От местопрестъплението...

  • 50 892
  • 684
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Този сериал много го харесвам. Гледала съм само сериите по Нова Тв. Искам да започна да си ги тегля от нета следващите, но не се сещам кой сезон е последен съответно за Лас Вегас, Маями..., който са излъчвали по тв-то.  newsm78 Помагайте. Peace

# 1
  • Мнения: 349
Аз започнах да го гледам отскоро и определено станах фен
 Peace.

# 2
  • Мнения: 2 131
Преди го харесвах, обаче от известно време насам нямам нерви да го гледам - убийства, кръв, трупове и т.н. Определено ме натоварват и избягвам да го гледам, въпреки че като цяло е интересен.

# 3
  • Мнения: 5 478
Аз съм фенка на Лас Вегас. Съвсем случайно започнах да го гледам по Нова. Те там даваха сезоните доста разбъркано по едно време... И след като от 23:45 пуснаха Маями си изтеглих 5, 6, 7 и излязлото от 8 сезон от нета. На 8 сезон съм гледала до 11 епизод включиетлно... ама 11-ти на английски, защото нямаше субтитри. Сега не знам кога ще излез 12 епизод. Те в момента го снимат 8 сезон. Липсва ми Сара, някак си ми е пуст без нея филма...  ooooh!

# 4
  • Мнения: 8
И двата ми харесват. Вчера серията на Маями по нова беще доста добра. Иначе в лас вегас старшия детектив Грисъм беше пич.

# 5
  • UK
  • Мнения: 3 959
Грисъм Е пич бе, никъде не е заминал, че да е в минало време. Wink Харесвам Лас Вегас най много, после Маями, Ню Йорк изобщо не съм гледала, само епизод или два. Дразнят ме героите. Много добър сериал, най добрия, според мен. Харесвам това, че е много откровен - в повечето криминални филми и сериали не показват труповете и нещата от този тип. Само дават как някакви детективи се гнусят, но не и самия труп, което е гадно. Искам да гледам, а не да си представям. Иначе ще чета книга.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Аз въобще не съм в час със сезони и серии.Гледам го по Нова,когато мога, пък те взеха,че го спряха и пуснаха Щети.
Може ли да ми кажете коя беше тази последна серия със Сара под колата?
Да си потърся следващата в нета...

# 7
  • Мнения: 5 478
Eдната серия е 24 на 7 сезон, тогава я отвличат. Продължението е 1 епизод на 8 сезон, тогава я спасиха  Mr. Green
Има ги в Замунда, аз от там свалях сезоните.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Продължението е 1 епизод на 8 сезон, тогава я спасиха  Mr. Green
....


леле,каква си проклетница. да се чуди човек да ти благодари ли...
  bouquet

# 9
  • Мнения: 5 478
Продължението е 1 епизод на 8 сезон, тогава я спасиха  Mr. Green
....


леле,каква си проклетница. да се чуди човек да ти благодари ли...
  bouquet

Май не биваше да казвам,ч е я спасиха.  Blush Blush Blush
Ама беше много интересно, така че гледай го, няма да съжаляваш  Hug

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Тъй. Последно от Лас Вегас гледах точно серията, в която Грисъм хвана серийната убийца, но тя не му каза къде е Сара. Само се виждаше как й мърда ръчичката на макета. Та значи да дърпам от 8-ми сезон... Ясно.

Но на Маями ми е каша. Теглих сега едни серии още от 5-ти сезон, но се оказа, че е за минали неща, които все пак не съм гледала. Много малко сийдъри има и е зор, защото са стари епизодите. Ще попрехвърля някоя и друга серия и ще започна с 6-ти сезон. Peace

# 11
  • Мнения: 5 478
Голяма зарибявка е  Crazy
Гледах ги денонощно, докато не ги изгледах всички, които бях свалила  Mr. Green
Признавам си обаче, че прескочих един епизод, защото ми беше страшен  Tired

# 12
  • Мнения: 7 837
Сега не знам кога ще излез 12 епизод.

Мислех че ще е тази вечер, но дават само новата серия на Безследно изчезнали... Уж винаги вървят заедно с нови серии. Не следя, докъде стигна стачката на сценаристите, дано не окаже влияние и на CSI...

Настоящият сезон е малко по-различен като концепция. Харесва ми.

Който ползва английски, може да гледа новите серии тук http://www.cbs.com/
Качват ги на следващия ден.

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 05:11 от Кейси

# 13
  • Мнения: 5 478
Ами, Кейси, нямам идея...
Той 11 епизод на 10 януари мисля изезе...
Дали толкова бързо ще смогнат?
Дали ще върнат Сара? Tired

# 14
  • Мнения: 3 268
И аз съм голям фен на сериало.Особено ме кефи Дейвид Карузо в Маями.Да не ме чуе Дуци само. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт