Черен дроб от кога?

  • 604
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 679
Това ми е въпросчето Simple Smile Моля мамите да споделят дали вече мога да захраня с черен дроб и каква марка е най-удачно да бъде пюренцето.
Благодаря предварително!   bouquet

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Хм,по-добре недей дава "карантия" още.Аз не съм давала досега изобщо.

# 2
  • Мнения: 27 524
Хм,по-добре недей дава "карантия" още.Аз не съм давала досега изобщо.

Също  Peace

Ако си решила да даваш - нека е след 3-годишна възраст и да е от сигурно чисто домашно животно. Купените са пълни с хормони, химии и какви ли не отрови, опасно е да се дава на малко дете. Аз и баща ми жестоко сме се тровили с черен дроб. Не хапвам повече изобщо  Stop

Моя позната захрани с на Ганчев недоразумението с черен дроб  ooooh! и също натрови бебето си и лежаха на системи в болница. Не искам да те плаша, но просто няма смисъл да бързаш с този черен дроб.

# 3
  • Мнения: 2 587
Аз захраних към година и половина,но понеже не се одобри от детето не съм давала повече.Не е нужно да бързаш.В черния дроб няма нищо от което да има нужда детето и да не може да го получи от другаде.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 099
След годинката дадох на Семпер. Но... само 2 пъти за сега.

# 5
  • Мнения: 547
Още не съм давала и май няма да дам скоро.

# 6
  • Мнения: 486
Аз дадох черен дроб пилешки вчера за първи път.Според мен е полезен, но само  ако е домашен/ако се знае с какво е храненео животното/.Готови пюрета по-добре не давай.Аз се поинтересувах, но не намерих пюрета с черен дроб, разбрах че Ганчев и Семпер имали, но в момемта са ги спряли.

# 7
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
От скоро давам черен пилешки дроб,защото е домашен и детето ми много го хареса.Иначе не бих дала купено пюре

# 8
  • Мнения: 4 621
Все  още не съм давала Thinking

Общи условия

Активация на акаунт