Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • България
за 6дни 6 кг.с тази диета е възможно, аз я пробвах и сам много доволна,купих си книгата му отговорих на въпросите по тях определяш какъв тип тяло си и започваш струва 13,00лв.

# 1
  • Пловдив
Браво Simple Smile
6 кг ли свали за 6 дни?

Това са стари теми за Търмънд
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=103906.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=223093.0

Аз съм я спазвала 2 пъти и бях много доволна също. Супер е за "рестартиране" на метаболизма.

# 2
здравейте!
някой ще я започва ли?
днес положих плахо начало и ще се радвам на подкрепа!
а вие с колко кг отслабнахте?а от колко първоначално тръгнахте?коя група сте?

# 3
  • Пловдив
Аз я пазих 2 пити през година горе-долу. Първият - лятото на 2006;вторият - април 2007
Първият път като направих теста бях А, ама май съм го объркала нещо, вторият път се оказах С . тип С повече ми отговаря на фигурата.
Първият път свалих 4.5 кг, вторият- 4 кг.
Но от риба тон и пиле ми се повдига още Sick

Сега съм при Дюкан. Може да се замисля дали да не направя няколко дни на Търмънд за разнообразие.
Успех!!!

# 4
  • София
купих книгата на майка ми преди време, но нито тя, нито аз проявихме особен интерес.
ще прочета книжката и темата и да видим какво ще измъдря ...

# 5
надявам се някоя от вас да се реши да започне,че с компания е по-лесно... Praynig

# 6
  • в резерват
Не спазвам диетата на М.Търманд, по точно се храня според принципите на НВД. Редовно обаче  включвам в тренировките си упражненията от книгите му и съм много  доволна.

# 7
  • България
започвам я от днес вчера си приготвих всичко предварително така е по лесно,1 път свалих 5кг. сега ще видим успех на всички които ще я правят

# 8
  • Пловдив
Аз ще се опитам да се храня по режима на Търмънд, т.е. да ям през 3 часа зеленчуци+риба или пиле (оле как го обясних ooooh!)
Идеята ми е да се храня по правилата на Търмънд, обаче без въглехидратите (ориз и картофи не мога да се насиля да ям).
Не очаквам резултатите да са зашеметяващи, тъй като и сега се храня горе-долу така, но не през 3-4 часа, а това точно искам да променя.

Ще минавам да се подкрепяме Hug

Как ви върви режима?

# 9
  • България
ям всичко както е по книгата пил. филе ми идва в повече но мисля ,че щесе справя

# 10
  • Пловдив
ям всичко както е по книгата пил. филе ми идва в повече но мисля ,че щесе справя
Идва ти в повече?
По колко ядеш? Нали е по 50 гр. или..?
Коя група си?

# 11
здравейте,момичета!
тодор,радвам се много,че ще сме заедно Hug
ти стриктна ли си в режима?
аз не мога,защото съм в сесия и без въглехидрати,мозъка ми блокирва...,но и на половина да ги сваля пак е добре..
тодор,коя група си?офффф,и на мен ми омръзва пилешкото и рибата...ти какво пиеш като течности и до колко?
успешен ден на всички!

# 12
  • България
здравейте момичета ,аз съм тип тяло С имам по 5 хранения пилешко ям по 50гр. риба също по 50гр.хапвам повечко зеленчуци ,лошото е че са без сол и олио,яйца но само белтъка сварени и кафяв ориз,който е отвратителен без подправки,досега не съм пробвала рецептите от приложението в книгата пия само вода до1,5л.на ден.липсва ми нещо сладичко но се задоволявам с грефрута

# 13
  • София
Здравейте, всички. Аз за сега няма да се присъединявам към вас, но реших да ви напиша моите резултати от диетата. Първият път, когаро я направих, свалих около 4 килограма, като започнах от около 60. Разликата в тялото ми обаче беше поразителна - наистина имам чувството, че свалих един номер от дрехите си. После не върнах килограми. Това беше към юни 2006.

Така диетата ми стана любима, което ми изигра лоша шега - започвала съм я още поне 10 пъти, но ако ви кажа само колко много месо и риба тон съм изхвърлила - така и не издържах повече от два дни, не знам защо. Но наблюденията ми са следните - при всеки един път наистина метаболизмът се засилва и за два дни минималният ми резултат винаги е бил 1.5 килограма.
Така че диетата действа, започвайте и спазвайте стриктно (аз винги съм действала изцяло по книжката, дори си купих електронна кухненска теглилка). Пожелавам ви успех, сигурна съм, че ще постигнете желаното!   bouquet

# 14
  • България
 СПИРАМ ДИЕТАТА нещо не се получава,първия път ми беше по лесно,сега защо не става Rolling Eyesще пробвам вълшебния сироп пък ще видим Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт