Estee Lauder -Idealist-отзиви?

  • 8 966
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 527
Някой ползвал ли е,и какви са ви отзивите за този серум за лице?Мерси  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 165
Супер е- след нанасянето му , кожата ми ставаше кадифено мека. За съжаление не съм го ползвала продължително време , за да ти кажа дали наистина може да се вярва на ефекта, който му предписваха в листовката. Thinking Серумът за очи от въпросната серия също е много добър. Peace

# 2
  • Мнения: 2 936
споделям мнението на, Атланта Peace мисля това да е следващата ми покупка  Grinning
две мои приятелки са много доволни и го ползват от доста време!

# 3
  • Мнения: 764
Дайте една снимка де,да го видим кой точно е?

# 4
# 5
  • Мнения: 2 936
хм,аз имах впредвид стария http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=66567&goChar=E
за новия нямам отзиви  Thinking ,но все пак към него съм се насочила!

# 6
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
А дали наистина има ефект за смаляване на порите?

# 7
  • Мнения: 2 936
има,да  Peace
аз сега съжалявам,че си взех "минимазер-а" на Клиник...мисля ,че той е много по-силен от "айдиълист-а" и прекалено ми изсушава кожата!

# 8
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
А колко пари е този на Ести?

# 9
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Има цените в Ягодка.

# 10
  • Мнения: 998
Получих го под елхата и съм много доволна. Добре понася на кожата ми, а изглаждането й се дължи именно на свиването на порите. Е, то не е очевадно. Все пак за пори става дума Laughing Но определено има ефект Peace

# 11
  • Мнения: 5 173
За каква възраст е?

# 12
  • София
  • Мнения: 1 231

В сайта на Ести го дават в секцията "до 35"  Peace

# 13
  • Мнения: 1 111
 Аз не видях кой знае какъв ефект от него, ползвах го около година, сега го смених и съм много по-доволна.

# 14
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Аз не видях кой знае какъв ефект от него, ползвах го около година, сега го смених и съм много по-доволна.
,
С какво го смени 4е и аз не6то не съм във възторг?

# 15
  • Мнения: 1 111
 С Primordiale Optimum нa Lancome.Серията е 30+, аз съм на 32.Идеално ми пасна. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 527
С Primordiale Optimum нa Lancome.Серията е 30+, аз съм на 32.Идеално ми пасна. Simple Smile
С Primordiale Optimum нa Lancome.Серията е 30+, аз съм на 32.Идеално ми пасна. Simple Smile
Точно от него пък аз не съм възхитена.Явно си е до тип кожа   Wink

# 17
  • Мнения: 1 334
четох някъде тук че като било серум трябвало и крем да се слага отгоре, вие слагате ли и какъв??? И ако е серум за очи с какъв крем се комбинира... или пък аз не съм разбрала...

# 18
  • Мнения: 527
За серума за лице ако става въпрос,да ,слага се крем,за околоочният мисля,че не.В сайта на Estee Lauder,а  и на други марки,под съответният продукт пише как се прилага

# 19
Tozi krem moje li da se polzva, ako si na 16 godini? Confused Pls, kajete mi da ne naprawq nqkoq belq s kojata si.

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ориентирай се  към трите стъпки......на Клиник....

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Tozi krem moje li da se polzva, ako si na 16 godini? Confused Pls, kajete mi da ne naprawq nqkoq belq s kojata si.

Не може!Не си прави експерименти с кожата си. За всяко нещо си има време  Hug

# 22
k.a.l.i. мерси много за отговора, но аз имам нормална кожа, клоняща към суха, а доколкото знам 3те стъпки на клиник са повече за мазна кожа. Не може ли да ми препоръчате нещо хубаво, което да става за моята (и да е за млада кожа, все пак съм на 16)?  Blush

# 23
  • Мнения: 2 936
3-те стъпки не са само за мазна кожа  Peace
първо определи точно какъв тип кожа си ,ето примерният тест https://www.clinique.com.au/templates/user/skin_report_results.tmpl?ngextredir=1

# 24
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Преди това си направи тест на кожата,за всеки случай.....,трите стъпки не са само за мазна кожа......На мен ми правиха някакъв тест с въпроси и си взех тестери ,но положението беше плачевно.....моята също е нормална към суха(и много чувствителна)......, на този тест резултата ми излезе друг ,но....няма значение. Ти си на 16 това би ти се отразило добре на кожата.....,стига да вземеш подходящата серия ....тест само на предназначена апаратура.....Няма нужда на твоята възраст да си товариш кожата с кремове,овлажнителя от трите стъпки ще го замести.....,пък има и добри попадения и в по евтината козметика..... ,но ти си знаеш....

# 25
# 26
  • Мнения: 13 512
Ползвам новия от няколко месеца. Разлика със стария има, новият е по-добър. Старият го ползвах няколко години.

# 27
  • Мнения: 221
И аз ползвам старият вече 3 година.Доволна сам много-добре ми действа на кожата.След серума слагам крем -лятото hydra complete ,а зимата-future perfect.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 380
Ползвам новия от няколко месеца. Разлика със стария има, новият е по-добър.
и аз съм по-доволна от новия.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 044
Старият не съм го ползвала,но новият ми харесва много BlushСтава копринено нежна кожата и ми придава свеж вид

# 30
  • Мнения: 527
Доволна съм от серума,но има значение и това,че го ползвам в комбинация с крема на Esteе Lauder "Day Wear Plus".Преди серума и крем почиствам  лицето с пяна,пак от същата марка Peace

Общи условия

Активация на акаунт