Може ли да са контракции?

  • 1 965
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 197
виждам,че много ти се иска вече да раждаш Laughing,обади се на гинеколога си да те прегледа за разкритие

# 16
  • Мнения: 1 208
виждам,че много ти се иска вече да раждаш Laughing,обади се на гинеколога си да те прегледа за разкритие



как няма да искам  Laughing  вече и аз не се издържам  а незнам за мъжа ми как трае настроенията ми Laughing...а  и тези нови за мен неща ...абе с една дума искам да излиза вече ама тя само стои вътре и ме "тормози"  Grinning

# 17
  • Мнения: 4 546
аа, почивай си сега интензивно, че после ще видиш как ще те тормози  Laughing

ами какво ти пречи да отидеш до болницата. или поне на лекаря си се обади. може да чуят тоновете.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 53
Аз родих 16 дни по-рано. В началото на 9 месец лекаря ми каза, че плацентата ми е узряла и мога да родя по рано. В момента в който ми го каза започнах да усещам същите контракции като теб. Не знам дали бяха подготвителни или от притеснение. Но истинските се различават - болките са повече в кръста в началото, не толкова ниско в корема, а корема ти става твърд сякаш изтръпва.

# 19
иди при твоя гинеколог да те прегледа по всяка вероятност имаш вече разкритие и ако е така той ще прецени дали да те предизвика не се притеснявай желая ти успешно раждане и едно живо и здраво бебе  ylinfant smile3541 newsm30

# 20
  • Мнения: 1 208
благодаря ви.
моя доктор е георгиев и е толкова трудно записването при него но ако и тази нощ е така ще отида до болницата

# 21
  • Мнения: 64
Какво става с Дидикар. Ти да не роди  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 1 208
 Cry още съм си в къщи- тази госпожичка не и се излиза-преди 3  дни бях на лекар и ми каза,че най-много  до седмица ще родя ама нямам май намерение.Казах ви ,че мисля че имах контракции два дни ,после силни болки в кръста но това беше преди десетина дни и край  Sad сега имам доста силни и остри болки ниско към яйчниците но боли ме към половин час после отпусне и чак пак след няколко часа- и то най-вече вечер.едни такива срязващи болки Thinking А толкова много мърда  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 2 381
Стискаме палци всичко да мине ок. Госпожичката ще излезе. Няма как.   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 208
Мина вече седмицата ,която беше предвидил Георгиев ,че ще се ражда ама още няма нищо.Сега ме почнаха едни стягащи остри болки в левия крак и то само горе около бедрото-толкова силни,че ако се движа направо си падам  Cry и незнам какво е това.Болките са на много често вече втори ден.Някой имал ли е такива болки?И още нещо - когато наближи раждането бебето не трябва ли малко да поспре да се мърда-не трябва ли да се е нагласило вече и да си кротува.Моята госпожица ме побърква от ритане и нагласяне  Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 44 077
За тази болка не знам...звънни на док да питаш...никога не ми се е случвало...
колкото до активността на бебето - не, няма защо да поспира да мърда - ако поспре мен лично доста би ме притеснило...
иначе някой бебета се завъртат и донаместват и половин час преди раждането...така че нека си ритка, а ти се посъветвай с лекар все пак за тези болки..
преносваш ли всъщност - ходиш ли на запис на тоновете???

# 26
  • Мнения: 4 546
дидикар, ако преносваш с една седмица мисля, че не е лошо да отидеш в болницата. ще те прегледат и ще ти кажат дали още може да се чака или ще предизвикат раждане. или поне Георгиев да те види на ехо и да чуе тоновете.

# 27
  • Мнения: 1 208
Не преносвам - термина ми е след 6 дни но доктора ми каза,че ще раждам по-рано и аз така се настроих а то май няма нищо такова да излезе.Плацентата ми беше напълно узряла  още преди двадесет дни и водите намалели.И сега всеки ден различни болки - но тази вечер това в горната част на бедрата вече ме озадачи  доста.Направо падам от болката ако съм права.А и доста ме боли опашката на дупето - човек като незнае какво да очаква е най-лошо  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 4 546
тогава се обади на георгиев и му кажи как се чувстваш и какво ти е било състоянието последния път. и да не забравиш да се похвалиш и в тази тема като се приберете в къщи с бебка  Wink

# 29
  • Мнения: 266
ТОВА СА ПОДГОТВИТЕЛНИТЕ КОНТРАКЦИИ.АЗ СЪЩО НЕЗНАЕХ.НО ЦЯЛ ДЕН МИ СЕ СТЯГАШЕ КОРЕМА НА ИНТЕРВАЛИ.И ВЕЧЕРТА МЕ БЕШЕ ОТПУСНАЛО МАЛКО.БЯХ В 9МЕСЕЦ .РОДИХ 11ДЕНА ПО РАНО.ИСТИНСКИТЕ КОНТРАКЦИИ СА ПО БОЛЕЗНЕНИ И ПО ЧЕСТИ.ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЛЕКО РАЖДАНЕ И ЕДНО ПРЕКРАСНО БЕБЧЕ.УСПЕХ Peace

Общи условия

Активация на акаунт