Днес ми е мъчно, защото....3

  • 27 766
  • 347
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 166
Ами това е... Когато пуснах първата тема, нямах и идея, че така бързо ще ги запълваме... Явно имаме нужда да споделим толкова неизречени неща. Толкова скръб, мъка и болка напират, че понякога е трудно да се изразят с думи... Независимо от това продължавам да вярвам, че споделянето, усещането за съпричастност правят нещата мъничко по-поносими...
Обичам ви силно, момичета!!!
А на мен днес ми е мъчно, защото.... чух по ТВ за изгорелите дечица. Ужасяваща е мисълта колко мъчително са починали. Нека е светло на душичките им! Flowers Rose Flowers Rose
Мъчно ми е и за Весето. Вчера тоновете на бебето не са били добри. Знам, че всичко ще бъде наред с бебо, но ми е мъчно, че тя трябва да премине през този ад.

# 1
  • Мнения: 502
Боже, не знаех за Весето.. Cry.
Отворих  месечната да видя дали има новини,но там нищо не пишеше...
Стискам палци всичко да е какато трябва Praynig Praynig Praynig.
И то ще бъде, вярвам в това Peace.
Ще се изтормози милата малко, ама важен е резултата.
Весе, с теб съм миличка Hug.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Мъчно ми е...
И не е от днес тази мъка..
Мъчно ми е...
На какво е способна една жена да задържи бебчето си Sad
Мъчно ми е, че има неща в този свят твои, които зависят от друг.
Мъчно ми е, че има такава голяма болка...
Бъдете силни момичета Heart Eyes

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мъчно ми е з Искрица - за болката и загубата й
мъчно ми е че не мога да помогна
понякога напоследък изпитвам панически страхот живота....от това колко е лесно да загубиш всичко...
уф не мога да опиша мъката си...тя няма конкретон лице и причина...т.е. причини много...някак сякаш света напоследък е пълен с твръде много болка и тъга....и самота....

# 4
  • Мнения: 1 008
понякога напоследък изпитвам панически страхот живота....от това колко е лесно да загубиш всичко...
И аз по същия начин се чувствам понякога...

Мъчно ми е, защото бебенцето на наши приятели е в болница с неуточнена диагноза... Повръщала... Само на 50 дни е. Знаем само че й биели някакви инжекции да не развие бронхопневмония... Роди се мъниче -2400, сега е 3500... и не мога да си представя как на това мъничко същество му бият инжекции... Дано се оправи  Praynig Направо ни е страх да им звъним, толкова са притеснени ... и ние се притеснихме  Sad

# 5
  • Мнения: 3 166
причини много...някак сякаш света напоследък е пълен с твръде много болка и тъга....и самота....

изминалата седмица и из това си мислех... покрай събитията със Сладкото мамче.

Шер, дано мъничката душичка скоро се оправи, а това зависи и от това колко бързо ще поставят диагноза. Странно ми е как така без диагноза.  Все едно си говорим за карловските лекари.

# 6
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
понякога напоследък изпитвам панически страхот живота....от това колко е лесно да загубиш всичко...
И аз по същия начин се чувствам понякога...

Мъчно ми е, защото бебенцето на наши приятели е в болница с неуточнена диагноза... Повръщала... Само на 50 дни е. Знаем само че й биели някакви инжекции да не развие бронхопневмония... Роди се мъниче -2400, сега е 3500... и не мога да си представя как на това мъничко същество му бият инжекции... Дано се оправи  Praynig Направо ни е страх да им звъним, толкова са притеснени ... и ние се притеснихме  Sad


дано намерят диагнозата бързо...бъбреците каак са? сетрилни и др урини? питам щото то уж трябва да се правят изследвания ма не винаги се търси въ ввсички възможни посоки....
дано е просто грип....

# 7
  • Мнения: 1 008
catnadeen, не знам подробности.  По принцип мъжа ми говори с таткото. Дано е само грип. Много го мисля това детенце!
Светле, напоследък направо е бинго да уцелиш добър лекар където и да е май... А за карловските лекари знам... От това което ти си споделяла, а имам и братовчедка от Карлово с малко дете, което често болудева... Та ми е разправяла за какво става дума....

# 8
  • Мнения: 2 849
Еди ,за теб детенце  PraynigВремето си минава и ето пак черната дата -19 .01 /.рана ми е на душата ,колко много ми липсваш ,мило мое дете .Обичам  те ,където и да си . Praynig

# 9
  • Мнения: 3 166
Ради,   Sad
Вярвам , че посланията ни стигат до тях...

# 10
  • Мнения: 7 109
Ради,  Hug
Еди,  Flowers Rose Flowers Rose

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Ради  Hug
Мъчно ми е защото още една мама не е чула сърчицето на бебчето си  Cry А доктора и е пък хич не е човек...за него не ми е мъчно..да и каже, че и другия път можело тав да се случи Twisted Evil Баси...къде са хората бе......това не е човек...

# 12
  • Мнения: 388
Днес плача заедно с вас..................
Искам всичко да е различно

# 13
  • София
  • Мнения: 1 941
Ради, цял ден мисля за теб и Еди. Sad Не смеех да пиша... Прегръщам те...

# 14
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Ради  Sad Hug

Общи условия

Активация на акаунт