Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

Варна

Здравейте, искам да се консултирам с Вас за това, от къде си купувате най-добрите за Вас сутиени? Аз все попадам на някакви български - Христи или Рим (просто само те правят големи размери), от които съм страшно недоволна - разпъват или се ластиците за месец-два, правят ми рани на раменете (ако си купя модел с меки презрамки пък ми висват гърдите до пъпа, абе...), банелите им изскачат след 2 пранета... Размера ми е 90 DD или Е, зависи от модела, иска ми се да си купя сутиен, удобен, красив и качествен независимо от цената. Ще чакам отговорите Ви и разбира се най-вече на дами с по-големи бюстове Wink Благодаря Ви!
Цитирай

София

Когато си ходя във Варна си шия бельото и банските при една позната до Колх. пазар. Избирам си материала и цвета, а тя слага здрави ластици и презрамки. Като цяло съм доволна, само трябва да й вися на главата, че има доста клиентела.
Цитирай

а "Триумф"...не ти ли харесват  Rolling Eyes аз за тях знам ,че имат модели за голям бюст!
...сетих се и за още една фирма "Опал" !
Цитирай

И аз съм с голям бюст и съм доволна от сутиените на Триумф. Peace Пробвай тях, ако досега не си Hug
Цитирай

София

Аз ползвам на New Silhouette ,имат много готини модели за големи бюстове (имам предвид 80,85,90 D).Доволна съм много от качеството.Не знам само дали имат магазини във Варна. Thinking
Цитирай

Севлиево

Пробвай на Финес. Аз съм доволна Peace
Цитирай

Варна

а магазини от където да ги търся ще може ли да споделите че нещо не съм ориентирана в града още
благодаря пак
Цитирай

Варна

Магазини, в които се продава Триуфм има на т.нар. главна - ул." Княз Борис"I, точно между хотел "Черно море" и "дупката" има поне два магазина, личат си отдалече, имат си реклами и т.н.
Успех
Цитирай

Варна

Аз имам същия проблем.готовите сутиени все не ми стоят добре и са малки. Преди години открих един бутик на Евсиноград,вилната зона.Там и ателието.като реша ,отивам и винаги има готови големи размери ,а и много,много красиви. който го интересува ще му дам телефона там,защото адреса вече не го помня като улица и номер.Пък може и заедно да отидем.Аз не съм ходила и без това отдавна а все ми се иска.
Цитирай

Варна

Абсолютно и аз съм за Триумф. И аз доскоро купувах на Христи, но наистина банелите им излизат от строя много бързо, а дори още повече ме дразнят тези шевове/линии, които минават по диагонал през средата на чашките на всички модели. Отвратително е как се виждат през блузата, много ме дразни...

Затова се ориентирах към Триумф и съм изключително доволна. Много са качествени и не се разпадат след първото пране още. Имам предвид, че още след първото пране, сутиените на Христи си губеха формата и трябваше да разчитам на гърдите си, за да ги "изпъна".

Определено имат размери за надарени жени. Така че - ТРИУМФ  Peace
Цитирай

Варна

Никакво българско бельо за голям бюст  Naughty Пълни боклуци  Mad
Аз имам голям бюст и нося само Триумф и Етам(не съм сигурна дали има вече и във Варна), ееее, как пък нямаше никога дори и едно конче да се разпъне  newsm78 Нося си сутиените по няколко години и съм страшно доволна от тях  Peace
Цитирай

и аз съм за triumpf.невероятни са.да,малко са скъпи ,но качеството си струва.переш го в пералнята-нищо му няма.аз искам телефона на онова ателие на Евсиновград от ПуканкаZ.Много ми е интересно да отида да го видя.
Цитирай

София/Света на Диска

Моята марка сутиени е ЛОРМАР. От години ползвам само тяхно бельо и съм много доволна! Love Hug Имат и много модели сутиени, които оптически увеличават бюста с разни подплънки с гел или силикон... Прала съм и в пералня техни прашки, сутиени и други и не са мръднали!
Ето:
http://www.get.bg/catalog/index.php?manufacturers_id=501

Друга много добра марка за мен е Intimissimi, но в България не съм ги срещала.

От Триумф също бях доволна преди години, когато ползвах тяхно бельо Peace
Цитирай

London, baby

malka feia, ако те интересува Лормар има в магазините на Mell shops, както и от едната страна на банята-гъбата. Там има италианско бельо. Нов силует има от дясната страна магазин Адидас. Триумф имат 3-4 магазина, който е с/у севастопол, по уличката за кукления театър с/у плевенски закуски и в мола. Успех !!!
Цитирай

Варна

и аз съм за triumpf.невероятни са.да,малко са скъпи ,но качеството си струва.переш го в пералнята-нищо му няма.аз искам телефона на онова ателие на Евсиновград от ПуканкаZ.Много ми е интересно да отида да го видя.

Телефоните са 052/ 361818 и 0888927102  търси Ванчето.Тя е шефката,много е любезна и внимателна.Тя ще ти обясни по телефона точто как по лесно да намериш къщата.Не е много трудно, защото е на самия главен път и има спирка там. Там има е много хубави дрешки ,така че няма да си излезеш празна.На сутиените по желание слагат силикон за мадамите с по-малък бюст.Между другото там ходят доста от чалгапевиците ни, Мис Бони, Елза Парини и такива разни.Не е изобщо скъпо.Купувала съм си бутикови костюми за по 50 лв.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора