАН 1, а сега мисля да пробвам кисело мляко Peace

# 99
  • Мнения: 142
Здравейте,
Аз дохранвам с SMA.
Някой ползвал ли го е???
Поздрави
Аз лично не сум го чувала,къде е произведено

Във Великобритания..Тук много го ползват

# 100
  • Мнения: 2 641
Лактана био - много добро мляко, абе най доброто май засега на пазара у нас...поне за мойто бебе

# 101
  • Мнения: 228
С НАН и кърма, т.е. вече сме на смесено хранене...
допреди две седмици само на кърма. Брат й също съм го хранила с НАН и определено съм доволна от него, не съм имала проблеми от срота на запек или нещо друго.

# 102
  • Мнения: 27 524
НАН ХА, след това НАН 1, а сега мисля да пробвам кисело мляко Peace

По-добре недей, прекалено рано е  Peace

# 103
  • Мнения: 207
Нан давам!

# 104
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Храних с Аптамил до 1г. и 2м.

# 105
  • Мнения: 408
милумил

# 106
  • Мнения: 18
Лактана БИО.  Peace
Смених Аптамил Комфорт с Лактана БИО и съм много доволна. Не знаех нищо за пробиотиците. Но с много четене и убеждаване на педиатърката, а и малко на своя глава минах на Лактана БИО. Вече повече от месец и половина си акаме по 1 или 2 пъти на ден.  бебо е спокоен. Въобще да съм знаела отначало. Ама пак навреме. И аз като Anaise мисля, че Лактана БИО е най-доброто мляко.

# 107
  • Мнения: 674
Аптамил от 6-тия месец, откакто не кърмя, но вече съвсем не го иска - само в попара.

# 108
  • Мнения: 781
С Милумил  Peace

# 109
  • Хасково
  • Мнения: 79
Ние първо бяхме на Нутрилон (такова ми дадоха в аптеката още на 10 ден след раждането, след като казах че искам най-хубавото мляко newsm78), бебка обаче не го харесваше. Всяко хранене беше малък ад в продължение на почти 2 месеца. Смених го с Милумил, по мое усмотрение, въпреки че педито разправяше че всички млека са еднакви Naughty. Хареса го много, но получи разстройство, което според мен и не само според мен е от Милумила. Сега сме на розовия HIPP - бебка и него хареса и съм доволна за сега Peace

# 110
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
С Аптамил 1,2,3..но когато го смених /сина ми тогава беше на 1,2г./ минахме на Нестле Джуниър защото отказа Аптамил3.

# 111
  • Мнения: 64
НАН ХА, след това НАН 1, а сега мисля да пробвам кисело мляко Peace
    Мисля,че все още е рано за кисело мляко.Аз лично бих дала след годинката.

# 112
  • София
  • Мнения: 4 294
Хранех с НАН 1, после с НАН 2 и сега с Нестле Джуниър вечер преди заспиване.

# 113
  • Мнения: 2 908
Давах Аптамил.Сега сме на Нестле Джуниър.

# 114
  • София
  • Мнения: 6 011
До годинката Аптамил, след това Нестле Джуниър.

# 115
  • Мнения: 344
С каката и сега с бебо ползвам Фризолак. Засега не съм имала проблеми и при двамата!

# 116
# 117
  • Варна
  • Мнения: 1 179
До година и 4-5 месеца Аптамил. После за кратко минахме на Фризо 3. Сега само кисело мляко.

# 118
  • Мнения: 493
Първо я кърмих 2 месеца,после Аптамил AR и сега откакто спря да повръща Нан 1 и сега Нан 2

# 119
  • варна
  • Мнения: 355
кърмя и дохранвам с NAN,в началото пробвах и сфризолак ама не го хареса.

# 120
  • Мнения: 30
Ето ни пак.Сега сме на ЛАКТАНА БИО от 3дни.Бяхме на фризовом.Рано е за генерално мнение,но засега сме добре.пу-пу-пу....

# 121
  • София
  • Мнения: 5 719
Аптамил  Peace

# 122
  • Мнения: 4 017
В началото Фризо - хипоалерген, а сега от втория месец - Фризолак 1.

Общи условия

Активация на акаунт