Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Анкета

Как решавате коя диета е подходяша за вас?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 20 яну 2008, 08:50
* Може да изберете максимум 2 опции.

Толкова много диети има,включващи различни храни.
Започна ли да ги пробвам(докато разбера коя е подходяща за мен),ми се струва че има опасност да си увредя стомаха. Затова реших да се допитам до опита ви.

# 1
  • Пловдив
Най-добре е, когато режима, който избираш, включва любими храни. Важно е също така да е разнообразен, за да не омръзва и да дава сравнително бързи резултати, поне в началото, за да те държи мотивирана.

При всички положения, не трябва да се доверяваме само на суперлативите, писани за даден режим, аз винаги проверявам информацията поне от 2-3 източника, например, колко е полезна диета, базирана на постоянна консумация единствено на шоколад или зеле, може и да действа, не знам, но това ли е рационално хранене?

# 2
  • До морето
Зависи от това, какви храни обичаш и какво ти е здравословното състояние, според мен.
Ако си бременна, кърмиш, имаш проблеми със сърцето, стомаха или чернодробни проблеми, почти задължително е  да се консултираш със специалист диетолог.
Ако си в добро здраве и примерно наднормено тегло, тогава имаш по-голям избор.
Вместо да се мяташ от диета на диета, можеш да разгледаш темичките с хранителни режими тук, и да видиш примерни менюта, а и резултатите на някои момичета.
Лично аз съм пробвала няколко, но вече съм си избрала една от която имах резултати и мисля да я повторя.
Много важен период е този, който е след диетата
Успех  smile3503

# 3
  • София
Аз съм пробвала много различни диети, но все пак ги избирам да са лесни за изпълнение - да не изискват да готвя специално за мен отделно, и да включват храни, които обичам .

Зависи от това, какви храни обичаш и какво ти е здравословното състояние, според мен.
Ако си бременна, кърмиш, имаш проблеми със сърцето, стомаха или чернодробни проблеми, почти задължително е  да се консултираш със специалист диетолог.
Ако си в добро здраве и примерно наднормено тегло, тогава имаш по-голям избор.
Вместо да се мяташ от диета на диета, можеш да разгледаш темичките с хранителни режими тук, и да видиш примерни менюта, а и резултатите на някои момичета.
Лично аз съм пробвала няколко, но вече съм си избрала една от която имах резултати и мисля да я повторя.
Много важен период е този, който е след диетата Успех  smile3503
Тук съм напълно съгласна, аз май досега този момент не съм го направила както трябва нито веднъж. Embarassed

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт