И вашите деца ли правят така по време на хранене?

  • 1 156
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
Аз не съм я слагала на столче, мисля да си вземем. За сега я храня легнала и срещам известни проблеми с опитите и да се изправи... от време на време я слагам седнала в мен и я пробвам... но определено тогава и е доста по-интересно всяко друго нещо освен яденето. Та сега се чудя нужно ли е да купувам столче за хранене?!?!?  newsm78

# 16
  • Мнения: 4 394
. Та сега се чудя нужно ли е да купувам столче за хранене?!?!?  newsm78

по добре вземи на заем да видиш дали ще стои вътре,че има бебоци дето не дават да ги закопчаеш с коланите и рееев

# 17
  • Мнения: 2 131
Моят син е същият - непрекъснато се върти на столчето. Навежда се да си човърка колана, тръгва да се изправя..... Понякога върши работа заглеждането по телевизора - особено, ако дават реклами. Пробвах да го храня в паяка, като с единия си крак го застопорявам да не мърда. Е, да, обаче той започва да подскача на едно място и е абсурд да му уцеля устата. Най-забавно е, когато реши да се изпруфти отгоре ми с пълна уста.  newsm62Иначе апетит има, но много се разсейва докато се храни.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Или ще яде, или ще играе. При мен средно положение нямаше.

# 19
  • Мнения: 1 479
Да,баткото и сега прави тези номера.Малкият и той се изхитри!
Или ще яде, или ще играе. При мен средно положение нямаше.
Peace

# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Когато започне с номерата- приключваме с храненето!

# 21
Или ще яде, или ще играе. При мен средно положение нямаше.
Peace
mamamari  май така ще направя  newsm78

# 22
  • Мнения: 338
Ние имаме същия проблем-или трябва да играе с нещо или да разглаждаме книжки. Знам колко е неправилно, но явно аз съм по-отстъпчивата тук и правя мечешка услуга на детето си. Това, което съм чела по въпроса, е че детето започва да се интересува от играчки и прочие ако не е гладно. Съвета в този случай е детето да се свали от столчито за хранене и да не е на масата-това се отнася и до случайте,  в които хвърля или си играе с храната.Но на книга е много по-лесно Grinning

# 23
  • Мнения: 382
Развеселих се момичета Grinning -тия деца като по калъп действат.Да,най-готиния  момент на Вики е да си сложи ръцете в пълната уста и след това да започне да си търка очите докато и залепнат от пюре,също дебне да бутне купата,а като и омръзне започва да гриза табличката на количката. Дано намеря столче назаем,да не се окаже после непотребна с тия изпълнения. Не мога да я оставя гладна-стояла е по 10 часа без да иска да яде като беше на 2 месеца,така че това за нея не е проблем.Тогава пък какъв зор беше-бебе да не иска никакво мляко. Що рев беше, сега пък на маймуна ме прави,ох отивам да пуша.

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 16:30 от ladybg

# 24
Сега ми дойде на ум, че докато се храните трябва да е на спокойно място да няма с какво да се разсейва.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт